0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (419 puan) tarafından
Kizlar ben bir kaç ay önce kızımı doktora götürdüm ilaç aldım 10 TL eksikti sonra verirsiniz dedi bende hiç dışarıya çıkmadım iki kez kaynanama tek gititim oda arabayla eşime tarih ettim iki kez yanlış eczaneye gitmişti şimdi yarın dışarıya cikacam kızımın aşısını yapcam götürüp vercem ama utanıyorum aradan baya zmn geçti çok utanıyorum birine versem o verse olur mu ne yapcam yaa

18 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendin vermen en guzeli dersin ne zamandir icim içimi yedi nasip olupta gelemedim helal edin hakkinizi diye
(13,860 puan) tarafından
Bncede:)
(1,009 puan) tarafından
Arkadasa katiliyirum canim bende bi kere eltim vermisti bilmiyordum bende verdim isteme geregi duymadim senin vicdanin rahat olsunda
-Reklam-
+1 oy
(3,156 puan) tarafından
Niye utanasın ki aksıne adam der unutmamış getirmiş die insanlık halı ver bence
0 oy
tarafından
Bence versen daha mantıklı uyanicak bişey yok borç sonuçta
0 oy
(548 puan) tarafından
Neden utaniyorsun canım fırsat bulamadım dersin verirsin
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Bende başkasınin bana borcu olsa utanirim asla istemem bahsetmemde ama niye vermeye utanasınki cocuk kuçük surekli dişarı çıkmadığım için gelemedim kusura bakmayin der verirsin ne var bunda utanacak
0 oy
tarafından
Utanacak bir şey yok bende 7 tl eksikti bir türlü o tarafa gidemedim 2 ay sonra hastaneye gittim anca gelebildim kusura bakmayın dedim verdim parayı geldim
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kız ne utanıyorsn açıkla kendini eşim bulamamış ben de bebekten dolayı anca çıktım de daha güzel vermen sonuçta istesen vermeyebilirdin de
0 oy
(13,758 puan) tarafından
 Utanacak ne var kız 

Bı güzel tesekkurunu edersin  ,

Bebeğim var çıkamıyorum dersin o kadar
0 oy
(2,974 puan) tarafından
1 TL dahi borcum olsun rahat yatamam, ne utanması bacım 
0 oy
tarafından
Niye utanıyorsun ki gururlan bence haram yemiyorsun sonuçta.Esra erolun dediği gibi 1 tl bile borc niyetine alirsan vermek zorundayız
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Olsun bişey olmaz 
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Utanacak bişi yok gülüm onda dersin kusura bakma küçük cocukla çıkamadım eşime tarif ettim oda yanlış yere gitmiş anca cikabildim kusura bakma dersin daha da memnun olur emin ol
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Utanma canım özür dile dışarı çıkamadım de 
0 oy
tarafından
Bence kendin ver canım neden utaniyirsun ki aradan zaman geçmiş diyorsun başka birine versem seni cikartamasa o daha kötü, yinede sen kendin ver 
0 oy
tarafından
Neden ayıp olsun ne zamandır vakit bulup çıkamadım hakkınızı helal edin de ver
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kendin ver bence  cok fazla değilmiş kotü düşünmezler aciklamanı yaparsin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ala alah niye utaniyonki:Dd
0 oy
tarafından
Onlar sizin borcunuz olduğunu unutmuştur bile götürüp verince memnun olurlar unutmayıp getirdiğin için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
26 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.