+1 oy
1,046 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar boyum 1.55 evet kisayim. Eşim 1.90 herkes eşimle olan boyumu sıkıntı yapıyor. Benden kısalar bile bana sen kısasin diyolar. Eşim benden razı ben eşimden milletteki boy meselem çıldırcam jajsjsj:)

80 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben 1.65 eşim 1.175 aramizda boy farki yok fazla iste millet diyor erkek dedigin karisindan uzun olacak karisiyla ayni boy olunca güzel durmuyor yakismiyorlar falan ama biz gayet mutluyuz kis abi topuk giydigikde eşimle ayni boy da duruyoruz babet falan giyersem benden biraz uzun oluyor ikimizde cok seviyoruz ama işte millet illa laf edecek sen boşver:D

tarafından
Bencede biz birbirimizi sevdikten sonra gerisi boş ama millet konuşunca alınmıyor degilim
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Hahahah tek fark eşimin 1.94 boyunda olması bende 1.55 :D
tarafından
Senin eşinde iyi uzun Maşallah bence eşlerimiz çok uzun:) biz kısa değiliz:))
(625 puan) tarafından
Kendimi avutma şeklim hahahaha
tarafından
Aynen öyle :)))
0 oy
(9,311 puan) tarafından
Kiz haliyle yan yana gelince dikkat ediliyonuzdur ama dedigin gibi kimeneyse siz takmiosaniz....ben 1.72 esim 1.70
tarafından
Aynen yan yana gelince yorum yapıyorlar. Maşallah sizede
0 oy
tarafından
Bnmde 152 boyum 198 eşimin boyu. Kimse laf etmiyor. Cesaret edemiyorlar sanırım. Kimseye o hakkı vermiyorum. 
tarafından
Bnm iş arkadaslsrim filan da ses edemiyor. Ama şöyle düğünümde eşimin yengesinin kız kardeşi video çekmiş. O sırada dedikodu yapıyorlarmış. Bnm için demislerki " Bu kixa kimse topuklu giydirmesi mi ?. " Eşimin yengesi de diyo ki giydi giydi. Kız kardeşi de diyor ki " aaaa ne kadar kisaaaa ,". Bu videoyu bana atıyorlar bilemeden. Ama sesler çok arkadan geliyor anlaşılmıyor. Bn ortam sesini kısıp konuşmayı yukselttirdim arkadaşıma öyle dinledim. Çok bozuldum ama kayınvalidem ses etme biz sevdik aldık. Oğlumda sevdi aldı. Boşver el ne derse desin dedi..öyle kaldı konu
tarafından
Sevinç FBI ajanı mübarek aklına nerden geldi sesi yükseltmek helal:)
tarafından
Ya ilk başta aklıma gelmedi aslında. Videoyu izliyordum arkadan sesler geldiğini duydum bu kız aaa filan diyorlardı. Şeytan dürttü . Senden bahsediyorlar fan dedi içimdeki bı his. Öyle yaptım ahahahah
tarafından
Kız puanım yok ki oy veriyim benden  puan sana helal valla Maşallah seninle acilen arkadaş olamamız lazım:)) jajsjsj
tarafından
Hemen olalım canm ♥️
0 oy
tarafından
1,65 im ben eşim 1,72 hemen hemn aynı gibiyiz, uzun olsaydın da boyun çok uzun derlerdi boş ver
tarafından
Milleti memnun edemedi boyum:)
0 oy
tarafından
Dert etme insanlar her zmana konuşmak bir şey bulur zaten 
tarafından
Aynen lafta laf anlamıyorum
0 oy
tarafından
148 olan ben=)) 
tarafından
Ya iki meleğini sana bağışlasın rabbim
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemizin inşallah 3 tane oldular 2 erkek 1 kız
tarafından
Maşallah Allah sağlıklı ömür versin inşallah
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun
0 oy
(2,191 puan) tarafından

Ben 157 eşim 186 cm kimsede boyumuza birşey demedi eşim minyon seviyor yani beni :D sende öyle de soranlara ,eli ayağı uzun kızlardan hoşlanmıyor kibar seviyormuş benim eşim de boyut olarak gerçekten öyle eşim çok tatlı geliyorsun der bana sende soranlara söylersin 

tarafından
Teşekkür ederim mutlaka diycem:)
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Biz sorun etmiyorken buna niye takılıyorsunuz ki de gitsin alan memnun satan memnun millete ne oluyor anlamiyorum 
tarafından
Valla inan bende anlamıyorum herkes olumsuz eleştiri derdinde
0 oy
(2,525 puan) tarafından
165 di doğumdan sonra 163 oldum her bebek 2 cm çalıyor gerçekten eşim uzun oldu için ben kısa hissediyorum
tarafından
Ya bunu duymuştum o zman tek bebekle kalmam lszim daha da kisalmak istemiyorum:)
0 oy
(1,778 puan) tarafından
1.58 im ben eşimde 1.83 gayet barışığım boyumla
tarafından
Maşallah Allah muhabbetinizi artırsın
0 oy
(565 puan) tarafından
Benim 1.64 eşim 1.72 düğünmde topuklu giyemedim eşim ayni boyda olmaylm öyle görünmesin dedi biraz daha kısa olmk isterdim doğrusu :Dddd
tarafından
Hahaha kısa olmak isteyende çokmuş bence çok ideal boy:)
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Ben 1 .80 eşim 1. 85 aramızda çok yol ama ona göre bn kısayniskm kafa bulur benle 
tarafından
Hahaha beş cm ile kısa  mısın gayette iyi Maşallah
0 oy
tarafından
Benim boyum 1.62 eşimin 1.69 yani eşimle hemen hemen aynı gibiyiz. Memnunum ben durumdan
tarafından
Maşallah Allah muhabbetinizi artırsın
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Eşimle aramda 2 3 santim var bende sorun yapmıyorum ama kısa diye çok laf yaptılar eşim için ben 1.60 eşim 1.63 herkes sorun yaptı ailem bile
tarafından
Uyumlu olsaa sıkıntı olmasada sıkıntı gönüller bir olsun sevgi olsun yeter
0 oy
tarafından
Cevap veren herkese teşekkür ederim
0 oy
(106 puan) tarafından
Bende 1 .50 ama çok seviyorum boyumu
tarafından
Teşekkür ederim.

İlgili sorular

0 oy