0 oy
736 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
7.5 aylik hamileyim eşimin ailesi çocuğuma daha bir çorap bile almadı ne hissedersiniz naparsiniz 

45 Cevaplar

+1 oy
(2,098 puan) tarafından
Valla hamile kalana kadar torun da torun diye darlayıp durdular sonra kaynanam 200 tl taktı insan hiç heveslenip de bi çorap almaz mı gıcık olmuştum. Tabi ben şahayane laf sokan birisi olarak doğumdan sonra aldı onu da kocaman alıyo büyüyünce giyer diye 7 yaş almış gelmiş yaşına girmeyen bebeye hey Allah ım. Yani kayınbabam çok şey yaptı orası ayrı ama kaynanamın hevessizliği beni sinir etti hamile kalana kadar darlayıp öyle yapması 
(48,502 puan) tarafından
7 yasinda giydirip resim atarsin duruma babannesinin bebek hediyesi anca oldu diye☺️☺️☺️
(2,705 puan) tarafından
Hahahahaa bu iyiydi:)))
tarafından
Valla benim kendi ailem yapmadı, yapamadı durumları yok bu çok daha onur kırıcı bir durum, benim kaynanam torununa A'dan Z'ye herşeyini aldı üstüne çamaşır kurutma makinesi ile airfry aldi doğum hediyesi , benim geceliğim iç çamaşırıma hastahaneden çıkarken giyeceğim kıyafete kadar herşeyi mi aldı . Keşke kendi ailemde yapwbilseydi . Umarım ilerleyen zamanlarda bunları yüzüme vurmazlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde de öyle olmuştu. Çoğu büyük şeyini annemler almıştı. Hayır kaldı ki bizim durumumuz iyi hiç gerek yok ama isteyen yapıyor işte 
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Kimse bişey yapmadi. Dogduktan sonra altin taktilar. Ben umursamam ya yapmasınlar. Hediye dediğin zorla yaptirilmaz zaten. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 cocuk doğurdum bi tane iğne hakları yok çocukların üstünde ama iyiki yok en azından sağda solda aldık ettik diyemezler çünkü yapmadıkları halde konusuyolar yapsalar hic susmazlar
(981 puan) tarafından
Aynı benim kv gr ler gibiler miş bende almasınar yapmasınlar diyorum şükür elimin durumu iyi annemde arkamda destekçim onların iğnesi geçsin istemiyorum sonra geri istiyor kv benim kalsın almasın daha mantıklı
(9,626 puan) tarafından
Annem evlenirken de çocuklarım olurken de cok şükür dediğin gibi desteklerini hic eksik etmediler cok şükür bizimde kimseye ihtiyacımız yok ama iste benim ailem bana yagdirirken eşimin ailesi yapmayınca eşim mahçup oluyo tabi ben bunu ona hissettirmiyorum ama illa ki eksikliği oluyo maddi olarak hiç beklentisi yok ama manevi destekleri de hiç yok en çokta bu üzüyo eşimi
0 oy
(1,663 puan) tarafından
 Bizimkilerde ha bugün ha yarın diye diye bwkletiyolar bir kavga çıkarıyorum yeterr diye oğullarına sebep alıyorlar onlar alıcaz diyo diye eşimde almıyor patlıyorum ben bir şeye heves ettiğimde olmayınca sonrasında en iyiside olsa hoşuma gitmiyor paraları olmasa maddiyatta sıkıntı olsa asla zorlamam neye sebep bekliyorlar onuda anlamıyorum
0 oy
(666 puan) tarafından
Belki doğduktan sonra alırlar 
0 oy
(798 puan) tarafından
Benm iki kizim var daha bi corap aldiklarini gormedim gecen kucuk kizimin dogum gununu yaptim o kadar masraf ve cok yoruldum hic bisey almamislardi biliyor musun cok benciller ya annemlerde dogum yaptim ikisinide beni aramadilar bile
0 oy
tarafından
Kızım nerdeyse 2vyasinda olacak yine almadılar hiçte takmiyom artik
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benimkiler de bişey almadı umurumda da değil ne yalan söyleyeyim takmam kafaya böyle şeyleri 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Hamile misin bu ailede biri dört yaşında biri iki yaşında iki çocuk dünyaya getirdim esimin annesi babası da dahil bir çorap gerçek anlamda yani bir cift çorap dahi almadılar hiç umrumda deil birgün de kalkip niye almadiniz demedim demem o yüzden boşver 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Eşimin ailesi sadece bı bileklik aldı doğumunda şuan 2.5 yaşında daha bir çorap dahi almadilar 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben doğum yaptım ne geldiler ne de birsey aldilar, umrumda değil ihtiyacım da yok. Kendi rezillikleri eşim de fazla önemsemiyor hiçbir şey demiyor
(138 puan) tarafından
Görüşüyor musun
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Lmadilar almasınlar . Bende onlara almıyorum bitti gitti . Karşılık diye değil . Ena.yi göstermem kendimi asla 
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Ben olsam hiç oralı olmam.  Biseyler alsalar o zaman da hak talep ediyorlar yaptık ettik harcadık derler. Ne yararları olsun ne zararları
0 oy
(212 puan) tarafından
İçinden gelmiyorsa ne yapsan boş bu defa da aldık diye söylenir böyleleri boşver
0 oy
tarafından
Konusmuyorum almadilar hic umurumda degil beni birak ogullarina bile deger verip almadilar ama dedigim gib8 benden uzak olsunlar 
0 oy
tarafından
Benimki 2 yaşinda almadılar. Allah'a havale ettim. Dogumgununde ve bayramda para verdiler. Dogumgununde normalde belki vermezdide. Parti gjbi yaptigim için mecbura kaldi
0 oy
(15,854 puan) tarafından

Benim de öyle 3. Ye hamileyim eşim tek oğlan olmasına rağmen hiç bir gebeliğimde kaynanam bişey almadı çocuklarıma. Sözde kızıma doğum hediyesi olarak küpe almıştı ama onu da veremeden kaybetmiş. Bu devirde kim altın küpe kaybeder o da ayrı mesele :ermm:. Ama çok şükür ki hiç bir seylerine muhtac değilim. Kızıma hamile iken annem adettendir diyip Kızıma bebek çeyizi yapmıştı beşiğine kadar her şeyi almıştı. Oğlumda da kendim ne lazımsa almıştım. Bunda da öyle yapacam inseAllah 

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Sen niye beklenti içindesin ki. İnsanlar böyle bişey yapmak zorunda değil. 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Canım benim kızım 22 aylık oldu daha bir çöp bile almadılar çocuğuma doğduğunda da 50₺ verdiler hiçte bişey hissetmedim herkes kendine yakışanı yapar çünkü kocamla huzurum olsun çocuğum sağ olsun varsın onlar bişey almasın gerk yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 832 göst.
0 oy
17 cevap 796 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 617 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde Ayti4 (2 puan) tarafından soruldu