0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Esim ben 9 aylik bebegm birde yakin arkadasimz kahvaltiya gittk kafeye alisveris yapacaktik kahvalti yapalim dedk son son... yiyoruz iyi guzel 3 4 masa arkamizda bir kadin bakislarini farkettm uzunnsure sesi cikmadi ben kizimi mama sandalyesine oturturken ortu serdim .. geldi bana dedi ki neden ortu serdin bende kavga cikaracagi anladim masaniza gecermisiniz dedim sadece esimle arkadas şok oldular arkadasimzda erkekti.. bende şok tabi ilk defa boyle bseyle karsilastim baktim bu cirlamaya basladi kocasida arkada oturuyor hala.. iste madem ortu serecek kadar temizssin ne geldin buraya senin yuzunden esimle kavga ediyorum bana dikkat etmiyosun senndiyip baskalarini gosteriyor falan bagriyor bende.. herkesinn kendi tercihi benm yuzumden ne demek o esinle sizin iletisiminiz falan dedm esimde bu sefer arkada adama bagirdi al karini yanimizdan garsonlar falan var anlatmiyorum bile.. kocasi karisina vurmaya falan basladi kolunu tuttu hirpaliyor arada masada bardak falan bi kac bisey kirildi disari ciktilar falan ben neye ugradigimi sasirdim sinirden aglamaya basladm elim ayagim boşaldi... belliki kadin patlama yasadi benzer sorunlar yasadi kadina ayri uzuldum dustugum duruma ayri uzuldum uzun sure biryere gitmem herhalde bende kavgaci biri degilm kalp atisim atesim yukseldi kim ne der dogru mu yanlis mi yapiuorum diye tedirgin olmaya basladim ustumden atamiyorum kafamda surekli kadinla konustugmz muhabbet var nasil unutcm benmi abartiyorim esim uzatma gecti gitti s.alagin teki falan diyor ama kotuyum

23 Cevaplar

0 oy
(587 puan) tarafından
Kocasininda hatası belli ki sizi izleyip kadını sisirmis oda sana sarmış yaptığı da ayıp senin yerinde olsam bende moralim bozulur kalbim hızlanır ağlardım boşver sen takma kafana 
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Az bile yapmışsın . Ne olursa olsun başkasına saldırmaya hakki yoktu . Benim basima gelse eşim ayri atlar ben ayri atlarım olay karakolda biterdi . Manyak mi ne ya kocan seni begenmiyosa başka kadının ne suçu var sen kendine dikkat etmezsen daha çok duyarsın ayni lafları . Bi kere kocasi yuzunden seni suçlaması apayri bı saçmalık .
0 oy
(119,956 puan) tarafından
keske sikayetci olsaydin mutlaka kamera vardir orda

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,195 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ikiprensanası❤❤❤ (299 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 792 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 365 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 547 göst.

384,386 soru

11,499,721 cevap

35,150 kullanıcı

...