+1 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
şükün mutlu ailem var bir oğlum bir kızım var  

kızım 3 yaşını 2 ay geçiyor 

oğlum 4.5 aylık 

Rabbim yokluklarını göstermesin 

ama çok yoruluyorum ... oğlumu yedireyim derken kızım durmuyor kozım çok yavaş yemek yer o sıra bebeğim ağlar ağlar durur   bırakmaz iki lokma ablasına yedireyim ... 

kızımın istahszlığı beni maf etti . hergün buna ne yemek yapacam diye düşünmekten çevrenin aaaa nekadar zayıf demesinden Yoruldum illallah ettim kızımın başkaları ile kıyaslanmasndan ...herşeyden Yoruldum ... 

eşim zaten dışarda çalışıyor ... yardımı olmaz çok yanı adam zaten yorgunlktan ölüyor :(  

bana dua eder misiniz şu mübarek ayda çok daraldm

7 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım .

Benim de 2bucuk yaşında bir oğlum var .Etraftan 2.yi yap diyorlar ama bakarken cendereye düşerim çok yorulurum kafayı falan sıyırırım diye korkumdan yapmıyorum.Tekine bakarken dahi yoruluyorum .Ama oğluma da aşığım çok çok seviyorum Allah başımdan eksik etmesin , uzun ömğrler versin evlatlarımıza
-Reklam-
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Doktora götür canım balık yağı falan yazdır iştah güzel açıyor 
0 oy
(87 puan) tarafından
30 aylik bir oğlum var doğdu doğalı ağlak huysuz zaten ilk 6 ay gazliydi.  Hele şu son iki gün iyice ömrümden ömür gitti emre diyorum ağlıyor dur diyorum ağlıyor.  Uzunda ağlıyor susmuyor şuan emiyor bi uyutsam benden babasi yok
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Bir çoğumuz senin gibi bazen doluyoruz. Annelik çok guzel bir o kadar zor. Bende aynı bir post açmıştım. Sonra geciyor. Herşey daha kolay geliyor ve sonra yine tıkamıyorum. Boyle ilerliyoruz. Yanliz degilsin canım ve bu hal surekli devam etmiycek. Tek çözümü destek ama hepimizin imkanı ayni değil. Allah yardimcin olsun. Eminim birkaç gün sonra kendini daha ıyi hissedeceksin.
0 oy
(1,393 puan) tarafından
Etrafa bakmayacaksinn canım bakarsan daha çok sinirlerin bozulurr yemeyen cocugu buyutmek gercekten zorr insanlarr anca konusurr ay bakamadi cocuga ay ciliz bu ay yemek yedirmiyor musun ay emzirmiyor musun derler de derlerr o yuzden cok takmamak lazimm 
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Ahhh ahh valla ben bir tek cocukla zor bas ediyorum rabbim sana yardim etsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
19 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde nur.99 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak-13 (10 puan) tarafından soruldu

397,154 soru

11,878,493 cevap

35,995 kullanıcı

...