0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Sinir krizi geçirmeme ramak kaldı. Herkesin en zor dönemim dediği anlar olur ya bende şu an onu yaşıyorum. Araba aldık maaşa zam gelecek umuduyla borca girdik bizi zorlamaz dedik maaş olduğu gibi kaldı ve gelen bütün para borca gidiyo eşimin yaptığı ek işle biraz idare ediyorduk iste azaldı haliyle ek gelir yok gibi bisey birde üstüne çamaşır makinesi bozuldu 2bin tamirat parasi çıktı onları geçtim geçen hafta babam hastanede yattı annem refakatçiydi gittim kardeşlerime bakabilmek için onlarda kaldım evimle ilgilenemedim evi b.ok götürüyo bu haftada ananem vefat etti annemin yanında olucam diye yine evle ilgilenemedim uykusuzluk zirvede zaten bu sabah biraz uykuya daldım diye küçük oğlum mutfağa girmiş bütün bakliyatlari yere dökmüş büyüğü kalkmış kola doldurmuş kendine heryere dökmüş zaten çamaşır yikayamiyorum almış başını gidiyo ev leş gibi sinirden ağladım yetişememek beni kahrediyor ben bıktım artık yemin ediyorum yaaaaa tükenmişlik sendromuna girdim resmen ölüyorum kahrımdan ya

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazen bende öyle oluyorm geçip köşeye yatıyorum kafamı dinlendiriyrm bşylerle oyalanıyorm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah rahmet etsin canım . Mekanı cennet olsun . Çoçuklara kızma onlar sensiz bişey yapamaz. Anne olmak böyle işte. Hep omuzlarında oluyor sorumluluk.
0 oy
tarafından
Çamaşırlarını topla götür annende yika. 

Çocuklar hep döküyor ztn. Benimkide dün erişte kavanozunu kırdı. Supurdum sildim geçtim napim. 

İçini hallolacak birşey için darlama.

Ölüm herkes için ananen içinde başınız sağolsun. Tabiki annenin yaninda olacaksın. Kullanmadığiniz ev nasıl dağiliyorki sen onlarda kalinca
(1,787 puan) tarafından
Eşim kalıyordu evde her yediğini koymuş tezgaha her yeri batırmış geldim daha temizliğin bitmeden ananemin haberi geldi ona gittim dün geldim bütün işler birikmis nerden napicam bilmiyorum elim iş tutmuyor o kadar bıktım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah can sağlığı versin tatlım gerisi hallolur 

Aç bi türkü iş yaparken,düşünme bu kadar herşey olacağına varır 

Düşün düşün,bo.kyur işin diye boşuna dememişler 

Anlıyorum bi çok şey üst üste gelmiş ama elinden ne geliyorsa o kadarını yaparsın
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 

Şükür et cnm sabırlı ol bu günler de geçer elbet
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Şu an biri hayrına gelsede temizlese ne iyi olur sana yardım edecek bi arkdşını flan çağırsan girişseniz?Bismillah de Başla yapmaya gerisi gelir emin ol biter temizler canım büyütme gözünde aç bi müzik.Başın sağ olsun ve Allah kolaylık versin 
0 oy
(7,616 puan) tarafından
Valla dipte olmak ne demek biliyormusun çocuğunla beraber evinden atılmak aile evinde sığıntı olmak istenilmemek evladının düzeninin bozulması itilip kakılması işsiz güçsüz evsiz barksız ortada kalmak sen bunu yaşadınmı yaşamadıysan dipteyim deme .
0 oy
tarafından
Sal kendini biraz. 

O işleri yapmayınca kimse sana ceza vermicek birşey kaybetmezsin. Öncelik cocukların kıyafetlerini hallet gerisi önemli değil. Dinlen kendine gel Bi Duş al kahveni iç. Eğer cocukların varken temizlik yapabiliyorsan başla bir ucundan. En kötü evin içinden bir sabahtan aksama cikarsin. Dünya işi için sıkma kendini. İyi olmak zorundasın annesin. Başınız sağolsun. Mekanı cennet olsun insallah. 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bunlar geçici şeyler sağlığınız yeriniz de eliniz ayağınız tutuyor ailenin de sağlığı yerinde çocuklarının eşininin yani önemli olan sağlık bence ,para çalışılır kazanilir bence şükür edin sakın yanlış anlamayın sizin bu üzüldüğünüz şeylere bile sahip olmak isteyen o kadar çok insan varki bence kendinizi boş yere üzmeyin esas olan sağlık dir gerisi herşey halledilir zamanla bir iki güne patlar temizlik kendinizi iyi hissedin de yaparsiniz
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bırak ev leş gibi kalsın bir iki gün daha. Sen önce kendin bı uyu dinlen. Dinlen ince kendini çok daha iyi hissedeceksin. Sonra yaparsın işlerini. Basın sağolsun. Allah rahmet eylesin. Zor zamanlar gecirmissin. Ama önce sen iyi ol ki ailen ve evin iyi olur zaten.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
9 cevap 187 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (95 puan) tarafından soruldu