0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (563 puan) tarafından
Biz evlenirken babam kabul etmedi caliscak kardeslerini okutcek falan dedi sonra biz eşimle kaçtık sonra babam başlık parası istedi felan aldı o parayı dugundede ayrı aldı herneyse biz ev aldık araba aldık kimse el atmadi ne onun ailesi ne benim sonra babam araba alınca bazen çağırır oldu işi düşünce kendi aileside öyle şimdide eşim diyor ben hepsinede gönülsüz gidiyorum bende üzüldüm ağladım kayinpederim o diye şimdi söyleyin kızlar eşim haklimi

15 Cevaplar

+2 oy
(4,248 puan) tarafından
Kendine dert mi arıyorsun bacım. Ben olsam gönülsüz gitmeyi geçtim gitmem bile. Kocan gönülsüz falan en azından gidiyor
(563 puan) tarafından
Doğru haklısın cnmEvet öyle malesef ama babam birsye alsa verir kızıma hediye felan alıyor eşimin kızdığı konu kız kardesimde kaçtı evlendi eşinin ailesi kapısına gelmedi ve her istediğini yapıyor o zoruna gidiyor
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Pek bir şey anlamadım ama eşin geçmişte yapılanlardan dolayı gönülsüz gidiyorsa haklı 
(563 puan) tarafından
Evet cnm malesef öyle
0 oy
(15,197 puan) tarafından
E hakli tabi. Gönülsüz mönülsüz gittigine dua etsinler. Sen niye ağlıyorsun ki
(563 puan) tarafından
Gebeyim üzülüyorum yine yaptıklarına ragmen
(15,197 puan) tarafından
Bence kafana takmalik bı durum yok.
(563 puan) tarafından
Doğru cnm sadece eşime alindim biraz
0 oy
(970 puan) tarafından
Eşin haklı canım ya
(563 puan) tarafından
Evet öyle malesef ama babam birsye alsa verir kızıma hediye felan alıyor eşimin kızdığı konu kız kardesimde kaçtı evlendi eşinin ailesi kapısına gelmedi ve her istediğini yapıyor o zoruna gidiyor
(970 puan) tarafından
Bizimde öyle canım ne eşimin tarafı ne bizim taraf kendimiz ekiyoz kendimiz biçiyoz 2 çocukla
(563 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ama yardım için hep çağırıyorlar ne yazikki
0 oy
(659 puan) tarafından
İyide tabı kı esın haklı ne aglıyosun kuzum baban resmen para karsılıgı satmaya calısmıs
(563 puan) tarafından
Hamileyim yinede kıyamıyorum gerçekten şimdide birşey alsa veriyor ama gönlüm kırık çok
tarafından
Satmaya çalışmış değil resmen satmış yani
(563 puan) tarafından
Valla ne diyin bilmiyorum gerçekten kalbim çok kırık...
(659 puan) tarafından
Oyle yazmaya kıyamadım ben ıste
(563 puan) tarafından
Cnm ne diyim benim kalbim çok yumuşak herkesi affediyorum kendini bir insan rezilde eder vezirde Allahla onun arasinda
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Eşim haklı ve o adamın kıymetini bil. 
(563 puan) tarafından
Evet cnm ama babam yine birşeyler alsa veriyor ama yine kanayan bir yara benim icinde
(3,668 puan) tarafından
O yara kapanmaz. Kapanamaz. Kan bağın var. Kanar da kanar.
(563 puan) tarafından
Oyuzden eşimin dediklerine üzüldüm zaten ama onun aileside aynı hiçbir fark yok bize tekme vuran vurana
(3,668 puan) tarafından
Ozaman ikinizde birbirinizin kıymetini bilin. Eşin de üzülüyor ki seninle paylaşıyor. Ne kadar güzel değil mi insanın kendi diliyle konuşan bir eş bulabilmesi.
(563 puan) tarafından
Evet öyle cnm bazen aile içinde sorunları asamiyorum ben ama çok inciten insanlar oldu beni ailesinde mesela bir ablası iftira attı ona ama ohalde yardım istese bile koşuyor birde çok ağır bir iftira hala yüz bulup arıyor para istiyor
0 oy
tarafından
Eşin haklı valla sizi kullanmışlar hiçbir faydalarida olmamış ben olsam bnde gönülsüz giderdm 
(563 puan) tarafından
Evet öyle ama böyle bazen toplu gıda felan alsa veriyor kızıma hediye felan alıyor harçlık veriyor ama yaptikalri çıkmıyor aklımdan üzülüyorum
tarafından
Bunlar yaptıklarını gecistirmez vicdan rahatlatmaya çalışıyorlar
(563 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir Artık Allahla onun arasında cnm
0 oy
(163 puan) tarafından
Kız niye ağlıyorsun adam haklı 
(563 puan) tarafından
Evet ama babamın yaptikalri yüzünden
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Yanlış anlama ama babam beni başlık parasıyla vermek isteseydi eşim kabul etse bile kaçardım ben satılık mıyım
(563 puan) tarafından
Kactigim halde aldı cnm
(1,785 puan) tarafından
Niye verdiniz barışmak için mi canım zaten kaçmışsın artık yani.  Sen değerlisin kendin olduğun için kimse senin üstünden para kazanmamalı
(563 puan) tarafından
Evet eşim beni düşünerek verdi eşim doğu tarafı biz Karadeniz annemle goruseyim uzulmeyeyim diye ama kardesimde kaçtı ona hiç birşey demedi ve onun eşinin ailesi hiç tenezzul bile etmedi düğün yapmadılar gelinlik giydirmediler babamın kapısını acmadilar hiç ve şuan kardeşim para istiyor babam hemen veriyor ve eşim buna çok kızgın
(1,785 puan) tarafından
Canım haklı biraz bence bir bile kayın tarafına ne kadar söyleniyoruz bir şey olmaz alınma
(563 puan) tarafından
Evet haklısın cnm
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Eşimden önce öyle babanın ben yuzune bakmazdım bıldıgın cıkarcı menfeatçı bırısı baban seni para kaynağı olarak gormus ve hala oyle goruyor yazık ya ınsan evladını kullanır mı boşa aglama bence esın cok haklı 
(563 puan) tarafından
O bana küsmüş tü tam tersine babam ve bana tavır yapıyordu ..
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Adam gidiyor bence haklı 
0 oy
(58 puan) tarafından
Adam haklı yine gittiğine sukret
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla o anda sende diyecektin ki bende gönülsüz gidiyorum anlıyırum seni 
(563 puan) tarafından
Cnm bende dedim kanayan yarama tuz basıyorsun
0 oy
(306 puan) tarafından
Ne güzel eviniz arabanız var valla kendine dert arama gitmese gitmez sonuna kadar da haklı başlık parası nedir ya kafayı yedim okurken tövbe estağfurullah 
(563 puan) tarafından
Aynen haklı ama kendi aileside çok şeyler yaptı babası bilezigimi istedi oğluna yardım etcem diye düğünüm oldu ertesi günü gitti abisine verdi bilezigimi vermediler ama hala gidiyor cagirsalar çok sorun yaşadık gercekten
(306 puan) tarafından
Şimdi şekerim kimlerle sorunlusunuz iki tarafla da dimi eşin ikisine de mi gönülsüz gidiyor yoksa sadece senin tarafına mı
(563 puan) tarafından
İkisinde diyor annem için gidiyor bize annem bizi çok düşünür çünkü
(306 puan) tarafından
Tamam ne yapsın adam haklı yani sen de idare et yavrum benim :)
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Adam geçmişi düşündüğü için haklı olarak gönülsüz gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 440 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 419 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.