0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl yapıyorsunuz zor oluyormu  

11 Cevaplar

0 oy
(7,313 puan) tarafından
Cnm bnce insanlık meselesi ya biz üç kardeşiz en küçükleri 13 yaşında diğeri 16 ve üvey baba yanindalar annem ikinci evliliğini yaptı ama öz babamızdan faha iyi davranıyor kardeşlerime anneme karekter meselesi bence 
tarafından
Haklısın canım bu devirde çok nadir ama düzgün insanla karşılaşmak
(7,313 puan) tarafından
Gerçekten öyle cnm annemin eşi öz babamdan bin kat iyi bı adam kardeşlerim için düğününü bile ben yapcam diyor adam

İnsallha allhata sana güzel huylu ahlaklı bı eş nasip eder cnm bnm
tarafından
Saol canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Arkadaşım 3 kızlar ve hepsi bekar ama babaları o kadar iyi ki öz babamızdan görmedik diyolar Allah bozuk niyetli insanlarla karşılaştırmasın
tarafından
Yaa böyle şeyleri duyunca çok seviniyorum inşallah benim kızımda iyi davranan baba sevgisi gibi sevgi gösteren merhmetli biri çıkar karşımıza gerçekten çok zor bir durum devir o kadar kötuku bazen düşündükçe kafayı yiyecekmis gibi oluyorum
(88 puan) tarafından
İnşaAllah canım korkmakta tedirgin olmakta haklısın çok dua et
0 oy
tarafından
Benim kızım var boşanma aşamasındayim ve evliliği düşünmüyorum bmiyorum bu devirde nasıl güveneceğim başka adama...
tarafından
Dimi bende öyle düşünüyorum ama ailem kabul etmiyor bir çocugun üstüne oturmami ileride evlen mutlu ol diyorlar kızini yaninada alabilirsiniz bizedr birakabilirsin ama ben bırakmam ilerde evlensem aileme güveniyorum benden iyi bakarlar şimdi babam sürekli kızım için benle kavga ediyor yok ağlatma kızımı diyor bana kafam çok karışık sonumuz ne olacak bilmiyorum
tarafından
Kız bu şey degilmi bizim aile :D ama bence sen düşün eğer o gün dediğinse çok artısi var cunku
tarafından
Ewet o canım ama ne yapacam bilmiyorum
tarafından
Wp ye bak bacim
tarafından
Baktım
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Tercih meselesi ama kizim için ben olsam evlenmezdim bu devirde kimseye güven yokk
0 oy
tarafından
Kiz cocukla nw alakasi var kuzum evlat evlattir herkes babasinin yerini arar 
tarafından
Baba olan şahıs babalık yapmak istemiyorsa görmek bile istemiyorsa peki benim kızım şuan küçük 6aylik büyüdüğünde neyin ne olduğunu öğrendiğinde napacam ben çok kötü oluyorum gerçekten düşündükçe
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Kim için soruyosun:ermm:

tarafından
Kendim
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Benn canım 2 kızım vardı evledim
tarafından
Kızın ne oldu
(1,032 puan) tarafından
İkiside yanımda canim büyüğü su an 10 yaşında kusucuge 13 Mayıs'ta 8 yaşında olck
tarafından
Kaç yıldır evlisin ve eşin cocuklarina karşı nasıl
0 oy
tarafından
Bende boşandım 11 aylık oglum var birisiyle konuşuyorum daha 19 yasındayım onu iyice tanımadan adla evlenmek istemiyorum suanlık çok iyi hersey yolunda daha tanıma asamasındayız zaten uzman oldugu için izinde olacak ne olacaksa yanii acele etmiceksin yavas yavas tanıya tanıya yapacaksın herseyi insanlar cabuk degişebiliyor o yüzden her konuda deniceksin ne dicek ne yapacak ne tepki verecek
tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım hani yıllar gecssin kızım 5yasia falan gelsin öyle düşünüyorum şuan 6aylik zaten
(116 puan) tarafından
Uzman derken uzman cavus mu demek istediniz eğer öyleyse uzak durun geneli borçlu harçli asabi aldatmaya meyilli oluyolar inan bana gördüğümü söylüyorum lutfen yanlış anlama istisnalar tabiki olabilir ama çevredekiler ve esim hep böyle ne yazıkki
(116 puan) tarafından
Ve istediğin kadar konuş tanımaya çalışıyorum veya çok iyi tanıyorum de inan bana evlenene kdr hic bisey belli olmuyor evlendikten hele birde cocuk olduktan sonra hersey boka sariyo gerçek yüzleri cikiyo ortaya
tarafından
Evet uzman cavus borcu biraz var ama cok değil 10 bin lira falan telefon almış hem kendine hem kardesine annesigilin durumları iyi değilmiş üniversite okutuyor kardesine o yüzden fazla ödeyemiyor borcunu inşallah ıraga gidecekler 2 ayda rahatlicek
0 oy
(119,436 puan) tarafından
karsindakine bagli 
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Aynı eve girmeden tanıyamıyorsun ki Allah yardımcın olsun çocuğun küçükmüş biraz büyüsün kendini ifade etsin bence. bu devirde güvenmek çok zor 
tarafından
5yasina geldikten sonra düşünürüm eğer düşünürsem
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Büyük konuşmuş olmayım ama evlenmezdim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 592 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 980 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu