+1 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

arkadaslar bu link telefonunuza geldiyse sakin tiklamayin,  hediye secip arkadaşlarınıza atmayin.Bu yeni nesil dolandirici .Bugun 2 arkadasim atmis bana .Onlari da uyardim .Sizleri de uyarmak istedim.Buna tikladiginiz anda ip adresinizi paylasmis oluyorsunuz ve telefonunuza erisim saglaniyor .Ya da telefonunuz kitleniyor.Bilginize ...

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz bana da girdi ben de yolladim öyle 30 kişiye falan sonra sayfadan yanlışlıkla çıktım basa aldı uğraşamadım tekrar yollamaya 
tarafından
Kuzu sakin -e devlete ya da mobil bankaya  falan girme .Cunku izleniyor olabilir su an maalesef telefonun.
tarafından
E devlete girdim valla . Hem de şimdi.
tarafından
Hadi ya .Bir sey olmaz insallah .Sen yine de tekrar girme .Telefonun kitlenirse eger o zaman format at .Sonra da e devlet sifreni degistir .
tarafından
Tamam canm çok  sağol
tarafından
Fabrika ayarlarına geri dondur telefonu olmadı.
-Reklam-
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Teşekkürler canım saol
tarafından
Ne demek kuzu ❤️
0 oy
tarafından

Banada carrefoursa dan hediye diye gelmiş aradım carrefoursa yı anlattım durumu onlarda gerekli işlemleri başlatacaz haklarında dediler okadar mutlu oldular ki anlatamam 

tarafından
Ay bi de o var ya .Bitmedi bu dolandiricilar .Her gun yeni bir tane turuyor.
tarafından
Dur onlarada diyim
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Sağol canim.     
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
tarafından
Teşekkürler canm
tarafından
Rica ederim canim .
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(321 puan) tarafından
Aaaa bugün banada birinden geldi bu link. Sevdiğim bir tarih hocası komşumuz. Hani güvenip tıkladım. Baktım 5 farklı guruba gönder veya 20 kişiyle paylaş falan diyordu. Bende yapmadım. Bu olay sabah saatlerinde yaşandı. Öğlen saatlerinde telefonum çaldı. Kırmızı bildirimle olası dolandırıcılık yazıyordu. Bu postu görünce fark ettim herşeyi
tarafından
Hadi yaaa. Gondermedigin iyi olmus .Gonderince iste tuzaga dusuruyorlar kuzu
(321 puan) tarafından
Valla postu görür görmez online alışveriş yaptığım tüm sitelerde kayıtlı kredi kartı bilgilerini sildim. Allah razı olsun.
tarafından
Faydam olduysa ne mutlu canim benim .İyi yapmissin bir sey olmaz Allahin izniyle .
(321 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bana da geldi bu iki kere okundu yapıp geçtim 
tarafından
Hediye secmediysen  , arkadaslarina atmadiysa  ya da girip onay vermediysen bir sey olmaz kuzu.
(3,701 puan) tarafından
Meraktan hediye seçtim de kimseye atmadım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bana da geldi tıkladım ama kimseye göndermedim inşallah bişey olmaz 
tarafından
Tikladiginda ip adresi onaylandi dedi mi peki canim?
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Bu haberi nerde buldun canm bana linkini atarmisin
(3,608 puan) tarafından
Anladım canım bı o degilki Amazon üzerinden hediye çeki bilmem ne diye mesaj atiyolarmis ay moralim bozuldu ya hiç böyle bir tufaya gelmemiştim daha önce :(
tarafından
Kuzu yani insallah bir sey olmaz olursa da dolandirici olduklari belli  korkma .Hemen sikayet edersin .basina buyuk bir is acilmaz .sadece telefonunu kitleyebilirler .O da olmaz insallah .
(3,608 puan) tarafından
Kirlenmiş telefona ben nasıl format aticam ya:( telefoncularda kapali
tarafından
Yok kitlenme derken .Mesela google a girilmiyo ya da mesajlar bolumu acilmiyor .Diger sekmelere gecebiliyorsun .Donuyor bir de arada  . Fabrika ayarlarina dondur yapcaksin kuzu ayarlardan
(3,608 puan) tarafından
Tamm canım inşallah gerek kalmaz teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 161 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 634 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde _queen_00011 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 406 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu