0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar devlet hastanesinden randevu almak istedim ama 1 yaş öncesi sünnet yapamıyoruz dediler, özelde de 2000 TL dediler, neden yapmıyorlar ki ya ben çevremden duyuyorum devlette 2 aylıkken yaptırdık diye, bebeğim 1 aylık 

17 Cevaplar

0 oy
(3,382 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz tam doğum gününde yaptk önceside yaparlardı devlette canm
tarafından
Bilmiyorum ya yapmıyoruz dediler anlamadım
(3,382 puan) tarafından
Demekki ilden ile dr dan dr a değişio
tarafından
Evet ya olabilir
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Bizede doktorumuz sünnet önerdi bir buçuk aylık yaptırcaz
tarafından
Nerde yaptıracaksiniz canım,özel mi
(17,659 puan) tarafından
Yok kuzum devlet büyük oğlumuda burda ettirdik
tarafından
Of ya 1 yaşı beklemek istemiyorum açıkçası,
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sizin devlet değişik bence benim iki arkadaşim da devlette yaptırdı 2bucuk aylıkken
tarafından
Ay evet ya niye böyle dediler anlamadım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yok canım ediyorlar daha geçen hafta oğlum çocuk cerrahına ameliyat oldu dudak bağından sünnetli çocuklarla aynı odadaydık 7 aylık bebek vrdı
(7,768 puan) tarafından
Başka hastaneye daha sor canım
(4,403 puan) tarafından
Dudak bagi cokmuydu canim bizdede var ameliyata gerek yok dedi ama disler ayrik
(7,768 puan) tarafından
Bizimde dişler ayrıktı çocuk cerrahisi ileride sorunlar yaşar 7 yaşa kdr vaktiniz vr dedi bn soru sormuştum ordan bak istersn sabah yatıl verildi 10 buçuk gibi girdi 15 dkkada çıktı 1:30 da taburcu olduk geç olmadan snde yaptır
(4,403 puan) tarafından
Simdi gordum kuzum goturdum doktora gerek yok dedi meme reddiyle tam 5 6 aY ugrastim ve başaramadım
(7,768 puan) tarafından
Bnm oğlumda hiç emmedi kızımda emmiyor zorla 1-2 dk snn kaç yaşında bebek ve bizimkisi gibi mi bağı
0 oy
(316 puan) tarafından
Banada öyle dediler bende saldım artık büyüdüğünde yapacam doktorlar kendine güvenmiyor 
tarafından
Valla bilmiyorum canım yapan nasıl yapiyosa
0 oy
tarafından
Cnm arkadsmla birlikte gittik benim oglum 1 yasnda 6 aydan once etmiyoruz dediler ygni arkdsm oglu 2 aylk yoktu kabul etmedilr ben ettirdim bitti iyilesti bile cok sukur darisi size her her farkli cnm 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Aynen yapmıyorlar  ben de 8 aylıkken yaptırdin 1200 lira para verdim özelde 
tarafından
Ay 2000 dediler ne zaman yaptirdiniz siz
0 oy
(985 puan) tarafından
Ben bir klinikte 2 aylıkken yaptım 500 liraya 
tarafından
Bedavaymis ay bize 2000 dediler ne zaman yaptirdiniz
(985 puan) tarafından
6 ay önce nerde oturuyorsunuz ?
tarafından
Konyadayiz
(985 puan) tarafından
Diyarbakirdayim bende ama buradada devlet hastanesi 1 yaşından küçük yapmıyor
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Biz eve cagirdk 350 tlye 2 hafta önce falan
tarafından
Ay ben korkuyorum ondan ya,burda biri yazmıştı çocuğun pipisini adam komple kesmiş kadın diyo ki sadece yumurtalıkları vardı baktık ki yazmıştı hala etkisinden kurtulamadım
(1,986 puan) tarafından
:) bizim burda eve cagirmak cok yaygin oldugu icin biz korkmadik ve gelen kisi zten doktor hatta kontrole yanina hastaneye goturdk oyle tecrubesiz kisiler deil yani
tarafından
Ha iyi bari, dur bide biz bakalım :)
(1,986 puan) tarafından
Sen bak cnm cogu kisi yapiyor hem daha uygun fiyata oluyor ve anestezi almams oluyorlar bizim cevremzde eve cagirmak yaygin oldugu icin sizin orda nasil bilemiyorm sen baktr gene
0 oy
tarafından
Sunnettci çağır cnm 200 falna geliyo gayette tiz yapiyo bizimkiler hep öyle yapıyor
tarafından
Ay ben korkuyorum ondan ya,burda biri yazmıştı çocuğun pipisini adam komple kesmiş kadın diyo ki sadece yumurtalıkları vardı baktık ki yazmıştı hala etkisinden kurtulamadım
0 oy
(1,735 puan) tarafından
Evet canım bazı devlet hastaneleri yapmıyor sebebide genel anestezi 1 yas altına uygulanmıyor muş lokal anestezi de işlerine gelmiyor galiba banada öyle dedi 6 aylıktı 1 yasından sonra gel dedi özelde yaptırdım 1250 ye muayene içinde güzelce yaptı 
tarafından
Bize de 200 dediler işte,çok fazla ya
(1,735 puan) tarafından
2000 fazlaymış ya burda o kadar degil ya
tarafından
Ben de duyunca şok oldum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
6 aylıkken yaptırdım tabi şimdi 27 aylık 500 liraya yaptırmıştım şimdi 1000 geçmiş galiba klinikti bizimki
0 oy
(303 puan) tarafından

1 yıl olma sebebi bebeklerin anestezi kaldıramaması bayılmaları o yüzden 1 yıla çıkardılar:)

0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bilmiyorum ama yapmıyorlar diye duymuştum kız bizim oğlan da kırkı çıktı bir kaç gün geçti kestirdik bizde huysuzdu hem küçükken daha iyi şimdide tam zamanı yaz gelince pişer 
0 oy
(1,660 puan) tarafından
3 aylık oldu oğlum 2 gün önce 15 Nisan'da devlette sünnetini yaptıracağız inşallah lokal anestezi olarak.
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Biz 5 aylıkken yaptırdık özel bir klinikte 400 TL vermiştik
0 oy
(85 puan) tarafından
Ben dokuz aylıkken yaptırdım özelde abimde altı yedi aylıktı yigenimi yaptırdı ücret biz gecen sene 600 TL ye yaptırdık klipsli abim dikişli yaptırdı 1000 TL ye şimdi zam gelmese şaşarım zaten

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 437 göst.
0 oy
15 cevap 155 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hatice000 (669 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 128 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu

378,365 soru

11,325,354 cevap

34,777 kullanıcı

...