0 oy
447 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Bebegim 4 aylik koltuktan düştü 2 saat oldu ağladı sakinlsstirdim sonra oynattjm güldü şimdide uyumak istiyor uyursam olurmu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun herhangi Bi anormallik yoksa emdiyse bisey olmaz Allahın izniyle 
(29 puan) tarafından
Yok çok şükür iyi gülüyor emiyor uyumak istedi şimdi 2 saat oldu uyuttum
tarafından
Birkaç kez uyandir canım kontrol amaçlı.  Gozun üstünde olsun yine de bisey yok deriz olur Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Hastaneye gorurmedinmi
0 oy
tarafından
Kafa üstü mü düştü? Zemin sert miydi ve kustu mu?
(29 puan) tarafından
Kafa üstü düştü halinin üstüne 20 cm flan var koltukla yer şuan iyi gibi emiyorda
tarafından
Kusmadıysa sorun yok ağlamaktan yorgun düşmüş olabilir biraz uyusun arada bir kontrol et
0 oy
(265 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun vallahi bebeğim düştü deyince hamilesin sandım Allah esirgesin
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Uyurken rahatsız et sürekli kontrol et ışığa duyarlılığı varmı bak sese duyarlılığına bak göz bebeklerini kontrol et farklılık varmı diye iki saat olmuş zaten benim kiizm da düşmüştü bunları yaptım ama hastaneye de götürdüm doktor uyuduğu da arada rahatsız et geri uyur zaten dedi öyle yapmıştım hastaneye götürsen daha iyi olur içinde kuşku kalmaz di aslında 
0 oy
tarafından
Lütfen kafa üstüne yada düşen çocuklarinizi hastaneye götürünnnnnn 

Neden götürmüyosunuz neden ihmalkarlik yapiyosunuz belki allah korusun siz farkinda degilsiniz ama ic kanama geciriyo kafasinda çatlak var nerden bile bilirsiniz ?? 

Bide daha 4 aylik yavrum anlatamazda derdini 
0 oy
tarafından
Nasıl düştü ki donuyor mu nasıl bıraktın bebeği anlamadım cnm bide 4 aylık kafaları şimdi süt gibidir bi doktora götürseydin. Düşen bebek uyutulmaaaz 
(29 puan) tarafından
Babasının yanındaydı canım bi anda oldu herşey çok korktum çok şükür iyi hani birseyi yok belli amada insan tedirgin oluyor hastane uzak götürme durumumda şuan için uygun değil rabbime emanet olsun
tarafından
İnşallah bişey olmaz cnm dikkat et yinede
0 oy
(7,228 puan) tarafından

Benimkide bazadan dusmustu :(ozamanlar uyuyorsum emziriekn bi aglama sesiyle uyandik saga sola bakiyom cocuk yok megerse besigin arasina skşmş nasi kokmus kuzum:(

(29 puan) tarafından
Valla bende elim ayağım titredi eşime bağırdım gerçi bi anda oldu oda şok oldu rabbim evlatlarımızı korusun
0 oy
(4,377 puan) tarafından
4 aylik bebek kafa ustu 20 cm yukseklikten dusuyor ve siz goturme durumum yok emiyor gülüyor deyip icinizi rahatlatiyorsunuz 
0 oy
(323 puan) tarafından
Kızıp sert çıkmak istemiyorum ama o hastane fizanda olsa götürürüm yahu minicik bebek nasıl bu kadar rahat vurdum duymaz olabiliyorsunuz anlamıyorum gerçekten hemen götür bence ne olur be olmaz ben hapşırsa bile götürüyorum ki bebek kafasını üzerine düşmüş 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 267 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ayselselay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
30 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 434 göst.
6 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 366 göst.
28 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,170 cevap

34,710 kullanıcı

...