0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar herşey ne kadar pahalı ya pazara gidiyorsun aldığın doğru düzgün bişey yok 200 liradan aşağı gelemiyorsun marketler desen almış başını gidiyor Allah sonumuzu hayr etsin. Çileğin yarım kilosuna 18,5 yazmışlar bir kilo anladım aldıklarımla birlikte toplam 70 dedi adam dedim ne oluyor. Meğer yarım kilosuymus o fiyata. İnsanı da sasirtiyorlar.

14 Cevaplar

0 oy
(3,389 puan) tarafından
Haha benimde başıma gelmşti:) 
-Reklam-
0 oy
(10,521 puan) tarafından
Çok sinirliyim su paraz işine bugün pazarim vardı eşimden para istedim normalde para bırakıp gitmez 50 verdi git al bide diyor meyve de al neye yetecek dedim bağırdı parayida attım ustune gitmedim 

Ya 50 ye ne alayım ben vallahi bıktım su para konusundan 
tarafından
Bırak eşin gitsin görsün fiyatları da alsın bugün gitti eşim pazara valla herşey uçmuş sadece 20 TL muza verdi düşün
(10,521 puan) tarafından
Sinir oldum ya ne alcam o paraya
tarafından
Aldıklarımi görsen 4,5 poşet biseydir 170 lira tuttu ben de bugün sadece muza 25 TL verdim 3 armuta 10 lira sayıyla alıyoruz zaten herşeyi
(4,430 puan) tarafından
Haha 50 liraya anca iki.kilo.domates alırım deseydin hatta gidip alaydın soruncada bu kadar oldu öpücükle mi alcam diyeydin valla haketmis
0 oy
(13,702 puan) tarafından

:( ne biçim hal aldı dünya.

0 oy
(8,986 puan) tarafından
Normal de 200 bu hafta gecer marul tanesi olmus 25 gecen hafta 15 di
(25,224 puan) tarafından
Bu marul 25 tl diyenler nerde yaşıyo kız merak ettim ben 8 tl den alıyorum koca marulu :)
(2,564 puan) tarafından
Benim anam sağ olsun kışın yeşillik marul lahana hep ondan çoğunlukla tarlaya ekiyorlar yazında domates salatalık patlıcan biberim   koz hiç bir şey alınmıyor inanır mısın benim  annem gil çiğci marulu şuan hale 1 liradan veriyorlar pazara geliş fiyatı ne oluyor ya baksana
(8,986 puan) tarafından
Kapadokya kuzum....
Yazin bana da bahceden gelir kisin yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bugun 300 tl market alışverişi yaptım haftalık yarjn 100 tl lik pazar alışverişim kaldı ben yapıyorum 100 tl ye her sebzemi alıyorum 
tarafından
Nerede yaşıyorsun sen sizin orada fiyatlar uygun galiba:)
(25,224 puan) tarafından
İstanbul Beyoğlu :)
0 oy
(119,342 puan) tarafından
aclikla sinanicaz artik :((
0 oy
tarafından
Vallahi biz dün aylık alışveriş yaptık Hatta aylığı da biraz geçer 1400 TL verdik sıvı yağından tut 15 kilo makarna falan aldık yani düşün kuru fasulye bulgur pirinç şehriye falan hep öyle kilolarca alıyoruz paketle değil kuruyemiş falan aldık biraz abur cubur falan aldık salatalık malzeme aldım sebze aldım birer kilo peynir aldım mesela 4,5 litre yağ bizim burada 110 lira toptancıda yine eve bayağı Çırpıcı ydı işte fırça bardak falan da hep aldım hem misafire hem kendimize 1400 TL verdik çıktık Galiba büyükşehirlerde biraz daha pahalı gibi bizim burada öyle pazar yok benim oturduğum ilçede Hani sebze pazarı meyve pazarı falan Manavdan hep alıyorum ondan da öyle çok pahalı bir şey değiller yaz geldiği zaman zaten daha fazla ucuzluyor Yazın da Biz almıyoruz Çünkü kendim ekiyorum
0 oy
tarafından
Teyze diyorki benmi yanlış okuyorum sjsjs
tarafından
:)) bizimkide aynen boyleydi
0 oy
(197 puan) tarafından
Keske ikiyuz olsa 500 tl bisey gelmio
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Akşam anneme erzak fişi vermişler gidelim alalım dedi 300₺ iki tane omo bir tane yağ aldık geldik kadın şok oldu nasıl diye. En pahalıları aldın dedik de kendine gelemedi. 150₺ 4 TL yağ 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
1 Ay öncesine 50 tl le herşeyimi alan ben şuan 80 90 a alıyorum   her şey okadar uygunken böyle oldu 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Daha da çıkarırlar.    
0 oy
tarafından

Valla keşke 200 tutsa dua edecem az tuttu diye:ermm: sebze meyve yeşillik derken alıp başını gidiyor liste de parada :woot:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
0 oy
6 cevap 219 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 727 göst.
+2 oy
21 cevap 1,089 göst.

380,100 soru

11,378,893 cevap