0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
tarafından kapalı
mrb hanimlar sorum yukrda boyle olan varmi  zorlaniyim yani doğum sonrasi ikisini bakmkala  acaba? cebabiniz içşn tşk edarim
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalse tabiki her doğum bir ömür demek  benim ikinci çok rahattı ama 3. Cocuk oldum geri geldim  çok zordu sezeryani bilmiyorum
(376 puan) tarafından
yol canim yani ben diyorum doğum sonrasi 2 bebek bakmak zormu acaba
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Oglum 4 aylik ken hamile kaldım şimdi oglum 2 buçuk kızım bir buçuk yaşında ve 5 aylik tekrar hamileyim yıkilmadım ayaktayım gayette iyi baktım sorun olmadı :)))
(376 puan) tarafından
ayy gerçektenmi moral oldun bana peki xorlandin nokta neydi en çok denemin paylaşirmsiniz nasil düzeni girdi?
(79 puan) tarafından
Canım hastaneye felan giderken bırakacak kimsen varsa sknti etme bence Rabbim ayarlıyor zorlandığım noktada kızım da epilepsi cıktı surekli hastaneye gidiyorduk :)
(376 puan) tarafından
evt canim kardeşim gelir yanimda kalacak  1 ay falan tek kalmicam
(79 puan) tarafından
Sknti etme sağlıkla kucağına al insAllah
0 oy
tarafından
Benim bebeklerin arasi 13 ay tam. Yani zor evet ilk 4 ay hele çok zordu. Ama şimdi arkadaş oldular :)) güzel bence 
(376 puan) tarafından
4 aydan sonra kolalaştimi peki?
tarafından
Evet canım. Benim bebekler kolik oluyo o yüzden çok zorlandım.  Büyük kızıma gece eşim baktı sagolsun.  Şimdi görsen oğlun yürüse ikiz gibi olacaklar.  Oyunlar falan oynuyorlar beraber :)) kizimin hiç canı sikilmiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 156 göst.
0 oy
5 cevap 195 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 382 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Anastasia (4 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...