0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Normalde kayınvalideme sohbetimiz oluyor ama yine de mesafeliyim. Çünkü attığı adımı bile eltimle konuşur üçümüz aynı ortamdaysak eltim kayınvalidem ortak tanıdıkları insanlar hakkında ya da olaylar hakkında konuşurlar ben 9 aylık evliyim eltim 6 yıllık evli yani tanımadığım için pek fikir yürütemiyorum. Ama sizce en azından ben yanlarındayken beni dahil etmeleri gerek miyor mu? Ayrıca yarın için beni bir yere seslendi ama yarım ağız bir seslemeydi. Ben de akşam yarın görüşürüz anne dediğim kadın şaşırdı nasıl görüşücez ki diye. Ve eşime hep ters cevaplar veriyor tersliyor ama eşimin abisine daha yakın davranıyor bu beni rahatsız ediyor eşimi uyarsa im yanlış anlar ya da üzülür mü? Yaaa sizce ben mi abartıyorum ya da ne yapmaya çalışıyor bu kadın. 

7 Cevaplar

0 oy
(11,151 puan) tarafından
Canim bence eşinle annesinin arasındaki diyologa karışma em ufak bi seyde seni kötü bilirler yeni evlisin ancak alışırsın ben 3 yıllık evliyim hala bilmem konuştukları kişileri takilma onlara birbirinize alıştıkça konuşacak şey bulursunuz
tarafından
Zaten eşim çok anneci değil canım ama yine de annesinin öyle davranması zoruma gidiyor.
(11,151 puan) tarafından
Doğrudur kuzum ama sen gene de karışma bi yerde el kızısın olur ya bi problem çıkar suçlu ararlar sen kalırsın arada görme duyma oğlumu dolduruyor demesin sonra
tarafından
Haklısın canım peki yarın için davet ettiği yere yarın görüşürüz dedim kadın nasıl görüşücez ki dedi ben sinirlendim tabi. İyi akşamlar deyip arkamı dönüp hızla arabaya geçtim. Sizce bu yaptığımda yanlışlık var mı
(11,151 puan) tarafından
Belki bi anlık hatirlayamamistir alınganlık yapma kuzum borver takilma ufak tefek şeylere tabi aranız nasıldır bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Cok muhabbet tez ayrılık getirir derler canım bosver kattıkları kadar konusursan sende. Esine mudahale  etme koca adam rahatsız oluyorsa annesini kendi uyarsın canım
tarafından
Eşime müdahil olmadım henüz canım ama eşime öyle davranması canımı sıkıyor kimse bana ya da sevdiğim insana öyle davranmaz zoruma gidiyor bu benim annesi olsa bile
0 oy
tarafından
Dert ettiğin şeye bak boşver takma
0 oy
(1,786 puan) tarafından
O seni çağırdığında net olarak tamam gidelim kaçta geleyim filan demediysen giderken yarın görüşürüz diyince "ben evde yokum sende oraya gelmiyosun nasıl görüşcezki "anlamında sormuş olabilir.Kötü niyetle söylediklerini düşünüyosan böyle durumlarda uzat yani sor ne demek nasıl görüşcez,sen beni oraya çağırdın ya onu diyorum de.Baktın artislik yapıyo neyse benim işim var gelirsem ararım de onlar dişünsün
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ya elti bordo bereli olmus bence uzak dur zaten. Esinle ailesi arasinada sakin karisma bence.
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşinde sen kadar farkındadır bence bu durumun canım bence hiç karışma bende eşimin annesi hakkında bir çok fikre sahibimdir ama hiç yorum yapmam eşim bana fikrimi sorana Kadar ikili ilişkilerde araya girmek bazen daha büyük sorunlara yol açabiliyor eltinle olan konuşmalarına gelince de ona da fazla takılma bilmediğin kişilerden konuşmaları çok normal ben 10 yıllık evliyim çoğu akrabasini tanımam eşimin pek yüz göz olmadığım için bı konu geçtiğinde de ben tanımıyorum der geçerim kendine dert etme hiç 
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Oğluyla olan seylere asla karisma 

Oğluna annesi hakkinda asla birsey deme hakli olsanda haksiz çıkarsin 

Benimde eltim 12 13 yıllik ben 4 tabiki onlar birbirlerinin huyuna daha cok gecmis ve daha ortak tanidiklari var normal dinle gec cok takilma ve bizimde dedigin gibi esimin abisine daha duskun ama hic ilgilenmiyorum bazen esimde sikayetlenir hic sesimi cikarmam ama bunu ben dile getirseydim aralarini bozmak istiyormusum gibi bir konumda olurdum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 131 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 658 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı