0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Ben 2 but 2 de kanat yedim küçük parça bir kase salata 2 yemek kaşığı yoğurt ve bir parça pide yedim sizce fazla mi olmuş pideye dayanamadım ya :)

4 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bı bardak su sonra hindistan cevizi yağli ve tarçınlı türk kahvemi içtim kalktim namaz kıldım 

Sonra bir tabak mercimek çorbası içtim yemek yemedim. 

Şimdiye kadar da 1.5 lt su içtim birazdan bişeyler yiyebilirim :)
(3,055 puan) tarafından
Kız bende 20 kilo verdim otursam dünyayı yerim gözüm aç galiba
(3,055 puan) tarafından
Yağmur toprak burdan da iletişim halinde olabiliriz
tarafından
Olur valla cnm
(3,055 puan) tarafından
Sormak danışmak istedin bisiler olursa yaz veyatta haftada bir gün tartı günüm benim sende kendine belirle bı tartı gunu
tarafından
Oncelikle guncel kilon ne ve neler yapiosun
-Reklam-
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Yaa bende zayıflamak ıstıyorum ramazan da kılo vereyim dedim. Esım cayıma sekerı doldurdu normalde sekersiz ıcerım. Sütlac ve lokum yedım. Tansiyonum sık sık duser bıde emzırıyorum.. Zorla yedirdi dıyet fln kalmadı. İftarda pilav, tavuk but, salata ve 1 kase corba ıctım 1 dilimde borek..sımdı sutlu kahve ıcıyorum.. Kılo veremıycemm ahh bu gıdısle
(3,055 puan) tarafından
Dikkat edersen verirsin canım bende umarım veririm bugün pideyi yedim ama yarın yemem artık:))
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Çok az bulgur pilavı ve çok az sulu patates yemeği. Birde mor lahanayı yogurtlamistim onu yedim. Sahuru düşünüyorum şimdi
(3,055 puan) tarafından
Ben sahur yapmiycam bugün ya iftarda pide yedim için yapmadım sahur
(2,493 puan) tarafından
Ama o da iyi değil çok aç birakirsin kendini sağlıklı kilo verme gerçekleşmez ki
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Mantı salata baklava helva.Ama tuvalette çok zorlandım pişmanım.Yarın hafif bir çotba ve koca bir salata yanına fırında patates düşünüyorum canım.Baktım idare ediyoorum hafif devam ederim ve veririm kilo.Ama böyle yersem işim yaş
(3,055 puan) tarafından
Ahahah bugünlük sefan olsun ozaman canım olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 230 göst.
8 saat önce Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 130 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,052 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,855 kullanıcı

...