0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Aldatan eş daha çok ilgili mi olhr ilgisiz mi olur yada başka bir durum mu olur 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,837 puan) tarafından
Sana sadece şu kadar söyleyeyim bacım kadın aldatildigindan şüphe ediyorsa kesin aldatiliyordur. Ben şüphelenip de yanılan kimseyi görmedim daha yakalamak istiyorsan eğer elbette yolları var onunda
-Reklam-
+1 oy
(3,397 puan) tarafından
Hic bi fikrim yok ama kesin belli eder bi sekilde diye düşünüyorum 
+1 oy
(44 puan) tarafından
Aldatan es eşini hiç bir şekilde kırmak her dediğini yapar vicdanını rahatlatmak için emin ol bu boyle
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Herkesin eşi farklıdır ama kadın anlar eşini tanıdığı için ya da hisseder diye düşünüyorum
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benim için aldatmanın ilk işareti saklanan gizlenen telefondur birisi ben eşimin şifresini bilmem dedimi direkt kafamda aldatıyor işareti yanıyor 
0 oy
tarafından
Iki durum da olabilir ya anlama diye daha ilgili olabilir ya da karsi tarafa cok meyilli olur karisini gozu gormez o yuzden daha ilgisiz de olabilir 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce bunu genellemek yanls olur..kimisi aldattigi belli olmasn diye extra ilgi gösterir kimisi de hic umrunda bile davranmaz 
0 oy
(479 puan) tarafından
Bence aldatan eş çok tedirgin olur telefonunu hiç yanından ayırmaz erken uyumak ister. Eve geç gelmeye başlar haftasonu tek başına bir yerlere gitmek istediğini söyler eşiyle hep ilgilenmez. Cinslel açıdan kaçar uzak durmak ister yayni sörekli mesajlalor biriyle ya da gizli gizli konuşur
0 oy
tarafından
Bu eşinin kişiliğine göre değişir. Kimi hatasını bilip dha çok ilgilenir kimi de boşverir. Ki çoğu boşverir erkeklerin. Saçını düzleştirsen neden kıvırcık değil diye bile bahane bulabilir. En iyi yöntem ensesinde olup telefon sosyal medya takibi yapmak. Bide ağzından da kaçırabilir şaka yollu hiç şaka yapmıyosa bu knularda birden seni aldatsam nolur ya da arkadaşım eşini aldatmış eşi bişe dememiş vs vs sohbetler de bence sinyal niteliği taşır.
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Böyle bisey düşünmek bile istemiyorum ya aldatmak kadar acizce bisey yok istemiyorsan ayrıl kardeşim zaten gözün dışarı kayıyorsa o iş bitmis demektir ben bans olan tavrından anlarım telefonu gizlemesi dışardayken telefonu acmamasi bana yaklaşımı 
0 oy
(85 puan) tarafından
İki türlü de olabilir canım anlama diye ilgi de gösterebilir ilgisiz de olabilir. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben ilgisiz olur derdim ama dr. Vs daha çok ilgili olur diyir
0 oy
tarafından
Her erkek aynı değildir ama eş normalde nasılsa mutlaka bi fark olur
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Bilemiyorum allah korusun ya
0 oy
tarafından

Genel mantık aldatsa ilgi göstermez çünkü sana ilgisi bittiği için başkasını seçmiştir

Telefonunu açık değil ters koyar :D

Ve sana sürekli mesaj atma arama olayını bitirir önceye oranla aşk dolu sevgi dolu kelimeleri azalır zaten bi yerden sonra olay asabiyete gider bağırır çağırır senden ayrılmaya çalışır 

0 oy
(425 puan) tarafından
Bir sözlə dəyişir ilgiliyse ilgisi azalır ilgisizse ilgili gibi davranır her iki halda sasirirsin
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Sezgilerim beni hiç yanıltmadı 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,099 göst.
0 oy
13 cevap 1,077 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 653 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu