+1 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar boyum 1.55 evet kisayim. Eşim 1.90 herkes eşimle olan boyumu sıkıntı yapıyor. Benden kısalar bile bana sen kısasin diyolar. Eşim benden razı ben eşimden milletteki boy meselem çıldırcam jajsjsj:)

80 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende o boydayim önce çok sıkıntı yapıyordum .okulda öğrenciler bile hocam aynı boydayiz diye diye alistirdilar .minyon kadın hep gösteriyor şimdi herkes genç sanıyor 
tarafından
Hahaha ben anasinifindaki öğrencilerimle oturdum hikaye okurken müdürümüz geldi seslendi bende burdayım dedim adam görmedi sonra dedi hocam kusura bakma öğrencilerin içinden sizi seçemedim dedi:)
tarafından
Lisede bütün sınıf uzun içlerinde bir erkek öğrenci kısa idi erkek lisesi dedim oğlum sen neden kisasin öğrencim ile aynı boyda imisiz çok güldük birbirimize
tarafından
:))) Allah gülüşlerimizi daim etsin can sağlığı versin teşekkür ederim Allah razı cevabınız için
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Kısa bayanların eşleri hep uzun oluyor :P ben 1.58 eşim 1.85 ama eşim hep söyler iyi ki uzun değilsin minyonsun diye ben de uzun olmak istemezdim eşimin koltuğunun altında yürümek çok güzel. <3

tarafından
Hiç boyle bakış açısı yapmamıştım teşekkür ederim:)
0 oy
(158 puan) tarafından
1.75 ben 1.95 eşimmm
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,563 puan) tarafından

1.68 benimkisi ama esim 1.92 yine yaninda kisayim yani :))

tarafından
Olsun o kadar da siritmaz bence:)
0 oy
(4,887 puan) tarafından

1.50 yim eşim 1.80 başta takardım.  eşim nişanlıyken kızdı bi daha böyle şeyler duymak istemiyorum. Ben seni herşeyinle beğenerek istedim dedi o gün bugündür kim ne derse desin takmam:D

tarafından
Ay bende kocama diyim bari azcik güzel şeyler söylesin:) Maşallah
0 oy
tarafından

Haha millet niye derdini çekiyor bacım. Valla bizdede aynı durum. ben 158    , eşim 192. Biz nişanlanınca vaaay o kız çok kısa  nasıl yakıştırırsın yanına...Eşimde benden ayrı bi yere gitmez bırak çatlasınlar.

Ayrıca bana kalsa bu boylardakı kadınlara topuklu yakışıyor. Kendimi fazla beğeniyorum:D
tarafından
Süpersin Maşallah:)
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Eşim 1.83 ben 1.70 boyundaym 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(34 puan) tarafından
Boyum 173 seviyorum boyumu
tarafından
Çünkü uzunsun:)
0 oy
(854 puan) tarafından
167 boyum gayet mutluyum(•‿•)
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,080 puan) tarafından
1,65 boyum 1,77de eşim hiç sıkıntı yok şükür boyu boyuma huyu huyuma
tarafından
Maşallah Allah muhabbetinizi artırsın
(1,080 puan) tarafından
Allah razı olsun inşAllah
0 oy
(930 puan) tarafından

Kisa kısa gül ağacı uzun uzun kavak ağacı bende kısayım minyinum esimde uzun oyle değil fazla dudagim opmeye yetiyorsa onu tamam:D

tarafından
Teşekkür ederim çok güzel cevap:)
0 oy
tarafından
Ben 1.72 eşim 1.82 memnunuz yani 

Sende herşeyi herkesi kafana takma sala gitsin
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(507 puan) tarafından
Bende 155 eşim 183, boyumla şu sıralar hiç barışık değilim :-) hamilelik kilosu biraz kaldığı için daha önce fit çıtı pıtı bişeydim :-) 
tarafından
Durnsana nazar edeyim kilonla ilgili:))
0 oy
tarafından
Kekikte kimyon kadında minyon derler bizim prda hep ben 1.86 dım doğumdan sonra 1.88 oldum emin ol minyon olmak o kadar isterdim ki
tarafından
Oovvv maşallah sen mankensin:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim 189, ben 179 um canım. Boyumla tabii ki barısığım, şükür uyumlu görünüyoruz. Sen de takma kafana bosver  
(7,118 puan) tarafından
Çekemiyorlar bacım ahahaha :D Kedi ulaşamadığı ciğere ne der bilirsin. Giydiğimiz yakısmazmıs bilmem ne. Bodur tavuk her daim piliç diyenler bile var. Boy Allah vergisi ya biz ne yapabiliriz. Allah nasıl yarattıysa öyle kabul etmek lazım kendimizi ama işte ...
(847 puan) tarafından
biz kısa boylulara bodur tavuk demiyoruz kendileri diyorlar :D
tarafından
Maşallah:)
(7,118 puan) tarafından
Birisi uzun olanlara giydikleri yakısmıyor itici oluyorlar yazmıs nasıl sinirlendim. Allah'ın verdiği bir seye laf etmek kimsenin haddine değil ama ne dersin.
tarafından
Kız kim yazmış ben mi okumadim acaba. Bence uzun olan uzun güzel kısa olan kısa. Ben daha uzun olsam belki bu kadar güzel olmazdım:) sen kısa olsan belki o kadar güzel olmazdın. Ben sadece seçili yorum yaptım hatta biri demiş 1.55 boy mu olur ohaaa yazmış hanımefendi manken galiba:)
0 oy
(8,119 puan) tarafından

Bende 155 im canim :)

Perde takmak mutfak dolaplarina yetismek disinda barisigim kendimle:)))

tarafından
Hahaha o sorun bendede var:)
0 oy
tarafından
Boyumu tam bilmiyom ama 1,58 falan tahmin ediyorum memnunum hiç takıntı yapmadım bunu
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben 1 69  eşim 173 keşke eşim 185 olsaydı bir toplumlu giyemiyorum  düğünlerde onu geçiyorum 
tarafından
Olsun topuksuz daha iyi emin ol:)
0 oy
(331 puan) tarafından
Kız napacan takma bnde 1.55 im eşim 1.80 ama hiç de takmıyorum bize de diyorlar 

Bide araştırmalara göre kısa kadınlar la uzun erkeklerin arasında farklı bi uyum varmış yani bi çekim kuvveti varmış 
tarafından
Mıknatıs gibi mi:) teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(3,853 puan) tarafından
1.58 im eşim 1.75 ... boyla ilgili problem hiç yaşamıyoruz 
tarafından
Teşekkür ederim
(3,853 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,285 göst.