+1 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,516 puan) tarafından

perdeyi niye çekmedin bunu niye buraya koydun çocuğun altına baktınmı geçen gün kayınvalideme gittik oturmaya dışardan geldikya ellerini yıkadınmı diye soruyor yok yıkamadım kaynanacığım komut vermeni bekledim dedim len kaynanam karışmıyor bu kadar işime gücüme noluyor sana dedim birde bişeyi sürekli tekrarlamama başlıyor bişey söyledim misal bi kilo şeker al diyorum bi kilo şekermi alıyım diyor 14 senelik evliyiz eşim 34 yaşında emeklisi çekilmez bide bişey aldıracağım zaman ne gerek var gereksiz der ama çıkınca almış olur ben sinirlendiğimle kalıyorum sizler nasılsınız 

5 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahahahs güzel anlatmışsın 
(1,516 puan) tarafından
Emekliliği hesaplıyor şu yaşta olucam işte diyor bende çalışmaya devam edeceksin ama dimi olduktan sonra diyorum :D çocuklar büyüyorlar ben istemiyorum seni devamlı evde diyorum izinli günlerde verem oluyorum çok karışıyor :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende vıdıvidiii yap ablacım sjsj
(1,516 puan) tarafından
Yapmazmıyım :D
tarafından
Yaaa kimsinnnn sennnnn
(1,516 puan) tarafından
La havle kız söyledim sana kendimi kesicem artık üstümü başımı yırttırcan
tarafından
Soylemedinnnnn
0 oy
(9,330 puan) tarafından
Puhahahah asıl kaynana kocalardır benim kocam da öyle bu niye burda bunu nyie yerine koymadın bu çocuğa niye şunu yapmadın neden yemeğin altını açtın neden neden neden :Dsd
(1,516 puan) tarafından
Nidenleri hiç bitmiyor televizyon izliyor bi taraftan beni gözetliyor gazı kapattınmı 50 defa sorar ikna olmaz kendi kalkar bakar önceleri böyle değildi sonra sonra burnunu sokmaya başladı
(9,330 puan) tarafından
Ay aynısı bende de var hiç sorma
0 oy
tarafından
Evet benimkide öyle ya şfonerimi açar bu neden burda bunu buraya koy şunu şuraya mutfak dolaplarını gezer herşeye karışır yani 37 yaşında ya bunun 50si var nasıl olucak bilmiyorum.
(1,516 puan) tarafından
Pimpirikli erkekle zor :)
tarafından
Sevdik bi kere katlanıcaz))))
0 oy
(544 puan) tarafından

Hahahahaha bende bir tek benimki böyle sâıyordum :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 759 göst.
9 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 251 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 356 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (396 puan) tarafından soruldu

374,698 soru

11,207,954 cevap

34,512 kullanıcı