0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar merhaba. Fikrinize ihtiyacım var sizce ben mi abartıyorum. Eltim ya da kayınvalidem bizi davet ederken beni arayıp söylemiyor eşimin abisi eşimi arayıp haber veriyor. Sizce ben mi abartıyorum bu durumu yoksa dikkate almayayım mı 

19 Cevaplar

+1 oy
(2,671 puan) tarafından
Yani bazen seni de arayıp soylemesi gerek yada sana msj çekmesi yani 2dakika arasın ne olucak bende senin gibiyim valla banq söylemesini tercih edeeim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç umursama bence 
tarafından
Umursamıyorum canım ben de evime davet ettiğimde eşime abisine söylettiririm sadece olur biter ama doğrusu bu değil mi sence de yoksa ben mi abartıyorum
tarafından
Bende eşime aratırım canım bence normal
0 oy
tarafından
Ne fark eder cnm
tarafından
Ben olsam eltime de ben ayrıca haber veririm canım normalde böyledir diye düşünüyorum abartıyor muyum sence?
tarafından
Abartmiyosun ama takılma yaa
(159 puan) tarafından
Bence mantikli yaptiklari cunki eltin seni arasa eşine sorcan boyle boyle gidermiyiz bi isin varmi vesayre diye ama diyerturlu olursa telefon trafigine gerek kalmaz yani benim dusuncem
0 oy
(120,194 puan) tarafından
farketmez baci takma
0 oy
(14,147 puan) tarafından
Ben takmam. Bazen beni ararlar bazen eşimi. Genelde karari eşimin verdiğini bildikleri için onu aramalarini daha normal karşiliyorum. 
0 oy
tarafından
Ben ablamı ararım onlar gelir oturmaya ben eltimi ararım onlar gelir sen abartmışsın
0 oy
tarafından
Normal gayet 
0 oy
tarafından
Bence hiç takma canım 
tarafından
Takmadım canım sadece ben mi ince düşünüyorum acaba onu sormak istedim
0 oy
(177 puan) tarafından
Eşimi de arasalar gitmiyom benide arasalar gitmiyom bacım en iyisi uzak durmak valla bak
tarafından
Zaten mesafeliyim canım ayda yılda bir kez görüşüyoruz o da mesafeliyüm zaten.
(177 puan) tarafından
Aynı ben :D çok iyi oluyor böyle
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hepsi öyle canim herkes kend tarafina haber ediyo
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Eltimle bizde hic haberlesmeyiz ki esim soyler bu aksam abimlere gitcez diye bende hic sorun yapmam yanı 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Valla canım gelecekleri zaman haber vermiyorlar verirkende arar beni bana sorar eşim evdeyse gelirler eşim evde yoksa gelmezler bende takmıyor bana kim öyleyse bende öyleyim 
0 oy
tarafından

Önemli bi durum yok. Bi defa eşim söylemeyi unutuyor, gec haber veriyor  . 2ayağım bir papuca giriyor. Evde herhangi bi işi başlamış oluyorum, sonra diyor. Temizliğim yarıda, yemeğim sobada kalıyor.Erkekler böyle işte. O yüzden en iyisi banada  haber verin rahat rahat hazırlığımı görüyüm de . Safa yat kuzu:ninja:.

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben takmam ya bende eşime derim babanı ara da bize gelsinler ya da evdelerse sor bi annene gidelim diye onlar bizi çağırınca ya da gelecekse kime denk gelirse ona söylerler hiç aklıma gelmedi böyle valla 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ee ne var bunda... Bizde de eşimle kardeşi kararlaştırdı biz uyarız.... Hiç kafaya takmam... Onları çağıracaksak arada akşama gelsinler derim bende
0 oy
tarafından
Bence abartiyosun benimde eşimi ararlar yani biz aileyiz ayrı degiliz ki tek beni yada tek onu cagirsinlar eminim ki esin ailenin reisi diye onu arıyorlardir kötü düşünme
0 oy
tarafından
Bizimki hiç cagirmiyor . Bu arada bizde gidicegimiz zaman edim abisini arıyor. Onlar kardeş sonuçta planı onlar yapıyor.onlar bize geleceği zamanda yine eşimle abisi anlaşıyor 
0 oy
(103 puan) tarafından
Gereken de seni aramaları ne saçma.belki senin.işin var ben olsam tepkimi koyarım kadın işi bu erkekle ne alakası var bir kere boule bir durum oldu kızdım bana haber verin dedim ben kendimi ona gore hazırlamam lazım dedim 
0 oy
(5,942 puan) tarafından
Eee valla ben abime giderken abimi ararım. Normal bi durum bence. Anormal değil 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,102 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 624 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 481 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 389 göst.