0 oy
100 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,513 puan) tarafından

Alipda pisman olan varmi baby plus digerlerine gore daha uygun fiyatli...veya kullanip memnun kaldığınız hangisi. Benim memleket 14 saat falan sürüyor. Kayinvalidemler 6 7 saat.. Senede 2 defa gidebilirsek gideriz. Guvenilir olsun istiyorum.. Ama fiyatlar bizim bebek arabasinin 2 katı... Velhasil kelam oto koltuğu önerisi istiyorum cok uzattim.:D

7 Cevaplar

0 oy
(3,208 puan) tarafından
Hâlâ almadıysan belki fikir verenler olur, post yukari
(1,513 puan) tarafından
Saol canim yok alamadim ya daha.
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
2 önemli belgeye sahip olmasi gerekiyor. Ece ve adac belgesi. Bunlar carpisma esnasinda yara almadan guvenlik saglayan koltuklar. Videolari mevcut. Birtek uzun yolda degil, sehir icindede cok gerekli, eger devamli arabadaysan, kendin kullaniyosan. Şuan fiyatlar ucmustur ama ilk siralarda britax romer, maxi cosi ve 2-3 markada mevcuttu bunlar. Ama simdi zaman degisti belki markalarda guvenligi arttirip kendilerini gelistirmislerdir. Ben ilk ogluma maxi cosi almistim, simdi 2.ye kullanacagim nasipse.
(1,513 puan) tarafından
Anladim canim kendim kullanmiyirum esim hafta sonu çıkarıyor arabayla.
0 oy
(217 puan) tarafından
Benım chıcco unıco ben cok memnunum dıgerlerıne gore de uygun baya bır bak ıstersen ♥️
(1,513 puan) tarafından
Bakim cqnim sagolasim
0 oy
tarafından
Sıfır onu alacağına ikinci el temiz az kullanılmış güvenilir marka al bence. Uzun yolda rahat , güvenilir ,kaliteli olması çok önemli. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Oto koltuğu önemli bişey ucuza kaçmamak şazım özelliklerine dikkat et 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Letgoya bak bulursun ordan iyi markaları daha ucuza
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Joie nin bi modelini beğendim o zaman 1300 ya da 1500dü. Şimdiki fiyatları bilmiyorum da 2 sene önce için iyi rakam yani. Letgodan aynı marka modeli çok temiz bulduk. 400e aldık. İkinci bebeğime hamileydim aynı dönem 350ye bi tane daha bulup aldık. 2 senedir kullanıyoruz çok memnunuz. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
13 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
31 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmaaa.. (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
0 oy
9 cevap 186 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Asilomm (537 puan) tarafından soruldu

385,254 soru

11,520,911 cevap

35,184 kullanıcı

...