+1 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar Nisan sonu doğumum var adanadayım çok sıcak bir ince battaniye 3 müslin örtü alsam yetermi yoksa 2 ince battaniye bir tane de kalın battaniye koymalımıyım

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Canım doğumhane soğuk oluyor sen hemşireye ver bebeği çıkınca sarsın o anne karnındaki sıcağa alışmıştır usuyebilir 
(765 puan) tarafından
Aynen ++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çok sıcaksa gerek yok canım 
0 oy
tarafından
Adana gibi bir yerde gerek yok bence canim kalın battaniyeye bende geçen yıl Nisan da doğum yaptım ama bizim burası soğuk olduğu için  ben mecbur kalın battaniye de koymuştum 
(157 puan) tarafından
Penye battaniyemi yoksa kalın bir battaniyemi acaba
tarafından
Adananin sıcağını bilirim canım bence penye yeterli
0 oy
tarafından
 Sen yine de al yanına belki lazım olur olmazsada geri getrirsin eve 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Ayy adanada yaz geldi zten aman koyma ince bise koy gece havalar serin olmasina ragmen su an ince nise atmışız sicak diye
0 oy
(159 puan) tarafından
Yok. Canım gerek kalmaz ama klima çalışırsa ay sonuna kadar o zaman koyarsın klima serin olur
0 oy
(119,168 puan) tarafından
sicaksa gerek yok
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Çok sıcaksa kalın battaniye alma 
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Bence ne olur olmaz diye 1 kalin 1 ince 1 muslin al canim yanina duruma gore kullanirsin bizim hastanenin bebek besiginde yumusak birsey yoktu hemsire kalin bir battaniye alsaydin yanina dedi mesela 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Sen işini kış tut yaz cıkarsa bahtına der annem hep :) Ne olur ne olmaz cok yer kaplama hastaneden cıkarken ona sararsın belki canım hayırlı dogumlar 
0 oy
tarafından
Ben temmuzda doğum yaptım kalın battaniye almıştım yanıma iyiki de almışım ona rağmen üşüdü bebeğim üzerine hirkami örttüm birde. Sen al en kötü ihtimal altına koyarsın yumusacik yatar. 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben nohut battaniye almıştım 30 nisandı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.