0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Cidden merak ediyorum cok huysuz sürekli ağlıyor mızmız halbuki patlayacağı dişide daha yeni çıkardı ama akşamlar hep ağlıyor hep kucak istiyor yediriyorum yok doyuruyorum çizgi film acıyorum ana ağlamaktan bi yerede bakımıyor gece varya 4 5 kez kalkar surekli kendini ordan oraya atar anlamadim gitti napcagimi şaşırdım resmen özellikle aksamalri daha cok ağlıyor en son hafif öksürüğü vardi ama ates flan yok arada burnu akıyor o kadar bide iki gündür elini kulağına vuruyor acaba kulağımı ağrıyor dedim bi doktora görürsem mi yoksa sizinkilerdemi böyle emziren anneyim surekli ciglik atiyor ramaznda geliyor napcagimi bilmiyorum uzun oldu kusuruma bakmayn 

3 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından
Kız benim oğlum da öyle hiçte bisyi yok demekki bu ay atak haftaları falan varmış çok durumsuzlasti bıktırdı yeminle kriz geciriyom artık skntimdan ama mecbur sabırlı olucaz napalim onlar da bize nazlaniyo işte çocuklar 
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızımda çok fena inan sacimi yolmalari isirmalari sürekli mızmız artık patliyorum kızıyorum bugün kendime söz verdim kizmiycam die ama son reddeye getirdi yine kızdım 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bunu yasayan bi ben varim saniyordum..artik 5 yasina kadar umudu kestim zaten bi şekilde gunduz oynar yer icer uyur iyi ama gece bisey sokuyor çocuğu .dr. ada gittik baby ningh damla verdi atarax verdi yok gene ayni dr. Biseyi yok gene konusuruz dedi gece beslenmesini kes yedigi rahatsiz eder dedi falan ama ....

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 302 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.