0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Selam kizlar o kadar kotuyum ki anlatamam size. Bugun kizim 9 aylik oldu yan duran bir fotosunu whatsap hesabimdan paylastim altina yazi falan yazdim. Kayinvalidem yazdi bana neden paylastin cabuk sil onu bir daha paylasma oyle seyli olur vs daha bir suru sey. Kizdi bana baya ama benim kizimin fotosunu kendi kizlari ve kayinlarim instagramdan paylasinca bisey demiyor ve dunde esim paylasti onada bisey demedi neden bana gelince kizdi bende silmedim tabikii kendi kizim ve onun hakkinda kararlari sadece ben alabilirim ya da yanlis mi dusunuyorum

29 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Aaa banada yaptılar ilk başta bebeğin fotosunu paylasmican yok nazar değecek kimse görmesin evde mahsene kapatayım bebeği ozaman dedim :D birşey demediler ben 40 çıkınca paylaştım hala arada laf sokar hiç aldırmam bencede girme baskısına senin bebeğin senin kararın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu kadar müdahale etmesine izin verme benim dedgim olsun sözümden cikmasn diyo iyi yapmışsın hatta de çocuk benim ister paylaşım yaparım ister yapmam
(26 puan) tarafından
Aynen bana karisir. Ama kendi kizlarina agzini acamaz
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Çocuk senin çocuğun kime ne
(26 puan) tarafından
Kayinvalideler ve gorumceler cok seviyor biz gelinlere karismayi bazi kayinvalideler var valla imreniyorum ne kadar akli basinda.
(7,050 puan) tarafından
Nerdeee biz de o şans bacım.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Çocuk benim çocuğum kimseye söz hakkı tanımam o kim oluyor da bana öyle yazıyor. Benden habersiz kimse çocuğumun fotoğrafını da paylaşamaz. Gereksiz konuştuğu an ağzının payini ver canım.
(26 puan) tarafından
Bana istediklerini soyleyebilirler ama soz konusu evladim ise herkesi karsima alirim kocami bile
(1,964 puan) tarafından
Aynen öyle benimde ilk çocuğum eşime bile diyorum çocuğumun yeri apayri. Hiç birşeye ses etmem ama işin içinde oğlum varsa dünyayı başlarına yıkarım diye.
(26 puan) tarafından
Evlat bir baskaymis valal
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Allah onların hakkından gelsin cevap verme sakın ama istediğini de yap biraz daha delirsin benim kaynanator de az önce bebeğe mama verilekti aldı ben vereyim dedi tamam dedim ama ağzından çıkarırsa hemen bırakma bitirsin mamasını tamam dedi tabi mutfaha gitmiştim bir geldim biraz yine bırakmış anne verseydin hepsini dedim yeter bu ona diyo yetmez dedim zaten az yiyo çocuk bir defa bile az versem diğer öğün daha az yiyo kızdı alındı bidaa da mama vermem bebeğe dedi küstü gitti hayır yani benim çocuğum nasıl yiyo ne kadar yetiyor ben biliyorum ama sanki onun çocuğu ve bende onların hizmetçisiymisim gibi davranıyor kusura bakmasın yok öyle her şeye tamam rica ediyorum saygısızlık diyip boyun eğmeyin artık yeter onların üzerlerimizde ki otorite aşkı 
(26 puan) tarafından
Herseye cok meraklilar emirleri cok guzel veriyorlar valla. Aynen herkes kendi evladina baksin. Torununu sevecekse sevsin ama bizim baktigimiz yetirstirigimiz cocuklara karismasinlar onlar bizim evlatlarimiz
(1,499 puan) tarafından
Tamam tecrübelisiniz ama bizde torununuzun annesiyiz biraz saygı
(26 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Diş geçirecek seni görmüş demekki. Ben olsam kaldırmam ona ne. İnadına başka fotoğrafta paylaşırım anlasın diye 
(26 puan) tarafından
Aynen canim ya en kucukleri benim napsin kendine dis gecirecek birini ariyor
0 oy
(808 puan) tarafından
Benim çocuğum bu beni ilgilendirir de ben öyle ugygun gördüm de
0 oy
tarafından
Çocuk benim çocuğum sana ne deseydin ya sanki kendi doğurmuş gibi sahiplenmis çocuğunu 
0 oy
(927 puan) tarafından
Başustune baska emri varmis mi onuda sor yapmisken hepsini yap hatri kalmmasin sonucta emir buyuk yerden gelmis

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 356 göst.
0 oy
17 cevap 605 göst.
0 oy
11 cevap 408 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.

381,246 soru

11,413,512 cevap