0 oy
347 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (895 puan) tarafından
2.yasimiz bugun doldu.yarin birakmayi dusunuyrm.lutfen ne yapmliyim tecrubeliler yazsin.ozellikle gece cok emen bir kizim var

10 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar cvplar icin tskur ederim.cok mizmiz oldu kizim buraya hic giremedim.2.gecemiz sadece bant yapistirdim uf oldu dedim simdilik boyle.
-Reklam-
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Simdi hemen biraktirsam diye düşünürsün ama biraktirirken icine öküz oturur :) ben sirke sürmüştüm kokusundan istemedi
(895 puan) tarafından
Cok uzuluyrm ya.onu memede mutlu gorurkn nasil kiyip biraktircm diyorum.ama hic gece uykusu da yok.hep benle yatiyor.bide daha bebek dusunmuyrm.kendi adimada son  emzirmem
(7,675 puan) tarafından
Ben sütten keserken çok ağlamıştım :) 25 aylıkken biraktirmistim sonra uykusu duzeldi
(895 puan) tarafından
Gerckten buda farkli bi duyguymus.sanki sarilmak gibi bisey eksik aramizda.sanirim 1 haftaya kizimla ben normale doneriz
0 oy
tarafından
Canım adacayi iç sütün kesilir bebeğin de kendi bırakır zaten 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya postu görünce kendimin o gunleei geldi aklıma ağlarım heralde sütten keserken simdi bike duygulandım.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki 20 aylık bi kac ay önce kesmek istedim çok meme bağımlısıydi vazgectim:) salça ketçap biber sabır taşı Allah ne verdiyse denedim ama bizim olanda ise yaramadı.asljnda sabırlı olmak gerekiyor ben de sabır kalmadığı için olmadı.azaltarak kesmeyi dene günde 3 kere emziriyorsan 2 ye sonra 1 e indir meme isteyeceği zaman ilgisini başka yere çekmeye çalış belki işe yarar canim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bende bıraktırma için can atıyorum şimdilik gündüz bıraktık. Gece yatmadan veriyorum. Görünce yaşasın diye bir mutluluğu var içim gidiyor valla
0 oy
(203 puan) tarafından
Bende istiyorum benimkide 19 aylık ama yoruldum artık içim gidiyor orası ayrı görünce cici cici yapıyor aaaa mamaaaa diye koşuyor geliyor ama dinlenemiyorım bende :(
0 oy
(158 puan) tarafından
Hic vicdan yapma hemen biraktir buyuk cocuk emzirmek cok zor kizim da 1 ay oluyo birakali 2 yasinda iste uc gun de unuttu salca surdum 

Sallamiyordum sallamaya basladim bide ninni aciyorum 5 dk uyuyor 

Gece de kesintisiz uyumaya basladi memeyi birakinca

Cok rahat edeceksin 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
2.5 a kadar mühleti var  bence yavaş azalta azalta bural, ve anlat artık büyüyosun , büyükler sütlerini bardaktan içer felan diye.
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Bir hafta önceden gündüzü sonrasında geceyi kesmelisin yoksa mastit olursun . Ben hiç bir şey sürmedim doğru bulmuyorum. Güzelce anlattım o ağladi babası parka götürdü o ağladı babası oyuncakla oynattı o ağladı babası sallayarak uyuttu bu süreçte bol bol öptüm kokladım sarıldım yavrum artık emme muhketinin sonuna geldik ama ne zaman beni ozlersen korkarsan kendini mutsuz hissedersen ben burdayım gelip sarilabilirsn dedim . Çok şükür babasininda yardımı ile altından kalktık . Aşırı bağımlı bir kızım vardı her gören Allah yardımcın olsun derdi . Cumartesi günü başladım eşimde pazartesi salı gitmedi ise   . Toplam bir ayda kademeli olarak biraktirdim. Rabbime şükürler olsun...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mutsuz biri (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.
9 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde MELTEM ❤ (2,172 puan) tarafından soruldu

379,781 soru

11,368,786 cevap

34,850 kullanıcı

...