0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanam eltim kaynım Ankara'ya hastane için gittiler. Kardeşime orda yaşiyo. Onlarla bı samimiyeti yok bir iki defa görmüş. Eşimde bana annemler otobüsle Ankara'ya gitsin  enistende onları almaya gitsin dedi. Kocasininda işi gücü var dedim bende. Oda bozuldu o lafima tamam neyse dedi. Kaynimda arabası var bide. Neyse arabayla gittiler. Eşimde diyo kardeşine şöyle oraya geldiklerini anneme söyledim oraya gidin diye belki oraya giderler. Bende söyledim Ankara'ya gelmişler diye oda bize gelsinler gidecek yerleri yoksa dedi. Eltimi arayıp söyledim kardeşime gidin diye. Hiç soylemek istemiyodum eşim illa onlara yük olacak. Sizce haksizmiyim tamam kardeşim ama bı oteldede kalabilirler. Zorla aratip duruyo oraya gitsinler diye. Eltimde sende yanımızda değilsin utaniriz gitmeye yük olmayalım ona dedi. Kardeşime eltimi arayıp davet etmesini soyliyimi mi sizce
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Ay cok karısık oldu başı kardeşin ne alaka eltini agırlasın ya gıtsınler otelde kalsınlar 
(656 puan) tarafından
Aynen cnm eşim zorla onlara ağırlatacak.kardeşim sorun etmiyo gelsinler dedi ama ne gerek var ki çocuğu var onunda onlarlami ugrasacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi sende haklısın eşinde eşinde akraba dışarıda kalacağına kardeşinde kaldin diye düşünmüştür 
(656 puan) tarafından
Bı gün kalıp gelecekler cnm. Gece bile kalacaklarını sanmam bı otelde kalabilirler. Kardeşim ne kaynimi ne kaynanamı taniyo.
0 oy
(479 puan) tarafından
Bence ara kardeşini olsun senin hatrın için 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ne alak ya senin kardeşin senin elini neden ağırlıyor. Saçmalığa bak sen olsan neyse de sen yoksun. Kardeşin kabul edecek mi ki belki istemicek. Ev de yokmuş de boşver :) 
0 oy
tarafından
Kalsınlar kızlar bir gecelik nolucak tanımada bile tanışırlar 
0 oy
tarafından
Bir geceden ne olur sanki.sahsen böyle bir durumda ben ağırladim,benim anlamlarda ağırladı.
0 oy
(3,862 puan) tarafından
bi gece kalsinlar kardesinde ne olacak , benim kardeslerim daha bekar ama ola ki boyle bir durum olsa kardesimin kayinvalidesini severek agirlarim , banane demem yani
(656 puan) tarafından
Kardesimde ağırlar sadece ben söylemeye çekiniyorum gidin onları sabahın köründe arabayla alın evinizde kalsınlar demeye. Zaten söyledim kardeşim sizi davet ediyo diye

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 700 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,525 göst.
0 oy
9 cevap 217 göst.

380,167 soru