0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

KIZLAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DESTEKLERİNİZ İÇİN İÇİN RAHAT UYUYACAĞIM ALLAH RAZI OLSUN KONUYU KEMALİM YAPMAZ OLARAK UYARLIYORUM <3:D

Sildim bayanlar çok uzun yazdım zamanınızı çalmak istemedim :*

11 Cevaplar

0 oy
(8,538 puan) tarafından
Kız çok uzun ya okuyamadim 
(395 puan) tarafından
Ya nolur oku :(
(395 puan) tarafından
Evet yA sence
(395 puan) tarafından
Of yA çok içimi rahatlattın Allah razı olsun yA kafayı yerdim ben bu kafamdakilerle tek basıma :)
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
Valla cnm eşine güven egerki bir şey olsaydı sana söylemedi huzurunuzda böyle bir kadın yüzünden bozmana degmez
(395 puan) tarafından
Bende başta öyle düşündüm hatta kaynım ve eşimin erkek yeğeni de bizdeydi herkesin içinde anlattı bana ama ben babamın annemi aldatmalarıyla büyüdüm hep bu konuda korktum o yüzden hala çok tedirginim ama eşimin abisi de beni mutfağa cekti dediki emin ol yapsa anlatamazdı kadını susturmak için daha çok konuşurdu dedi bi erkek olarak söylüyorum sana dedi kardeşine de dedi ki en ufak birşey duyarım falan seni çok kötü yaparım dedi kızdı ona oda dedi işte abi valla olsa dermiyim falan dedi
(153 puan) tarafından
Bencede cnm olsa anlatmadı emin ol
(153 puan) tarafından
Güven kocana cnm ama bidaha olursa ara kadını seni abine şikayet ederim de korkut
(395 puan) tarafından
Ya ben varya dükkanına falan gidicektim aslında rezil edecektim onu ama eşim dedi ki abileri sana ağır konuşur bende duramam bu sefer bizim için kötü olur dedi o yüzden durdum yoksa ******** ** kadın
(153 puan) tarafından
Valla cnm eşin haklı biz bile kadın halimizle kocamiza bisey söyleseler durmayız onun bide denetimli serbestligi var diyisun unut kocanin başı belaya girer sen içini ferah tut tanımıyorum ama belliki esin sana çok değer veren biri yoksa anlatmadı başkasından değil ondan dumanı istemiş emin ol hiçbir erkek kalkıp suçu varsa anlatmaz
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla kadına **** oldum o ne gevşek kadınmış be bilemedim canım ama eşin doğru söylüyor da olabilir çünkü ekmek falan vermemiş diyosun 
(395 puan) tarafından
Evet ona da yeni baktım ekmek yazıyor sürekli oraya eksi koymuş
(795 puan) tarafından
Eşine guveniyorsan şimdilik bişey yapma canım ama takip et bakalım kadın iftira da atabilir Allah korusun ne biçim insanlar var ya
(395 puan) tarafından
Evet yA eşim diyor ki pis insanlar bunlar diyor karılarını bile konuşurlar seninle diyor ağzı bozuk ben sana bişey deseler napıcam diyor başımızı belaya sokma ben gerekeni yaptım diyor ama insan hep bi arada kalıyor yA öyle oldu
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşime vurdum da kaldım 
(395 puan) tarafından
Elimden gelmiyor yapamıyorum hep itildim ama karşı çıktığım zaman da dediler ki bana biz seni seviyoruz ama böyle seviyoruz bende bunu böyle sanarak büyüdüm sevginin her insan da etkileri başka kalıyor
(195 puan) tarafından
Aynen oyle hml... bugün çocukluk arkadaşım aradi aradığına pişman ettim susmadim anlattimda anlattim oda he yada yok dedi hic firsat vermedim insan cok doluyor bazen
(7,654 puan) tarafından
Baya çocukluk travmasi olmuş babamda bize karşı mesafelidir ama sevildigimizi biliriz :))karakter ile alakali malesef bazi seyler zorlada olmuyor oldugunuz gibi sevmişsiniz birbirinizi
Kocan cok mu yakışıklı
Çok mu parasi var
Ağzı cok iyi laf mi yapar
Sen bilirsin bunlari dimi niye bi kadın senin kocani elinden alsın böyle düşün adamin yakasını da kendi beyninide sacma sapan fikirlerle doldurma kendine gel ya kendini cirkin mi buluyorsun ya da kocani senden bi adım önde mi sanıyorsun...
Bazı kaçınılmaz sonlar yaşanması gerektiği icin yaşanılır kacamazsin
(395 puan) tarafından
Aksine ben daha güzelidir ondan hatta derim ona bakan olmaz olunca afallıyorum
(7,654 puan) tarafından
:))kendine güven
0 oy
(617 puan) tarafından
Valla benim kafamda karıştı ama iftirada atabilir kadın  kocanı  en iyi sen bilirsin yapacak biri değilse boşver 
(395 puan) tarafından
Aslında değil biliyorum ama babama güvendim anamı durumu varya bende o var hep şüphelenirim kendi kafamda kurmuşumdur inşallah
(617 puan) tarafından
Hepsi bir değil canım bak sonra kadın iftira atar durduk yere huzurun kaçar
(395 puan) tarafından
Evet eşim de öyle diyor ondan korkuyor birde diyor ki sanki eşim kız utanırım diyor iftira atarsa bana diyor pis bunlar diyor dedim korkma kemalim ben yanındayım :):)
(617 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
tarafından
Eşine güven bence kadının işgüzarlığı eşinin denetimli serbestliği varsa gerçekten başını belaya sokarsın
(395 puan) tarafından
Evet oda çok korkuyor hatta trafikte adam buna bulaştı direk iner cüsseli falan eşim birde adama dedi tamam abi yoluna git
tarafından
Korkar tabi bidaha herhangi biseye karışırsa hapis yatar
(395 puan) tarafından
Öyle oluyormuş gerçekten bende okadar ciddi olduğunu sanmıyordum bunun bugün anladım internette de biraz araştırdım sonu kötü olabilirmiş direk hatta hapis diyenler var devlet diyormuş ki bir yaptı iki yaptı bu sorunlu insan diyerek yatmasını sağlıyormuş
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım okudum hepsini,eşin denetimli serbestlik varsa  dikkat etmesi gerek gerçekten. Bırak bulaşma bence hiç iftira falan atar ...esin dikkatli olsun yalnız gitmesin msjlarda dursun silmesin bişey derse kanıtıolur,şahiti olur..eşine güveniyorsan aklını hiç bulandırma yapmış mıdır vs. Diye yapsaydı gelip anlatmazdı heralde ,ama güven önemli tabi eşini en iyi sen bilirsin 
(395 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun içimi rahatlattınız ya Allah razı olsun gerçekten
0 oy
tarafından
Aklıma kırgın çiçeklerde ki kadın geldi o da sürekli lemalim öyle şey yapmaz diyordu adam en sonunda üvey kızıma tecavüz etti 
(395 puan) tarafından
Evet yA biliyomusun bende o yüzden öyle yazdım eşimin adı onur aslında :)
tarafından
Allah seni ne yapmasın emi ")) bu zamanda insanlar çok garip belanın nereden geleceği hiç belli olmuyor ben sana fevri olmamayı tavsiye ederim sezdirmeden takip et bakalım ne çıkacak altından
0 oy
(386 puan) tarafından

Kemalin yapmamıştır yapsa anlatmazdı:D

0 oy
tarafından
Yaaa olay ne ben yeni gördüm
(5,272 puan) tarafından
Bnde anlamaya calisiyorum
(395 puan) tarafından
Eşime bir kadın yürümüş eşim bana anlattı ama kadına ters yapmış eşim eşimi tehdit etmiş kadında abisi belalı bir tipmiş abime dicem seni demiş eşimde demiş bana attığın mesajları göster abine bunu geldi bana anlattı bende düşündüm ki tehdit edildiği için mi anlattı yoksa yaptığı birşey yok mu gerçekten diye ama sanırım o birşey yapmamış yani yapsa anlatmazdı anlatsa neden yaptığını anlatsın tehditle boyun eğerdi ben öğrenmiyim diye bu konu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 332 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 897 göst.
0 oy
12 cevap 372 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 480 göst.

377,107 soru