0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim ailesi ile görüşmek istemiyor yaklaşık 2 haftadır görüşmüyor. Bizimkiler oturmaya çağırıyor orayada gitmiyor artık ne o tarafa ne bu tarafa diyor. Bayramdan bayramaymış ben istediğim zaman gidebilirmişim ama o gitmicekmiş hamileyim bugün annem geldi yardım etmeye biraz temizlik yaptık doğuma hazırlık yaptık eşim eve erken geldi napıyosunuz dedi temizlik dedim üstünü değişip çıktı gitti ne anneme selam verdi ne gidip bi napıyo diye baktı çok zoruma gitti bundan sonra bende hiçbir şekilde ailesi ile görüşmeme kararı aldım misafir olarak gelceklersede kabul etmeyeceğim bahane bulacağım eşim davet edecek olursa aynı onun yaptığı gibi üstümü giyip çıkıp gideceğim kendi ağırlasın ailesini baksın nasıl oluyomuş. Yeter artık hiç bir saygısızlık yapmadım onun ailesine karşı şimdiden sonra aynı tavırda yaklaşacağım 

1 cevap

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Terbiyesizlik evet yaptığı bende senin dediğin gibi yapardım ne ara ne sor gidip gelme yani eşinin keyfi gelince ailesine iyi davranacak yada kötü seninkileride katacak oldu canım selam verip gitseydi tamam sen yine ailene tek gidersdin
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 315 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Syma (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 502 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy