0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından

Kızlar normalde ağda bandı kullanıyordum ayda kutusu 20 TL falan bimdeki alltaki resimdeki ısıtma makinası ile birlikte 50 TL sizce alsam memnun kalırmiyim hiç kullanmadım 

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım ben geçen senelerde 5 paket boncuk ağda makinesi yağı ve 100 tane spatulasına 100 TL vermiştim
tarafından
kız sadece orası için fazla değil mi gerçi ben hiç gidip yaptırmadım da fazla geldi ya
tarafından
Balıkesir ivrindi fiyatı :) belki çok seçenek olsa uygun olur ama herkes yapmiyo burada
tarafından
hmm anladım canım bence sen kendin yap o parayı da kumbaraya at kuaföre gittim de :)
tarafından
33 haftadayim hayırlısı ile doğum sonrası yaparım düzgün bı ağda bulursam
tarafından
Veet genelde güzel canım benim aldığımda güzel ama adını unuttum şuan yattım yarın unutmazsam yazarım markasını
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu değilde bende boncuk ağda düşünüyorum da beklim surda
(443 puan) tarafından
Boncuk ağda değil mi bu
tarafından
boncuk yani bende boncuk ağda almak istiyorum da iyisi kötüsü diye bekleyeyim dedm
(443 puan) tarafından
Marka olarak farklı anladım canim
0 oy
(715 puan) tarafından
Ben memnun değilim ve çok uğraştırıyor ilk defa yapıcaksan ben çok zorlamdım hemen bacağına sürmen lazım hemen kuruyor her yere dökülüyor çubukla alırken onu mu temizliyim bacağıma nasıl süreyim baya uğraştım makina duruyor kullanmıyorum kaç senedir 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ben hiç memnun kalmadım canım hem makine hem agdasini aldım ama bu marka değildi hiç almiyordu 
(443 puan) tarafından
Tşk ederim canım
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
En güzeli konserve ağda ben tüm vicud akullaniyirum 
(443 puan) tarafından
İlk defa duydum nasıl bişey
tarafından
Makine aynı makine canım ağda konservenin içinde .kuaförler kullanıyor kutusu 25 30 TL aylarca gidiyir
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Boncuk agda kullaniyorum bacaga zor oluyor damladigi icin makinenin kenarlari bile agda oldu ama biyik ve cene icin memnunum zaten biyiklar icin almistim ben 
(443 puan) tarafından
Biyikta nasıl akmıyor peki küçük yere sürmeye çalışırken
(12,773 puan) tarafından
Akiyo iste cnm altina gazete seriyorum bacak faha ugrastirici biyik kucuk yer old için makinenin cevresine aktiyo biraz gene de yapiyorum
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Koltuk altı ve genital bölge  için evet iyi memnun kalırsın ama bacağa sir agda öneririm 
0 oy
(670 puan) tarafından
Kızlar nasıl aliyosunuz ben hep morartiyorum kuaför gidiyorum onun için 
0 oy
tarafından
gorumcemler kullanıyor ama ben sevmiyorum belki markasından ve kalitesi düşük olduğu içindir kuruyor parca parca oluyor kili da iyi almıyor 

kendim epillanin makinası ve bezli agdasinu kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim hep azaldı tüylerim hemde mükemmel alıyor ve elim alıştığı için şipşak oluyor 
0 oy
(496 puan) tarafından
Azulen kalıp ağda ve smoothi makine öneririm csnım ben kullandım çok memnun kaldım
0 oy
tarafından
Harika muhteşem süper hahah benim için ağda yapmak hobi haline geldi mikemmel Cat çat yapiyorum üç dakikada bitiyor 
0 oy
tarafından
Ben çok memnunum canım makina güzel agdayi sonra istediğin marka alırsın makina güzel isitiyo sadece biraz mağfiret istiyo  yoksa zor oluyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 223 göst.
28 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 341 göst.
0 oy
8 cevap 288 göst.
12 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GamzeDerin (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 792 göst.

374,561 soru

11,202,155 cevap

34,499 kullanıcı

...