+1 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar post atmıştım doğum günüm diye bugün bende eşim işten gelirken illaki küçükte olsa bi pasta alır diye düşündüm ama hicbisey almamıştı ona belli etmedim ama çok üzüldüm kendimi bi anda çok değersiz hissettim ben mi çok abartıyorum acaba

38 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Benimkide hiç almaz canım bazen erkekler için böyle şeyler önemsiz oluyor ne yazık ki
-Reklam-
0 oy
(6,579 puan) tarafından
Benim eşim doğum günümde eve misafir davet etmişti misafirlerin gelmesine yakın hatirlamisti doğum günü mu ama ben takilmam öyle şeylere ya ertesi gün telafi etmisti:)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İlla bı pasta veya hediye beklemem de hani geldiğinde bı sarılıp kutlasa da yeterli olur veyatta yol kenarından kopardığı 3 5 dal çiçeği verse de sevinirim yani. Hiçbir şey söylemeden gecistirirse o günü kirilirim ama.
(46 puan) tarafından
Kutladı ama ne bilim sanki bi pasta zor olmamalı
(3,148 puan) tarafından
Ya illaki yani ama çokta takilmam illa pasta olsun diye içinden gelince bazen normal zamanda alır çünkü küçük pasta ekler vs
0 oy
tarafından

:wassat:  yok canım abartma değil bu  ben doğum günü kutlamalarına tamamen karşıyım inan ben bile beklerim  pasta hediye değilse bile  iyiki doğmuşsun dese  diye bekliyo insan  ne kadar soeun değil desen de yine de inceden inceden kırılıyor.... Bi eşinle. Konuş istersen. Neden almadın diye kavga. Filan şeklinde değil ama    bi küçükmbi şey bekliyodum. Elini boş görünce kırıldım  biraz de. Anlayışla. Karşılar hiç bi şey yapmasa bile  oy kurban olurum  sen ona mı. Kırıldın diye sarılması. Yeter dr artar bence 

0 oy
(223 puan) tarafından
Yemek sepetinden pasta soyletirdim canım 
0 oy
(736 puan) tarafından
Pasta bence çok önemli bir faktör değil. Dille kutlayıp kucaklamış kâfi
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Ben beklemiyorum kutlssin unutmasın yeter canım sende takip üzülme unutmadiysa kutladiysa
(46 puan) tarafından
Kutladı canım
0 oy
tarafından
Benimki almasa gönderir aldırırım haasagshshs 

Ama en önemlisi güzel bir sözdür
0 oy
tarafından
25 yildir taniyorum  esimi hic unutmadi alistirdi unutsa bi üzülürüm sonra gecer yanii sor sorrimm ben olsamm 
(46 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm yani icim burkuldu sanki ya
tarafından
Soyle kiz bi pasta olsada yesek de ne bilim ben soylerim yaaa mevzu pasta deyilde hatirlatirim oda sarilir filan ne bilim mutlu olursun istee
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Valla canım şuan pasta almak zor ben geçen aldım küçücük 70 TL verdim valla 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Benim için önemli bir mesele degil
0 oy
(2,039 puan) tarafından
8 yıl oldu evleneli sadece 1 defa pasta aldı 2 defa da gününde hatırladı o kadar gerisini hep unuttu alırsa sevinirim ama unutursa da üzülmüyorum hayat şartları zor ve ne yazikki erkekler bizim kadar ince düşünmüyor ve çok önem vermiyorlar böyle günlere 
(46 puan) tarafından
Çok üzücü ama ya
0 oy
(17,472 puan) tarafından
Ben üzülürüm. Üzüldüğümü de söylerim.ve belli de ederim.
(46 puan) tarafından
Bende belli ettim ki gerçekten çok çok üzüldüm
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Doğum günü benim için onemli pasta olur,hediye olur, dışarda yemek gibi bana özel bir sey yapmadini beklerim söyle aci açik sende
(46 puan) tarafından
Söyledim canım
(1,944 puan) tarafından
Yani zorla olmaz tabi böyle şeyler ama belki düşunememiştir
0 oy
tarafından
Kuladimi acaba 
(46 puan) tarafından
Kutladı canım
tarafından
Oda güzel canım unutmamış en azından parası yomustir aklına gelmemiştir stresi bişey varmıştır belki
(46 puan) tarafından
Ya para yoktu dedi uzatmadım ama üzüldüm ya
tarafından
Kız para olmadı diye adımda uzulmustur yaa olur mu öyle şey sakın üzülme eşine destek çok parka yok desi bile bişey bence erkeklerin parma yok demesi ne kadar büyük bişey biliyor musun gurur meselesi benim ki asla demz olmasa da
(46 puan) tarafından
Haklısın canım bunu düşünemedim
0 oy
tarafından

Benim esimde almaz dilinin ucuyla kutlar ona şükür ne yapim:)

(46 puan) tarafından
Dur bende sükrediyim.dd
tarafından
Aynn :)
0 oy
tarafından
Bna da aynısı oldu bnde çok üzüldüm. Ve arkadaşlarıyla kahvaltıya gitmişti sabahtan düşün. Eve gelince sağlam bı kavga ettik
(46 puan) tarafından
Ya yok benimki o kadarını yapmaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Çok haklısın tatlım keşke beklentilerini dile getirseydin 

Bazen akıl edemiyolar :'(

(46 puan) tarafından
Getirdim canım maddiyata vurdu 3 senedir hep maddiyat gerçekten çok anlayışlı bir insanım ama bi pasta çok görülmemeli
(14,428 puan) tarafından
E yani bi kek alıp üstüne bi mum
Aman kız bunların hepsi odun heralde,kıyamam üzülme
(46 puan) tarafından
Aynısını söyledim kızımıza mama almış bende bi kek alıp üstüne mum koysaydın dedim .ddd

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 559 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 386 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minikii (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 786 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 858 göst.