0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hastane çantasına sadece gerekli fuzuli olmadan ne koyucam hiç fikrim yok yarın gidiyorum doğuma 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haydinin kızlarree
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hiç mi hazırlığın yol canım geç kalmışsın 
tarafından
Herşeyim hazırda birtek çantama koymadım okadar
(2,610 puan) tarafından
Anladım ben valiz yaptım kendi eşyalarımı da bebeğiminkileri de ona koydum.
Zaten kıyafet VS koymuşsun dur. Unutulabilrcek şeyleri yazayım aklıma gelen. Kağıt havlu ıslak mendil normal ped depend al serin olur mu bilmiyorum ama ince bir hırka koy istersen pijama takımı hariç yedek alt koydum mesela ben kanamam çok olursa diye
(2,610 puan) tarafından
5 tane falan alt iç çamaşırı koydum yine
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Külot koy bol bol kanama çok oluyor doğumdan sonra bide yetişkin bezi al ped tasiriyor pijama al yanına bol bol kıyafet al yanına 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(12,771 puan) tarafından
Lohusa pedi veya depent külot pijama takımı önden düğmeli olsa daha kolay olur emzirme sutyeni veya atleti ki atlet daha iyi olur bence terlik kağıt havlu senin için 

Bebek için de hastane çıkışı diye geçen takımlardan en az iki tane bez Islak mendil alt açma bezi battaniye yedek alt üst takımlar çorap eldiven şapka takımlarda yoksa 
tarafından
Çok teşekkür ederim şuan hazırlık yapıyorım
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım tecrube olarak yazacagım eksigim okursa kusurabakma. 

Bwn kendim için. 5 adet iç camasırı, 2 adet cırap. 1 adet gecelik 1 adet alt ust pijama takımı, 1 adet pijama altı, 1 adette cıkarken ne giyeceksem onu koydum. 1 adet ped. 1 adet rulo kuru Peçete, 1 adet ıslak mendil, 1 adet twrlik koydum. Oyle yok makyaj mazemesi vs koymadım. Vallahi gerek yok o telasta acıyla makyaj yapılmıyor.

Bebege 1 adet 10 lu takım, 3 adet 5li takım, corap, bol bez, ıslak mendil pişik keremi, 1 adet biberon ve emzik koydum. Pusette götürmüştüm kucagıma alıp dondum o gereksiz okdu bana. 
(10,784 puan) tarafından
Birde ben hepsini tek tek buzdolabı posetlerine  koydum rahat bulsunlar diye. Oyle yapmayacaksan kesinlikle bebegin ilk giyeceklerini ki hi genelde 10 lu takımı istiyorlar. İçine 1 adet bez koyarak guzel posete  koydum. Doguma giderken tam cıkarken alel acele onu istiyorlar ve tekerlekli sandelyeye senin kucagına koyuyorlar
tarafından
Çok teşekkür ederim canım şimdi hazırlıcam bende o şekilde bende koymıcam makyaj malzemeleri felan gerek yok bence
(10,784 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım. Sagsalim git sagsalim gelin evinize
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(11,165 puan) tarafından
2 pijama dediler ben 1 kullandım sen her ihtimale karşı 2 al 

Canpedin külot bezini aldım onla çok rahat ettim altıma ic çamaşırı giymedim 

Hastaneden çıkarken temiz Kıyafet ve külot sutyen falan işte 

1 tane çay kaşığı al
tarafından
Çok teşekkür ederim
(11,165 puan) tarafından
Rica ederim canım bebek icin Biberon mama falan alma gerekirse hastaneden tek seferlik veriyorlar çay kaşığıyla beslersjn veya enjektörle Biberona alismasin
tarafından
Evet bende biberona alışsın istemiyorum zaten sezeryan doğum olucak emsin istiyorum
(11,165 puan) tarafından
Insallah hayırlı dogumlarin olsun canım bol bol sıvı tüket şu tüket hiç stres yapma

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 213 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu

378,309 soru

11,323,174 cevap

34,773 kullanıcı

...