0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (349 puan) tarafından
Dün onlardaydik benimde bebe elini ne gecse agzina götürüyor. Gorumcem oynuyordu bebegimle yerden bi oyuncak goturdu agzina. Bende agzina goturme dedim. Yani cocuga dedim evet anlamaz zaten biliyorum ama gorumcem elinden alsin diye söyledim. Baktim almiyor bi daha dedim mikrob falandir o agzina alma hastaydin yeni sagaldin dedim. Baktim yine almadi elinden bende gittim kendim aldim. Gorumcemde al cocugu getir al  bak o zaman cocuguna dedi verdide gitti. Baka baka kaldim ben buna ne dedimkii. Ben cok duygusalim durup durup aklima geldikce agliyorum ben ona kotu bisey demedim cocugumla oynama falanda demedim sadece bende boyle anneyim işte istemiyorum yerden goturduklerini agzina aparsin biliyorum bunu tamamen engelleyemem ama gordugum kadarini engellemeye calisiyorum. Ben sertmi oldum gorumcemmi patavatsiz 

7 Cevaplar

+2 oy
(381 puan) tarafından
Keşke sende küçücük çocuga söyleyeceğini direkt görümcene rica etseydin canım kızım sana söylüyorum gelinim sen anla der gibi bişey yapmışsın direkt canım oyuncağı elinden alır mısın ağzına götürmesin deseydin daha mantıklı olurdu .
(349 puan) tarafından
Valla 65 yaşindaki kayinpederimde bebegimle oynarken oyle yapiyorum direkt aliyor, o anliyorsa gorumcemde idrak eder diye dusundum...bide oyle desem vallahi ona daha cok alinirdi
(381 puan) tarafından
Direkt söyleyip de sana laf söylese sende cevabını verirdin rahatlıkla ne alınıyorsun ki bunda alınacak bişey mi var derdin
-Reklam-
0 oy
(792 puan) tarafından
Görümce hem patavatsız, hem düşüncesiz. 
(349 puan) tarafından
Kesinlikle..
0 oy
(489 puan) tarafından
Normal bir şey yapmışsınız aslında görümceniz alınganlık göstermiş bence . Bende bazen abim ya da görümcem oğlumla oynarken yapmaması gereken bir şeyi söylediğimde onlar engel oluyorlar buna 
(349 puan) tarafından
Yapilmasi gerekende o zaten
(489 puan) tarafından
Belki başka şeye canı sıkılmıştır o an size denk gelmiştir, normalde böyle biri değilse yani. Mesaj atabilirsiniz senin alınacağını düşünmemiştim oynamama zaten bir şey demiyorum sen alırsın diye düşünmüştüm almayınca ben aldım diye
(349 puan) tarafından
Yok ya yazmam hakketmiyor boyle inceligi. Bu ilk degil bana karşi
(489 puan) tarafından
O zaman o size nasılsa sizde ona öyle olun boşverin kendinizi üzmeyin :) hayat kısa ailenizle mutlu olmaya bakın
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Hayata ağlamam Hasbama bak evet benim çocuğum derim 
(349 puan) tarafından
Onun yaninda aglamadim sonradan hatirladikca kotu oluyorum
(2,816 puan) tarafından
Bacım ne üzüyon kendini ya aman değmez valla
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Sen normal davranmissin. Olmasu gerektigi gibi. Anne degilse seni anlamamis olabilir. Sakinda aglama bunun icin. Bence onun dusuncesizligi
(349 puan) tarafından
Kendiside anne.. Bana yapilan haksiz olaylarla kendimi tutamiyorum gizli gizli agliyorum
0 oy
(209 puan) tarafından
Bnde öyleyim eşim pinpirinkli diyo bana yerden alıp ağzına sokar bebek ben dikkat etmeye çalışırım 
(349 puan) tarafından
Ya evet eşim banada öyle diyor ama goz göre görede seyirci kalamayiz herhalde. Zaten gözümüzden uzak ne bulsalar agizlarinda
(209 puan) tarafından
Aynen öyle bulaşıkları yıkarken fln eline kaşık veriyorum yere sürüp sürüp bı de ağzına sokuyor bağışıklık kazanır diyorum artık ne yapayım
0 oy
(173 puan) tarafından
Sen doğru olanı yapmışsın belki direk ona desen yanlış anlar ben düşüncesiz miyim der ama yani söylemişsin de anlamamış galiba düşüncesiz biraz belki de anlaşmazlık tan geldi bazı insanlar öyleler 
(349 puan) tarafından
Evet direkt söylesem biliyorum daha cok tepki verirdi.. Ne bileyim ya biraz hirçin biri zaten.. Bende gorumce olucam bazen diyorum bende öyle olurmuyum diye ama sanmam hep birileriyle aram iyi kalsin isterim

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 2,407 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 459 göst.