+1 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
6 yıldır evliyim bugün eşimle tartıştık çocuğumuz olmuyor maddi imkanlarımızla yok bir güne birgün beni özele vs hastanelere doğru düsürt götürmemiş yetmez miş gibi bugün yüzüme vuruyor gittikte noldu hastaneye noldu dedi dünyam başıma yıkıldı artık evden kaçıyor ailem arkamda yok kaçarak evlendik onun ailesi hep destek oluyot dünde kaynanam. Yüzüme vurdu onun yanında kızlar çok üzgünüm artık dayanamıyorum..

:(( Şuan düşündüm de gerçekten şu hayatta hiç mutlu olmadım şimdide mutlu değilim  :(:(..keşke bir imkanım olsa da mevlamın emriyle ölseydim ...

19 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim tez zamanda nasip etsin.. sonucta sadece cocuk icin evlenilmiyorki Rabbim kismet ederse oluyor... siz isyan etmeyin 
(28 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sizden
-Reklam-
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Sorunun sende olduğuna emin misiniz eşinde hiçbi sorun yok mu? Ki sorun olsa bile senin yüzüne vurmaya kimsenin hakkı yok 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ailenin yanına dön canım 

Cehennem hayatı gibi çekilmez 
(28 puan) tarafından
Malesef ailem arkamda durmuyor  kimsem yok
(14,428 puan) tarafından
Allah seni feraha çıkarsın canım ya
(28 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(15,126 puan) tarafından
Kimsen yoksa kendin varsın. Kendin için gelecgrin için eğer evliliğinden de ölmeyi isteyecek kadar sıkildiysan boşan gitsin.
0 oy
(513 puan) tarafından
Allah sana da hayirlisini nasip etsin
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Her şerde Bi hayır vardır canım Allah belki de öyle inançsız insanlara o melegi layık görmüyordur Bi de böyle düşün 
0 oy
(571 puan) tarafından
Allah her isteyen anneye nasip etsin şuan hamileyim duam kabul olur senin içinde ama eşini vurasim geldi çocuğu rabbim isterse verir bu senin sorunun değil ki düşüncesiz 
0 oy
(101 puan) tarafından
Eşinde bi sorun var mı bakıldı mı sonuçta tek taraflı değil bu durum. O kadar kötü davranıyosa ailenin yanına dön bence bi süre kızarlar ama yine sen onların canısın kimsenin sana kötü davranmasına izin verme canım.
(28 puan) tarafından
Malesef ailem arkamda değil ki
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ya sorun eşindeyse. İnşallah öyledir de vurursun suratına. Ez geç.
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Sorun sende mi ki öyle diyo belki onda
(28 puan) tarafından
Bende canım yumurta tembelliği var
(4,431 puan) tarafından
Allah eşine hidayet versin seni uzdugune değermi acaba
0 oy
tarafından
Canım üzülme bu kadar. Benim kaynanamgilin 10yıl olmamış da hiç ayrılmakla alakalı düşünmemişler. 

Keçiboynozu pekmezi,çayı, ceviz, kuru üzüm, havuc suyu , turuncugiller, yumurta, keçiboynozu çayı.Bunlar her iki taraf için. Eşin fark etmesine gerük yok. sofranda bulundur yeter.

senin için soğan kürü, incir kurusu.

Birde eski kadınlarda bel çekmek diye birşey var. Adetten sonra 3gün ard arda sabahları kadının belini çekiyorlar ip bağlayıb belli bir noktada daraldıyorlar. Bilirmisin onu? yapa bilen varmı.

sen kan tahlili, insulin, ultrason baktır bir.Yumurtlama masajı bak youtubeden.
(28 puan) tarafından
Artık bunlarda inancım kalmadı
tarafından
Rahim filmine baktırtınmı canım . her ay düzenli adet oluyormusun?
0 oy
tarafından
Öncelikle kocanın baaba olacak karaktere sahipmi eminmisin....yüce rabbim zamanı ve nedeni vardır..her serde bir hayır vardır .doktora gitmeden bilemezsin..eşinde sorun olabilir .ilaç kullanmadan da düzelmez bazı şeyler..eşin çok çocuk istiyosa seni suçlayacagina gitsin  bir doktora.
0 oy
(408 puan) tarafından
Devlet hastanesinde de tüp bebek servisleri var orada çoğu şeyden ücret alınmıyor, bizde ki sıkıntı eşimin spermi yavaştı bende de çikolata kist var ama sebebi bilinmeyen kısırlık diye geçiyordu, iki aşılama ve bi tüp bebek denedik olmadı sonra sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Denemediğim içmediğim ot kalmadı en son artık olmuyor zorlamicam dedim, vaz geçmek stresi azaltmak tek çözüm. Allah'ım gönlüne göre verir 
0 oy
(854 puan) tarafından
canim ikinizde doktora danistinizmi devlete gidin hersey para degil ki esin test versin sende bi git kadin doguma herseyin normalmi bi baksinlar sorunun kimden kaynaklandigini bilmeden sadece seni suclamalari cok yanlis
0 oy
(34 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bak canım hiç öyle düşünme tanıdığım 2 kişi işte 10 yıl boyunca hiç çocuklara olmadı evliliklerinde ise biri gayet mutluydu huzurluydu 4 dörtlük hayatı vardı sonrasında çocukları oldu kadın hamile kaldığı zaman eşi ona ihanet etti başka bir kadınla birlikte oldu hatta onunla imam nikahı kıydı aile tepki gösterdi çevre tepki gösterdi herkes onu reddetti evlatları yüzüne bakmadı adam sırf çocukları için geri döndü kadın da sırf çocukları için mecburiyetten kabul etti diğeri senin gibi evliliklerin huzursuzdu mutsuzdu hep çocuğu olmadığı için kusurlu sayıyordu kendini dediğin gibi ailede yoktu babası yoktu Bir annesiydi onun da maddi gücü yoktu ve de 10 yıl sonunda ona Rabbim çocuk nasip eyledi hem de bir erkek çocuk ama adam başka bir kadınla evliymiş sadece kadını göndermek için elinde bir bahanesi vardı ama kadın çocuk sahibi olunca elindeki bahane de gidince aşikar edip kadından ayrıldı yani demem o ki bence Rabbim vermiyorsa bir bildiği vardır demek ki bu senin için daha hayırlı böyle düşünme yarın çocuğun olduğu zaman Allah göstermesin böyle bir şey ya da daha kötü bir şey başına gelirse o zaman ne yaparsın o çocuk için ne yaparsın kendin için ne yaparsın ve sana şunu da söyleyeyim mi ölmek en kolayı önemli olan yaşayabilmek herkese her şeye rağmen biraz uzun oldu ama sana gerçekten çok üzüldüm Rabb'im sana hayırlı bir kapı açsın doğru yolu göstersin eşine Hidayet nasip eylesin başka da diyebilecek bir şeyim yok maalesef ama ölümü değil yaşamayı düşün herkese ve herşeye rağmen
0 oy
(36 puan) tarafından

Canım öncelikle Rabbim hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle güzel bir evlat nasip eylesin. Kendini çok üzüp hırpalama Rabbimin sınavı buda. :(.... Rabbim bizleri sınıyor. insanı asıl üzen zaten hep çevredekilerin dengesizliği oluyor Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Tez zamanda hayırlı kucağınıza doldursun

0 oy
tarafından
Canım öyle deme rabbimin gücüne gitmesin de şey yapabilirsin bak devlet hastaneleri de aşılama tüp bebek felan yapıyor bazı şartları var bildiğim kadarıyla o şartları karşılaşan ücretsiz karsilamadiginizda da ücret karşılığı yapılıyor diye biliyorum Bi araştır istersen nerdesn bilmiyorum ama Ankara Zübeyde hanımda ayapiyorlardi en son
0 oy
tarafından
Canım clife var Instagram da gordunmu hiç çok gebe kalan var hem senin bu dünyada tek görevin çocuk doğurmak değil kendini ezdirme lütfen iyi günde kötü günde 
0 oy
(997 puan) tarafından
Kaç yaşındasın bilmiyorm ama ailenin arkanda olmasona gerek yok ssana böyle davranian insanların yaninda neden duruyorsun ölmeyi isteyecj kadar bunalmssn ama kendin için birşey yapamayacak kadar aciz misin gir bı ise çalış belki düzgün bir baba olmayack belki rabbim bildiği için vermiyor ne demiş ayette senin şer bildgnde hayır hayır bildignze şer vardır çocuk konusunu bı kenara koyup bence önce kendi ayaklarn üstunde dur ve o kişiden kurtul 
0 oy
(119,215 puan) tarafından
allah im sanada nasipnetsin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 374 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 751 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 837 göst.