0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (3,896 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Var mı? Bebegi peşinde dolanan ?? :)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 5 aylıktı yurutece koydum 1 çekmedi çözdü yürüteç olayını herkesin peşinde dolanıyor şuan 6,5 aylık ve herkesin ayağını eziyor öyle hızlı kullanıyor yetmiyor millete hadi hadi diyo 
tarafından
Ya bacım heralde bziimle alaklai bende erken konuşup yurumusum cocuklarimda öyle olucak sanırım bilmiyorum ki yani birde bizim ev çok kalabalık 9 kişiyiz kaynanam kayınpeder gorumcelere bilmem neler derken çocuk kucaktan kucağa geziyor her kucağına alan almadan alışkanlık olmuş eren haydi oğlum gidelim diyor oda kucak açıyor bazen eren onlara yanına gidiyor haydi duye ağlıyor kucaklarına alsın diye
(3,654 puan) tarafından
Sen de kalabalık bi çevrede büyümüşsündür büyük ihtimal. Çok insan çok çeşit görmesi baya etkiliyor çocuğun gelişimini:D
tarafından
Yok kız ben annem babam tek di ama eşim de kalabalık ailede büyümüş olabilir dediğin gibi :)
(3,654 puan) tarafından
Konu komşu gelip gitme çoktu o zaman. Bak illa vardır öyle bişeyler:)))))))
tarafından
Aynen vallaha ben çocukluğumu hatirliyorum gecenin bı yarısına kadar sokakta saklanbac oynuyorduk annem elinde terlikle zorla eve sokuyordu :D
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hangimizin çocuğu peşimizden dolanmıyor ki. Babası varsa ona bırakıp gidiyorum yoksa da ben nereye kızım oraya geliyor zaten 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Dolanmak ne kelime tuvalet de bile rahat yok :)))
0 oy
(840 puan) tarafından
9 aylık oğlum mutfağa falan gitsem ağlar beni göremeyince benden başka kimsedede pek durmuyor
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Henüz yürümüyor emekliyor asla yanından ayrıla ıyorum lavaboya gitsem ya da duşa girsem gelip oturuyor banyonun önünde illa görecek beni kapıyı bile kapatamıyorum yıkıyor ortalığı 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
16 ylık fazla sevmiyor yanımda dolanmaya içerde oyuncaklarınla oynamayı daha fazla seviyor 
0 oy
(852 puan) tarafından
20 aylik hala öyle tuvalette bile peşimde 
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Keşke sadece dolaşsa bacaklarıma yapışıyor 19 aylık

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 232 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 695 göst.
0 oy
13 cevap 628 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (106 puan) tarafından soruldu

397,311 soru

11,883,248 cevap

36,003 kullanıcı

...