0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Tam 2 bucuk yasinda tam anlamiyla konusmuyor ama kendini ifade ediyor kesinlikle klozete normal tovalete oturmuyor cis dielim artik deyince yok dior cise bay bay diede sarki soyleyince sinirleniyor ☺☺ ee nasil olacak yarin sabahtan itibaren hic bezi baglamayim diom nasil yapsam ki

9 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından
Seninle birlikte tuvalete geliyor muydu? 
(6,053 puan) tarafından
Geliyor beni alkislayip hadi sira sende deyince banane dior☺☺
-Reklam-
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bende bayramdan sonra baslicam inşallah bezi çıkarınca bidaha sarma ama zor öğrenir öle 
(6,053 puan) tarafından
Walla bende bayrama kadar aradan ciksa diordum kuzum bilmiyom ya
0 oy
(119,338 puan) tarafından
daha hazir degil dir
(6,053 puan) tarafından
Olabilir canim
0 oy
tarafından
Sana kolay gelsin
(6,053 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Önce ona güzel bi terlik al :) kızsa bebekli erkekse arabalı :)

Sonra bezini çıkardıktan sonra yarım saatte bi tuvalete götür ona artık büyüdüğünü anlat sende onunla beraber tuvalate otur normal tuvalete bir iki gidişte alışıyorlar canım biz bugün 4.gündeyiz baya bi yol gittik 

(6,053 puan) tarafından
Ayy insAllah canim saol
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Bizimki  bir ay sonra ikiye girecek çiş meselesini  çözdük  şükür  büyük tuvalet  işini hala çözemedim bir ayı geçti boşuna çabalıyorum sanırım doğuma da bir ay kaldı inşallah o zamana kadar çözeriz 

Altına yapınca ayyyy ıyyyyy öxxxx falan dedim oda tiksindi yavaş yavaş bıraktı 
(6,053 puan) tarafından
Ay insAllah canim
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm gerekirse bi yere gitmem ogretirim ewin icinde mehmethanda saklanarak yapiyor
(1,294 puan) tarafından
Pes etmek yok yola devam:))))
0 oy
(248 puan) tarafından
Valla bizim yaklaşık 2-3 hafta oldu kendi arada çiş kaka diyo oturtuyorum yapmıyor cok oturmadan kalkıyor yarım saat sonra ben oturtuyorum ozaman çiş yapıyor kakayı da çok nadir kendi gidip yapmisligi var arada çişini de kendi yapıyor ama bazen de hem çişi hem kakayı altına yaptığı oluyor bilmiyorum ne kadar sürer böyle çok yoruldum valla 
(6,053 puan) tarafından
Ben baslamadan yoruldum walla
0 oy
tarafından
Sevdiği abi abla vs varsa. Ben kızıma ablada çişini tuvalete yapıyo abide çişini tuvalete yapıyo diye söylüyodum korluyodu elini tutup ben burdayım diyodum. Sen kararlı ol ona fikir sunma böyle böyle yapman gerekiyo diye anlat. Önce senin hazır olman lazım yoksa iş çok uzar. Ben son bezi çıkardım sonra gidip bez almadım. Ne gece ne gündüz bağlamadım 
(6,053 puan) tarafından
Saol canim tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu