0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (1,676 puan) tarafından
Artık bunalıma girdim sayesinde ne ev ne çocuk gözümde kalmadı dünden beridir ağlıyorum eşim arkamda bir duruyor bir bakıyorum karışımdan anasiyla kızlar kısa tutcam işin aslı kadın örnek veriyorum biriyle tartışma bile yok biri bana alınsa aileden geliyor bana tartışıyor ayni kuma gibi laflarını görseniz ya hiç alakası bile yok kendisiyle geliyor evime kavga edip gidiyor ne istiyor benden anlamıyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kaynanalar la baş edilmek zor canim kocalarda sonucta annesi atamıyor hepimizin basinda canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi keresinde benden ne istiyorsun? boşanmamımı istiyorsun? niye sürekli başkaları yüzünden kocamla aramız bozuluyor diye sor .
0 oy
(177 puan) tarafından
Benim kaynanayi anlatmışsın kız sen
(1,676 puan) tarafından
Peki nasıl yapıon delirmek uzlereyim
0 oy
(101 puan) tarafından
Büyük ihtimal oğlunu kıskanıyo senden bi bahane buluyo sürekli bi şekilde acısını çıkarıyo senden. Eşinle konuşsan anlatsan  belki ara bulucu olur.
(1,676 puan) tarafından
Galiba öyle artık onu düşünüyorum kadın kumam oldu resmen
0 oy
(118,999 puan) tarafından
arsizla yuzsuzle basetmek zot eger bastan disli gorunmemissen
(1,676 puan) tarafından
Maalesef kuzum
0 oy
(4,376 puan) tarafından

Valla kaynana eger kotuyse gercekten yapacak birsey yok cunku erkekler analarini melek görüyorlar sen egride konussan dogruda konuşsan suclu sensin cunku o anasi onlara gorede bize dusen o naparsa yapsin goz yummak sevmek saygi duymak..

:woot:

0 oy
tarafından
Al kaynananı karşına sor benden ne istiyorsun diye 
0 oy
tarafından
Yüz verme azarla bırak olmadı mı iyi bir kıyamet kopar çeksin 3lini ayagini senden bn bile sinir oldum 

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 539 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 156 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Pelin1 (589 puan) tarafından soruldu