0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından
Ya ben ağda yaparken yer farketmeksizin canım çıkıyor sizler nasıl dayanıyorsunuz..? Anestezi kremleri varmış onlardan alıp kullanan memnun kalan ve önereceğiniz bir marka var mı teşekkürler şimdiden 

4 Cevaplar

0 oy
(4,397 puan) tarafından
Emla 

Anestol
(748 puan) tarafından
Bi bakan canım benm  tesekkrler
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bi zaman sonra alıştı acıyor ama dayanılmayacak kadar değil sadece özel bölgeme ağda yapıyorum zaten 
(748 puan) tarafından
Ya ben evlenmeden önce hep ağdaya gidiyordum evlendikten sonra gidemedim ve jilete vurdum  o kısmı alırken dayanamiyrm kökleri kalınmasına o yüzden dedim
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben almistim hic uyustirmadi boş yere verdim okadar parayı 
tarafından
Hangi kremi almiştin canım
(1,439 puan) tarafından
Emla yi canim
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Kızıma yapıyorum çok canı acıyor bende dayanamıyorum ama onun iyiliği için jiletin sonu yok birde çoğaltıyor.
(7,543 puan) tarafından
Evet canım içim gidiyor canı yanarken ama jiletle uğraşsın istemiyorum ileride rahat etsin benimle ilgilenen olmadı zamanında istiyorum ki kızım benim gibi uğraşmasın.
(1,009 puan) tarafından
Aynen valla ben alistim cok acimiyor artik ama zamanla oda alisicak ins.
(1,009 puan) tarafından
Canim limon cok iyi köreltiyor zamanla bide dun burda biri bi kur paylasmisti oda iyiymis kahve telvesi ve karbonat inceltiyir zamanla azaltiyormus onuda denicem ben limon kullandim baya azaldi
(7,543 puan) tarafından
Ağda sonrası mı sürüyor sun limonu yakmıyor mu kız.
(1,009 puan) tarafından
Evet canim agdadan hemen sonra bi 10 saniye yaniyor geçiyor valla ben faydasini gordum benim killar cift cift cikardi bide kalindi simdi ince ve cok az var eskiye oranla 20 dk eldivenle tertemiz oluyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 227 göst.
0 oy
4 cevap 225 göst.
28 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 648 göst.

378,225 soru