0 oy
189 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,704 puan) tarafından
Herşeyi birer kilo alıyorum her hafta gidip taze alayım diye 275 tuttu ya delircem aldıklarımda muz üzüm karnıbahar brokoli lahana ıspanak ve mandalina.. Bukadar ya ha bide baharat kırmızı toz biberle 7 türlü baharatı.. Bukadarcık şeye 275 TL gitmiş çok pahalı herşey delircem

7 Cevaplar

0 oy
(1,315 puan) tarafından
Eee 20 25 aşağı degil ki biseyin kilosu kışın  daha beter olacak
(5,704 puan) tarafından
İnan bana öyle ya herşey uçmuş yani hiçbişeyi 2 kilo alamıyorsun
(1,315 puan) tarafından
Eskidendi canim 2 3 kilo kasalarla domatesler torbalarla biberler artik  yarim.yada 1 kilo
(5,704 puan) tarafından
Aynen öyle mantar alamadım yarım kilosu 25 TLydi
-Reklam-
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Evet her şey uctu malesef:(

(5,704 puan) tarafından
Bebeklerimiz var birde bizim kısma imkanımız yok
(13,787 puan) tarafından
Öyle tabi yeme içmeden meyveden kisilmiyorki
(5,704 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi
0 oy
tarafından
Mandalinanın kilis 15 lira ne bekliyorsun bacım 250 liralar aylık manav masrafı vardı şimdi haftalık bile zor 
(5,704 puan) tarafından
Yok bacım haftalık 275 300 gidiyor benim pazara ve 3 kişiyiz yani
tarafından
Yok kız eskiden öyleydi şimdi haftalık 250 300 yetmiyor diyorum
0 oy
(500 puan) tarafından
cuma bizde gittik eşimle pazara aldıklarimizq bakıyoruz birde verdiğimiz paraya gerçekten şok olduk hani herseyde almadık düzgün bir tam pazar yapayim desen binnira gider herhalde. Herseyden az az aliyoruz bazi seyleride almiyoruz bile o halde 300 400 tutuyor.
(5,704 puan) tarafından
Aynen öyle bacım neyi 2 kilo alabiliyor ki insan ya mantarın yarım kilosu 25 TLydi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm saydıkların fazlasıyla pahalı seyler zaten uyguna bıle çıkmıssın Allah sonumuzu hayır etsın
(2,705 puan) tarafından
Maşallah maşallah bizimki aşırı seçici sadece et yer:(
(5,704 puan) tarafından
Ben blw yapıyorum sebzeleri karnıbahar brokoli patates havuç bunları haşlayıp biraz tuzlu önüne koyuyorum heryer batıyor ama az buçuk midesine iniyor shshsh
(2,705 puan) tarafından
Patatesın her türlüsğnü yer ama kabız sorunu oldugu ıcın vermem diğerlerini anında tükürüyo her türlüsünü yaptm begendıremedım:) olsun batırsın annesı yesin yeterkı bende yesın diye serbes bırakıyorm ama işi direk oyuna cevırıyo agzına sürmüyo
(5,704 puan) tarafından
Shshshsh benimkide azcık ısırıyo biraz kafasına biraz mama sandalyesine yediriyor sonra az daha ısırıyor shshsh :D az önce mandalina verdim emzikte azcık emdi beğenmedi babasına tutuyor al sen ye diye babası senin maman o diyince yürütece doğru emekledi mama mama diye yürütecine sürdü azcık sonra az daha emdi bütün yürüteci mandalina yapana kadar böyle devam shshsh :D
(2,705 puan) tarafından
:)ne canm benım yaaa❣️valla bı ben mi krize giriyorum üstğ etrafı batırınca:(((aşamadım bu durumu temızlenır elbet ama bu cocugun bu gunlerı bırdaha gelmeyecek diyorum sakın kalmaya calsıyorm ama benım kız agzı sankı kafasında gibi direk götürüyo sacına egzemasıda var sıleyım geçsin yapamıyorm kış günü yıka yıka olmuyor valla iyi hos aramzda bı yemeklerde tartışıyorm kızımla yaaa:)mumkunse babası varken ona bırakıyorm ben coxuga cok mudahale edıyorm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Şimdi geldm 200 TL ile herseyide alamadm cnm
(5,704 puan) tarafından
Yani artık aç mı kalalım anlamıyorum ya haftada 275 TL pazar gerçekten çok fazla..
(6,859 puan) tarafından
Evet cnm soğan almadm  çuvalla alma eşim annesine yolladm yarısını. Birazda kuzene verdm.  Herysey alsak 350 den fazla tutar sanırım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bu daha iyi halimiz
(5,704 puan) tarafından
Ay valla artık otta yiyemiceksek napalım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 226 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Balbirannee (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,324 cevap

34,507 kullanıcı

...