0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar oğlum 5 aylık kırkım bitince az lekelenmem olmuştu. Sonra oğlum 3 aylık olunca yine kırmızı lekelenmem oldu. Adet olacakmışım gibi ağrım oluyor ama adet olmuyorum kafayı yiyeceğim. Eşim korunuyor sadece. Her seferinde kontrol ediyoruz yırtık filan var mı diye olmadı hiç . Cerazette kullanıyordum adet olmayı engelliyormus o yüzden bıraktım. Var mı böyle adet ağrısı gibi ağrısı olup ama adet olamayan.

7 Cevaplar

0 oy
(4,428 puan) tarafından
Valla bende 40im cikti kanama bitti 10 gun sonra adet oldum diye kızmistim kendime
(2,355 puan) tarafından
Kız saçmalama yaa valla kafayı yemek üzereyim hamile olduğumu çok düşünüyorum çünkü hiç bir aksilik olmadı ama insan korkuyor yine test yapmaya
(4,428 puan) tarafından
O konuda haklisin tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy cnm 1 sene snra duzene bindi cok sukur oglum 1 yas 10 gunluk 3 aydir duzenli oluyorum masallah onceleri her ay test aliyordum artik piskolojim bozuluyordu
(2,355 puan) tarafından
Yok 1 seneye kadar normal dedi hemşire. Ama ağrı niye oluyor arada
tarafından
Cnm emziriyorsn doktora sorman lazm danis ben bilmiyorum emzirirken kullanmdm yeni evliyken 1 ay adet gormemistm ozmn vrmsti doktor
(2,355 puan) tarafından
Tel yanlış yazmış 5 aylık canım.
tarafından
Rahim toparliyor olablr cnm zor gectyse ameliyattan snrasi birsey kaldrdnmi
(2,355 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(785 puan) tarafından
Ya birebir aynısı bende de oluyor tam ben soracaktım çok korkuyorum bı adet olsamda rahatlasam leke geliyor gerisi yok iki ay oldu sezaryen olalı 
(2,355 puan) tarafından
Kaç defa leke geldi ve ağrıların oluyor mu
(785 puan) tarafından
İki defa geldi lohusa kanamam 25 gün sürdü sonra ilk 50 günlükken leke geldi o da sadece sabahtan öğleye kadar ikincide iki gün önce geldi o da aynı şekilde sabahtan öğleye kadar oldu hafif ağrı oluyor evet
(2,355 puan) tarafından
İşte bende aynı ya ne olacak bu durumumuz bilmiyorum:((
(785 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum yakında test yapicam galiba anca içim ozaman rahatlar çünkü çok korkuyorum tekrar hamile kalmaktan
(2,355 puan) tarafından
Aynen bende yaaa
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kızım 15 aylik ben emziriyorum. Hala olmasim. Emzirdigim sureece normal. Kontrol e gittim bı sorun yok çok şükür. Ama benimde her ay bı iki gün bel ağrısı , ateş basması vs. Adet belirtileri oluyo. 
(2,355 puan) tarafından
Hadi ya çok sevindim buna yaaa. Korkmaya başlamıştım artık. Test yapmaya da korkuyorum.
(1,326 puan) tarafından
Ben de  artık olsam diyorum bir yandan. Bir yandam da olunca ağrım çok oluyo.olmasam da olur diyorum. Bende Dr a gidene kadar çok test yaptim . Mide bulantısı falanda oluyor çünkü. Eşimi baya korkuttum :)
(2,355 puan) tarafından
:))) bende bazen diyorum eski testle kandirsam mı acaba:)))
0 oy
(1,685 puan) tarafından
9.5 ay sonra oldum cnm
(2,355 puan) tarafından
Ağrıların oluyor muydu o ara
(1,685 puan) tarafından
Yok cnm ağrılar sadece adetten önceki gün oldu. Ama bir ay önce falan lekelenme oluyordu adet olcm diye bekliyordum olmuyordu
(2,355 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(78 puan) tarafından
Aynen bende oyleyım bende 3aylık bebeişim var olamıyorum 
(2,355 puan) tarafından
Ağrın oluyor mu arada canım
(78 puan) tarafından
Olmazmı başım agrıyor hafif sınırlılık tavan ateş basması göğüs ağrısı kasık ağrısı falan oluyor ben birde tüpleri baglattım bekliyorum baklım adetı
0 oy
(1,964 puan) tarafından
4.ayimda oldum canım 1 seneye kadar normalmiş.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 89 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 89 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevdeck (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esesra (28 puan) tarafından soruldu

379,007 soru

11,344,834 cevap

34,808 kullanıcı

...