0 oy
1,097 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
  • Sorum yukarıda 

34 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Dün de birisi böyle sordu lütfen böyle şeyler sormayın insan o an ne yapacağını bilemez Allah bilir ancak kimseyi büyük konuşturmayin yazık günah insanlara 
(1,451 puan) tarafından
Aynn büyük konuştugum ne varsa başıma geliyo böyle şeylere cevap vermemek en iyisi +
(101 puan) tarafından
Dünde benjm başıma geldi aldatma kesin varmı bilmiyorum ama sevmediğini hissediyorum
tarafından
Hakkında hayirlisinin en iyisi olsun inşallah kuzum hickimse için üzülmeye değmez emin ol sonuçta sen onunla doğmadin onsuz da yaşayabilirsin
(101 puan) tarafından
İnşallah canım. Çocukla beraber toparlanmak biraz zaman alicak yılların emeği
-Reklam-
+1 oy
(119,137 puan) tarafından
bosanirdim    baska napilirki
ne cozumu olcak bisanma disinda hem aldaticak hem istemiycek o kadar yuzsuz olamam ben
(101 puan) tarafından
Kadınlar olarak biz yapsak neler olurdu erkeklerin bazıları o kadar rahatki birgün ilgilenme senden kötüsü yok
tarafından
Sevda sen çok büyük konusuyisn dikkat et
ee napicaz aldatilip seni sevmiyom diyen adamin ekmeginu yiyip oturuyummu ben gurursuz drgilim
(1,543 puan) tarafından
Katılîyorum öyle birşey yaptiysa zaten sevgisinden şüphe ederim ben o adamın layığını bulur geldiģi yere gere döner
0 oy
(72 puan) tarafından
Boşanırdım. Net
(101 puan) tarafından
Bende kavga anında söyledim sonra işin içinden çıkamadım
0 oy
tarafından
Eğer bunu sana dediyse senin adına üzüldüm inşallah kalpleriniz birlesir.  Ama bence bu tarz soruları sorup insanlarının içine kurt düşürmeyin.
(101 puan) tarafından
Tabiki insan sevdiğini bilmezmi ama hayat insanı olmadık noktaya götürüyor Allah düşmanımin başına vermesin
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimde oni uzun zmndir sevmedime mecbur olduma inanandiri sonrada bosardim
(101 puan) tarafından
Buda biraz kendini kandırmak gibi bişey
(239 puan) tarafından
Yani ama nebilim
(101 puan) tarafından
Şu diziler yokmu kimin eli kimin cebinde insanı kendinden şüphe ettiriyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yoluna giderdi canm ne ben ona nede o bana katlanmak zorunda değildir sevgi saygı bitince evlilikte biter
(101 puan) tarafından
Doğrudur
0 oy
tarafından
Boşanırım kesinlikle affı yok böyle birşeyin 
(101 puan) tarafından
Çoğu insan seneler sonra araya mesafe koyup tekrar barisiyorlar yıpranıyor insan nede olsa
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Herkes boşanır ama davulun sesi uzaktan hoş gelir bence boşverin bunları Allah yaşatmasın yaşarsak düşünürüz
(101 puan) tarafından
Aynen öyle . Düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum
0 oy
tarafından
Büyük konuşmamak lazım 
(101 puan) tarafından
Bunun diğer tarafı da var
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Büyük konuşmak gibi olmasın da sevgisizlige belki bi yere kadar katlanırım ama aldatmaya asla 
(101 puan) tarafından
Aldatmak çok kötü bir şey insanı ***** yerine koymaları yokmj
(2,039 puan) tarafından
Öyle canım kimse yaşamasın inşallah varsayım olarak düşünmek bile insanı kötü hissettiriyor
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Beni sevmeyeni ben ne sevcem bende katır inadı var aşkından ölsem daha yüzüne bakmam te Allahım son erkek o mu kalmış dünyada genciz güzeliz be bacim 
(101 puan) tarafından
Başkalarını bilmem ama benim midem bulanır ayrılsam dahi kimsehi istemem
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Tek yol var gibi
(101 puan) tarafından
Gara tuprak
(761 puan) tarafından
kizzz :)))))))
(101 puan) tarafından
Şaka şaka ¯\_(ツ)_/¯
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Beni sevmeyeni ben ne sevcem bende katır inadı var aşkından ölsem daha yüzüne bakmam te Allahım son erkek o mu kalmış dünyada genciz güzeliz Allah Allah kendi derdine yansın o
(101 puan) tarafından
:-D:-D:-D:-D
0 oy
(217 puan) tarafından
Ayrılırım napıcam ki baska benı sev aldatma dıye yalvarıcak mıyım, aldatma zaten bır kez olduysa sonra devamı gelır aldatan ınsan da sevmıyor demektır evlılık zaten eşini aldattıgın an bitiyor kagıt uxerınde devam edıuor 
(101 puan) tarafından
Doğru diyorsun bacim
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Allaha havale eder yoluma bakarım anasınjn babasının adam edemediğiylemi uğraşcam
(101 puan) tarafından
Benimki 30 yaşında ama ana baba sozu dinler beni siler
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Aldatan sevmeyen adama karilikmi yapicam evladim varsa alirim evladimi onada yol veririm direk..
(101 puan) tarafından
O kadar kolay olsa bu kadar kadın cinayetlerini olmazdı
(5,954 puan) tarafından
psik opat almadik eve adam aldik adamligini bozup aldatirsa yol alir çevreme yaklasmasi yürek ister bizde sahipsiz degiliz .. onlar kime yaklascagini bilir en azindan esim ailemi cevremi iyi bilir
(101 puan) tarafından
Nerelisin bacım sen
(5,954 puan) tarafından
Karadenizliyim canım
(101 puan) tarafından
Hey maşallah
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Boşarım gitsin hayatımı niye beni sevmeyen biriyle geçireyim zaten aldatmışsa benim sevgim varsada nefrete dönüşür
(101 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Boşarım neden niçin bile demem 
(101 puan) tarafından
Geri dönüşü yok zatn
(1,029 puan) tarafından
Aynrn öyle aldatıyorsa sevmiyordur zaten affetmem affedersem tekrar yapar bu konularda ikinci bi şans vermem
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Canim herkesin hayatı farklı arkasinda destek varmi maddiyati var mi hayat felsefesi nasil Kibariye elin o su için yuva mi yikmam dedi mesala 
(101 puan) tarafından
Evet insanla o yuvayı kurmak için neler yapıyor biri geliyor darma duman
0 oy
tarafından
benim için affı olmayan bir durum. boşanırdım. ama herkes hayatta benim kadar şanslı olamayabilir. mesleğim var, hayatım güvence altında, evim var, ailem arkamda. O yüzden de ne kadar doğru bulmasam da affeden kişilere de yüzsüz gurursuz demem. Kimsenin bulunduğu şartları bilemem.
(101 puan) tarafından
Tabiki de alalh düşürmesin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 469 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,197 göst.
0 oy
13 cevap 1,076 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy