0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar kaynanam ilk çocuğumu doğurmuşum ilk göz bebeğim yani çok şükür dururmumuz da iyi ki kaynanamın da durumu iyi sürekli görümcemin eski kıyafwrleri eski eşyalarını getirmek istedi benim çocuğum kullansın diye bende kibarca yok biz alıyoruz ihtiyaç sahibi varsa verin dedim aramız da çok eşim tarafıyla yok çünkü evlilik sürecinde baya sıkıntı çıkardılar bize sebebsiz yerde geçende kaynanam pakete sarmış oyuncak getirdi oyuncağa baktım çiziklerle dolu dedi torunuma almışım sonra baktım kullanılmış eşime görümcem bebelerini göndermişti arkada baktım aaa o oyuncak meğersem tahminim doğruymuş onun eskisini getirmiş eşime dedim eşim de fark etti ben şimdi ne yapayım niye böyle yapıyor anlamadım artık

9 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sen birşey yapmasanda kaynanan hep seni suçluyor zaten eşine söyle o uygun dille konuşsun 
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Bu kaynanaların görümcelerin entirikası hiç bitmiyor sanki mecbursun onun eşyalarını kullanmaya.imkanın varsa kendin ala bilirsin iyilik yapmak istiyorsa ihtiyac sahibune  versinde sevap kazansln.yok mutlaka cehennemlik kazanacak
(45 puan) tarafından
Ya sorma neden böylebir şeye gerek vardı analamadım beni hiç sevmez de eşim dedi bana benden hoşlanmadığını diğer 2 eltim ev hanımı ben meslek sahibiyim diye hoşlanmıyor benden
(189 puan) tarafından
Kıskançlığı tavan yapmış boş ver
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kibarca reddederim cnm durumunuz şükür iyi dile getirirm yani açık açık istemiyorum kullanılmış olan şeyi diye cnm 
(45 puan) tarafından
Canım pakete koymuş hediye aldım diyo sonra öğrendim görümcemin olduğunu o an diyo almışım
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebek kıyafeti kullanılacak durumda ise lekeli vs değilse kullanılabilir çünkü en fazla 1 ,2 kere giyiyor durumunuz iyiyse geleceğe yatırım yapmak daha iyi benim oğluşum kuzeninin kıyafetiyle büyüdü arakarinda ,4 ay var çoğu kıyafeti zaten ben almıştım verdiğim oaraya üzülmüyodum :))
(45 puan) tarafından
Canım görümcem üsten görüyor kendini kibirli böyle beni de sevmez eşimle bana neler yaşattı sen olsan gelen şeyi giydirir miydin kendisi de asla kabul etmez her şeyin en lüksünü ister
(1,043 puan) tarafından
Aradaki iliskiyi tabiki bilmiyorum ben sadece çok az giyildigj için dedim el değil kuzeni sonuçta diye
0 oy
tarafından
Bende sormuştum baskasinin eskidi dedim diye milletbaya laf etti. Valla benimkide getirmiş bir yelek yikadim dugmesikoptu ben yaptim dedi bildigin kac senelik yelek ne yapacam bilmiyom nefret ediyom getirme ya ne yeni ne eski getirme
(45 puan) tarafından
Keşke anlayışlı olsalarda diyebilsem bıktım artık inanın
tarafından
Bende zaten verdi aldim şimdi gerek yok kızına hergun birtanr oruyor banada eskileri getirip birde yaptim diye kandiriyor
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Ablamda dedi kullanirsan vereyim diye bir dunya kıyafet getirdi bizimkiler kirlenince onunkilerden giydirdim nolcak sanki ama kullanmak istemiyorsan sende her verdiğinde başkasına ver anlasınlar 
0 oy
(761 puan) tarafından
Benm kaynanamda aynısını yaptı onlardan yana ilk torun ve gorumcemin kundaklarini fln varmış getirdi bunlar pamuk bunlar sıcak tutar senin aldıklarım işe yaramaz fln bende bir tanesini bile kullanmadim kendisi de gördü şimdide diyorki sen o kundaklari  ver ben geri yerine koyan  zaten kullandığın yok onlar kızımın hatırası. Onuda geçtim yaklaşık 20 yıllık bi demir ranza yaptırmış ikili ama yani artık parti cıkmış.  Bende kızım büyüsün oda yapcm bana diyorki boşuna masraf yapma ben bunu elif için sakladım sen bunu al boyat ben benimkilere baza alayım dedim yok sen onu başkası aver ben kızıma alırım dedim. Bak görürsün yine buna kalırsın şimdikiler sağlam değil haklisindir dedik kapattım kısacası kaynanalar belki hepsi değil ama çoğu hep böyle 
(45 puan) tarafından
Aynen canım aynı benimki
0 oy
(506 puan) tarafından
goturr hepsini cope at.iyi durumdaysa giysi geri donusumune at. bana kiz cocuguma 20 yil oncesinin erkek cocuk eskilerini getirdi hem de 6 yasinda erkek cocuk bedeninde. eski pusku pacavralari 20 sene saklamis. ben de gotur bunlari cope at dedim esime. esim de atti annesini aradi agzina geleni saydi. ilk torun bir de. gercekten asiri sinir olmustum. atinca icim rahatladi. bir copunu istemem asla alsin kafasina calsin.
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Kaynanam da bana komşusunun kızının mor battaniyesini vermeye çalışmıştı sorun şu ki benim oğlum var. Bize sıra gelince sivrisineğin yağını çıkarmaya çalışıyorlar kendisi de yaz geldi mi tatil gezer kader işte kuzum herkesin yüzüne gülmüyor malesef
(45 puan) tarafından
Malesef canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 229 göst.
13 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,195 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde lilace (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,799 cevap

34,942 kullanıcı