0 oy
1,193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Linçleyebilirsiniz istediğinizide yazabilirsiniz her türlü eleştriye cevaba açığım bende kendime çok kızıyorum eşime haksızlık yapıyorum ben onda hissetsem böyle bişeyi çok kızardım kırılırdım eski konuştuğumu unutamıyorum ben ondan çok uzaktayım evlenmiş iki çocuğu var benim iki çocuğum var düşünmek istemiyorum kafamı söküp atmak istiyorum şeytan aklıma sokuyor uğraşıyor benle övünmek için demiyorum namazda kılıyorum kuranda okuyorum rabbime her gün dua ediyorum 10 sene oldu ben evleneli neden onca zaman sonra geldi aklıma nerden düştü onuda bilmiyorum yarım kalmıştı bizim hikayemiz çok üzüldü ben başka bi şehire gittim yaşadıklarımdan dolayı uzaklaşmak istedim büyüdüğüm yerlerden çok iyi bi insandı inşallah mutlu olsun senin iki çocuğun var böyle şeyler düşünemezsin eşine bunu yapamazsın diyorum sürekli ama çıkmıyor çıkmıyor bu kafamdan buraya yazmamın sebebi böyle bişeyi kimselere söylemediğim için tavsiye fikir almak istediğinizi yazabilirsiniz ama Allah aşkına bana bi tavsiye verin ben böyle bi insan değilim herşeyin farkındayım ama şu aklımdan söküp atamıyorum atmak istiyorum... 

33 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi :D

(268 puan) tarafından
Ay buna guldum))
-Reklam-
+1 oy
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.  
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ne desem bilemedim ki, kocanı sevmiyor musun? 
tarafından
Severek evlennedim yalan söylemeyeyim ama saygım var bazen anlaşamasakta kötü biri değil evine çocuklarına sahip çıkar bende ona göre davranıyorum ben ondan o da benden razı o yüzden hiç kırmak bile bile üzmek istemiyorum
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ama biz senin beynine nasil hükmedelim... kafani baska seylere yor yada bu evliliği bitir baska ne yapabilirsinki
0 oy
tarafından
Keşke başkasını severken birbaskasiyla evlenmeseydiniz
tarafından
Ay yok hayatım sen değilmişsin. Ben de karıştırmışım :D
tarafından
Bende ipek ile eceye katılıyorum. Onun kendinin farkında olmasi durumu değiştirmez Hafsa.
İpek doğru söylemiş birşeyleri yaparken düşünürken empati yapacaksın. Sende empati yap. Senin eşinin aklında eski sevgilisi olsa hoşuna gider mi
(5,680 puan) tarafından
Ya tabiki gitmez ama ama annesi babasını aldattığı için travma olmuş kıza ona sende aynısını yapıyor sun demek bana üzücü geldi haksız demiyorum zsten ama daha farklı bir şekilde söylenebilir Di belkide ben çok duygusal yaklaşıyorum bilemedim
tarafından
Canım travma olmamış emin ol. Travma olsa bu konulara bu şekilde yaklaşamaz
(5,680 puan) tarafından
olabilir haklısınız belkide ben çok duygusal baktım olaya bilmiyorum
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bunca zaman gelemeyip yeni aklına geliyorsa şeytanın işi namazda kiliuorsun şeytan namaz kılana daha çok vesvese verir miş olmadı bı pisikiyatrise görün 
tarafından
Eşime ne diyim ki neden gitmek istiyorsun derse görünürde bişey yok çünkü çocuklarda var onlarla çok zor gitmem kimsemde yok bırakacak herşeyin farkındayım aslında böyle bişey kabul edilebilir gibi değil elimden gelse kafamın içini boşaltıp geri takıcam yerine ama napıcamı bilmiyorum dua ediyorum rabbime tez zamanda aklımdan çıkarsın ihanet ediyorum gibi eşime yüzüne bakarken ağlayasım geliyor
tarafından
Aynen bu düşünce aklına gelince şeytan senin oyunun inanmıyorum diye söyle her defasında bir zaman sonrasında bak aklına bile gelmeyecek zayıf noktanı bulmuş
0 oy
(119,346 puan) tarafından
sana tavsiyem terapist baska unutma yontemi yok
0 oy
(141 puan) tarafından
İlk aşkınmıydı? Hepimizin geçmişi, unutamadıkları var tabiki. Ama bunun sonu yokki geçmiş gitmiş bir şey kafanı dağıtmana bak. Bende de bi ara olmuştu eski sevgilimi özlüyordum, ruyalarıma giriyordum. İnstadan resimlerine bakıyordum gizlice. Sonra ayıldım boş işler olduğunu anladım kafamdan attım.
tarafından
herşeyin farkındayım aslında böyle bişey kabul edilebilir gibi değil elimden gelse kafamın içini boşaltıp geri takıcam yerine ama napıcamı bilmiyorum dua ediyorum rabbime tez zamanda aklımdan çıkarsın ihanet ediyorum gibi eşime yüzüne bakarken ağlayasım geliyor
(141 puan) tarafından
Ya neden ağlıyorsun?  Biriyle görüşmedin buluşmadın. Bunlar senin elinde değil bazen duygularımızı yönetemiyoruz. Eşinle aranda bir problem var mı? Genelde eşler arasında problem olunca eskiye özlem duyuluyor.  Hep eşine odaklanmana bak, güzel zamanlar geçirin romantik saatler geçirin, aklını beynini eşine ver. Kafandan çıkar bir müddet sonra
tarafından
Yani her evde olduğu gibi kavgalar oluyor arada tek kötü yanı pek duygularını belli edemiyor onun dışında iyi
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Şeytanın  oyunu bacım bu seytan seni nefsinle sınamak  istiyor sakın  kanma aklına  gelince hemen dua oku
tarafından
O kadar çok dua ediyorum ki rabbime şeytanın oyunu olduğunuda biliyorum çünkü 3 aydır falan rabbime daha çok yöneldim en ufak açığımdan ayağımı kaydırmaya çalışıyor aklımdan söküp alsın inşallah rabbim
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bir terapist e git bence. 
(1,752 puan) tarafından
Takımları yenidoğan 3-6 6-9 şekilde aldım. Ama bilmiyorum sanki az gibi geliyor. Annem memelektte o almış. Kaynanam da almış o yüzden fazla şey de almak istemedim ama bakalım.  Pijama takımı dediğim de kendim için aldığım o M beden aldım üstü tam rahat ama alt dar biraz o yüzden L alsaydım diyorum.

Bende beşik düşünmüyordum daha doğrusu park beşik tarzında ilk 1 yıl kullanılacak birşey düşünüyordum. Sonrasında odasını yaparız diyoruz nasipse. Ama beşiği de bir arkadaşım hediye etti sağolsun.
(2,475 puan) tarafından
Çabuk büyüyorlar canım çok alıp atmaya gerek yok şükür hersey elimizin altında lazım oldukça aliriz yeterki canlari sagolsun hersey alınır ❤️❤️☺️

Bende park beşik alicam herkes çok memnun
(1,752 puan) tarafından
Aynen canım iyi ve sağlıklı olsunlar da bende o yüzden fazla bişey almak istemedim.
Allah'ım şifa versin inşallah sana canım ayy sağlıkla alalım kucağımiza ❤️ normal doğum mu olacak senin ki gerçi riskin var inşallah zamanında tutar sancın tutacaksa.
(2,475 puan) tarafından
İlkin de sezeryan oldum canım o yüzden şimdi tekrar sezeryan olucam

Amin insallah canm dua beklerim ❤️❤️❤️allahin izniyle aliriz inşallah
(1,752 puan) tarafından
Aa doğru canım benim de öyleydi sezaryendi. Allah'ım hepimize yardım etsin.♥️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kocana asik oluo evlenden onu hayrlamazdin dene ki esine hic asik olmamissin
(268 puan) tarafından
Kuzum sen aslen nerelisin, yorumlarina bakip hic bisey anlamiyorum
tarafından
Evet olmadım yalan söylemeyeyim ama seviyorum eşim ve çocuklarımın babası olarak onu kıracak bişey yapmamaya çalışıyorum
(11,217 puan) tarafından
Bosver cennet okuma o zmn yorumlarimi. Konu nereli oldugum degil konu emxirirken yazmaya calismam

Iste asik olsam onun gonlundeki yeri kirilirdi.
0 oy
(982 puan) tarafından
Paikiyatris cnm pisikolaga git
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Terapi al canim benden tavsiye sana oyalanmak şeyler bul zamanla gidiyor aklından 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Boşuna dememiş saiir.yanindakiyle yaşar aklindaki ile ölürsün diye.sanirim bu evliliği can acisiyla yapmissin.10 senede eşine aşık oldugunla ilgili kendini kandırmissin.sansina iyi biri düşmüş ki 10 sene sonra bu duyguya kapilmissin.eger şu an evliliğin iyi gitmiyor ve ilgi eksikliği yaşıyorsan da bu düşünceye kapılıp eski ilgi gösterilen günleri özlüyor olabilirsin.sanantabsiyem oturup enine boyuna ben o eski adama hala aşık mı olduğum için bunları düşünüyorum yoksa şu an evliligimdeki ilgi eksikliği vs yüzünden mi diye düşünmen.eger bu eksiklik yüzünden ise eşini karaina alıp bu ilgisizlik vs neyse sorun konuşman.yok hala aşk ise bir yardım almanı tavsiye ederim.cunku hem ona hem sana zor bu durum 
tarafından
İçimi okumuşsun sanki evet biraz sorunlarımız oldu bu ara ama şimdi iyiyiz elhamdülillah belkide o yüzden şeytan aklıma soktu bu da gelip geçici bi imtihan diye düşünüyorum rabbim hayırlısıyla içinden çıkmayı nasip etsin bana
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yalan değil benim bile aklıma geliyor arada ama öyle aşk sevgi değil anı işte. Ama şu var biz ikimizde ewliyken karşılaştık hemde bizim memleketteki evde. Meger kaynımla aynı iştelermiş
tarafından
Yarım kaldığı için belkide net bi şekilde bitse böyle olmazdı birazda bizim elimizde bol dua ve kafayı oyalayacak şeyler lazım
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Benim bekarken bi durumlar oldu. Biriyle evlilik yoluna girdik. Babam istemedi, o kararlı duramadı derken bitti. Sonra babamın isteğiyle babamın akrabasıyla evlendim. Eşimle ya da kaynanamla aramız bozulunca o gelir aklıma. Kendi kendime çokk konuşurum. Ama yeni yeni bu konuda kendimi topladım. Artık her evdeki gibi bizde de sorunlar olunca eskisi kadar aklıma gelmez. Yinede ara sıra gelir.
tarafından
Dualae iyiki var diyorum işte hep bu yüzden sen Allaha teslim et kendini bağla bu da bi imtihan diyorum ben inşallah şeytanın oyununa gelmeden unutulur gider
(3,246 puan) tarafından
Yani bekar birey olsak, yüzleşir hesaplaşırız.  Ama evlendik. Artık yakışmaz bize. Biz şunu şunu haksız yaptı diyoruk. O davranışlarda bulunmasaydışimdi herşey farklı ola bilirdi diyoruz.
 Belkide o da şurda şurda haksızlık yaptım diyordur.  Belkide bu yola gitmemize ben neden olsum diyordur. Bilmiyorum. Ama yollar çoktan ayrıldı. Çoktan ayrı semtlere gittik. Karşılaşmamız hakkımızda daha hayırlısı. Çünki karşılaşır, olurda ona hesab sorarsam, olurda niye böyle yaptın diyersem dahi, eşime haksızlık etmişolurum.Eşim ailem -  O kişiye hesab sormaktan daha deyerli. Ayrıca adam olsaydı sa, sevgisine sahip çıksaydı. Çukur dizisinde bi kare vardı.
Bir bahçeye giremeyeceksen durub seyran eyleme.
Bir yuvayı yapamayacaksan, yıkıb viran eyleme.
Bir güzeli sevibde alamayacaksan , ismini aleme rüsvay eyleme.
Ayrılırken ona bunu göndermişdim. Çok izle sana gerekli demeşdim.

Şimdi yuvamı yıkarsam yapamam. Yıkıb viran eylemeyelim
0 oy
tarafından
Sana şöyle söyleyeyim annen babanı aldatmış falan sende o psikolojik oluyor şeytanın aklınla oyunu Allah sığın zaten senin için doğru kişi olsaydı şuan onunla evli mutlu olurdun eşinin güzel yönlerine odaklan ne bileyim kaşı gözü güzeldir güzel güler mesela bir huyu çok güzeldir bunları düşünerek eşine yönel ve ona sarıl çocuklarına yazık bak sen neler yaşanmışsin her şeyden önce kendine bu kötülüğü yapma emin ol belki de öyle hissetmiyorsun korkuların seni öyle düşünüyor durumda bırakıyor Allah'a sığın yardımcın olur inşallah 
tarafından
Hep öyle düşünüyorum zaten bende mesela eşimin gözleri çok güzel sürekli kendimi ona bakarken buluyorum ha aşık mısın desen değilim ne yalan söyleyeyim ama seviyorum 10 yıllık eşim alıştım ve çocuklarımın babası hep güzel yönlerine daha çok odaklanıyorum bu ara daha yakın duruyorum ki geçmiş çabucak aklımdan silinip gitsin diye
tarafından
Aşk tan daha değerli olan sevgidir aşk biter de Sevgi bitmez şekil değiştirir ama bitmez sen çok namuslu birisin aslında böyle bir yanlışa hataya düşmekten korktuğun için bunalıma girmişsin psikolojik yani için rahat olsun sen eşine de çocuklarına da yanlış yapacak bir kadın değilsin bunu kendine gururla söyle
0 oy
(450 puan) tarafından
normalde oyle seylere cok kizarim ama anladim kadariyla elinde olan bisey degil bide bisey duymustum biri seni dusununce sende istemedende olsa onu dusune biliyormussun oyuzde ne guzel namazda kiliyormussun dua et rabbim sen onu kalbimdende aklimdanda cikar kalbindede aklimdada birtek esim cocuklarim olsun de esine cocuklarina yogunlas bazen insan eski yasadigi seyleri dusunebiliyor bu sadece ask sevgi degil yasadigin guzel anilari arkadaslari bile hatirlaya biliyor bu gayet normal bisey 
tarafından
Hep öyle düşünüyorum zaten bende mesela eşimin gözleri çok güzel sürekli kendimi ona bakarken buluyorum ha aşık mısın desen değilim ne yalan söyleyeyim ama seviyorum 10 yıllık eşim alıştım ve çocuklarımın babası hep güzel yönlerine daha çok odaklanıyorum bu ara daha yakın duruyorum ki geçmiş çabucak aklımdan silinip gitsin diye
0 oy
tarafından
Anneniz babanızı aldattığı için kaçmak istemissiniz ihanet sadece fiilen gerçekleşmiyor başka birini düşünmek de ihanettir bence aynı şeyi siz çocuklarıniza yapıyormuş gibi düşünün yada evliliği bitirin bitirince yazık edip etmediğiniZi de iyi hesaplayın bazı şeyler olmuyorsa olmamissa rabbim daha iyisini layık görmüştür 
tarafından
Aynen öyle nasip değilmiş biliyorum belkide böyle daha iyi oldu benim için ama unutmak istiyorum silinip gitsin bir an önce aklımdan çok yoruldum başımın ağrısı gitmiyor artık
tarafından
Evlilik başka bişey belki o AdamLà evlensen çok farklı birı olucaktı sana kötü davranicakti bilemezsin
0 oy
tarafından
Hayatım yemin ederim aynı şeyleri yaşamışız ama çok şükür ben kurtuldum:))
tarafından
Nasıl unuttun peki nolur banada söyle nasıl kurtuldun
tarafından
Canim bende çok sevdim tamam hiç bir şey konuşmadık eli elime değmedi ama çok sevdim içimde onu yaşattım ve ailevi sebeplerden dolayı başka biriyle görücü usulü evlenmek zorunda kaldım yıllar geçti 2 çocuğum oldu gene bitmedi sürekli düşünüyordum ya inanir misin babamın cenazesinde bile onu aradı gözüm. Akrabamdı Sürekli dualar ettim sonra tekrar hamile kaldım. Baktım böyle olmuyor. hani olmayacak bir şey ,esimede ihanet ettiğimi düşündüm. Kendimi sürekli meşgul ettim sürekli elişine başladım,  arabcaya başladım, gezdim..kendimi eşime ve çocuklarıma adadım.. ve kendi kendime dedim eğer hayırlı olsaydı olurdu demek değilmiş yolu bahtı açık olsun dünya ahiret kardeşim olsun dedim şimdi gorsemde içim acımıyor artık bu arada o benimle evlenmedigine pişman olmuş:))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 229 göst.
13 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde lilace (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 412 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Sevii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı