0 oy
912 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün postlar paylaşmıştım. Eşim iftara gelmedi ailesine bahsettim onlar da konuştu bu kez beni annesigile bırakıp artık eskisi gibi olmayacağını sıradan karı koca olacağımızı ve pazartesi günü resmi yerlere gideceğini boşanmak için ve birkaç gün kafamı toparlayacağım gerekirse yıllık izin alıp otelde kalacağım dedi sizce neden bu kadar tepki gösterdi. Sizce bu çok abartı değil mi ve neden böyle davranıyor sizce? 

15 Cevaplar

+4 oy
(19 puan) tarafından
Abartılcak bıssy yoksa ortada yanı basıt bı tartısmaysa bosancam dıyosa kesınlkle hayatında aklını karıstıran bı kadın vardır bu olay hiç şaşmazz basıma geldı bılıyorum
(6,047 puan) tarafından
Sırf bunu yazmak için geri girdim posta yazan olmus. Olmyacak birşeye buyuk tepki vermiş. Kesinlikle bir hata yapmış yada yapıyor bastırmak üste çıkmak için bu hareketler
tarafından
Ben o postuna da yazdim buraya da yaziyim esin bi işler cevirmese o kadar buyuk tepki gostermez insan sucunu bastirmak icin psikolojik olarak oyle yapar. Benim esim de bazen duygusal sarki açıyo hayirdir aşk acısı mı cekiyosn diyorm guluyoruz geciyoruz ki ben de duygusal sarki dinlerim cunku severim bunda bisey yok ama esim bana gelip oyle bisey sorsa asla tepki gostermem guler geçerim alnim ak cunku Allah a sukur. Esinin de 1 gunde olacak is degil uzun zamandir kafasina koydugu bisey ki senin lafin bardagi tasiran son damla olmus. Ruhu senin yaninda olmayan adamin bedeni yaninda olsa ne olur bacım gururlu ol geri adım atma senin bi sucun yok
(975 puan) tarafından
Erkeklerin yeminine inanılmaz bnm eşimde yemin ederdi aldattığı ortaya çıktı
(13,825 puan) tarafından
Yani ya hem sarkiyi dinlicek hem gozleri dolcam hem.mazisi olcaj bide o sarkinin snra ben bisi diy8nce hem ben suclu olcam hem ben orucumu bozcam hemde o bosancak oh be
(1,160 puan) tarafından
Bende geldim eski postlari okuyup
Senin yanlış anladığını düşünüp senin gönlünü almak yerine seni suçlu durumuna düşürmüş birde bosanicam fln show yapmış bence farklı düşünceleri var kesinlikle arayıp sorma gitsin kalsın otelde parası bitince eve gelir
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Sen hiç psikologa gitmeyi düşündün mü yada destek almayı sen çok takıntılı birisin üşenmedim tüm postlarını okudum yazık degilmi sana neden bu kadar her şeyi takıyorsun biraz rahat ol  canım  bence en yakinzaman da bir tedavi olmalısın 
(242 puan) tarafından
Üşenmedim bende okudum valla aynı fikirdeyim kesinlikle
tarafından
Ben ce en iyisi tedavi olması gerekiyor
(576 puan) tarafından
Üşenmedim ben de okudum ve başım ağrıdı. Çok sıkıcı,takıntılı,herşeyi sorun eden bir kişiliksin. Son derece yorucusun net.
+1 oy
(683 puan) tarafından
Eşinin aklını biri karıştırıyor olabilir yemin falan demişsin erkeklerin yeminine güven olmaz hepsi için geçerli değil tabi ama bana bişey var gibi geldi 
tarafından
Birbirinin karıştırdığı düşünmüyorum canım eşime güveniyorum dediğim gibi daha dün gece birbirimize sarılıp şükrediyorduk sabah o tartışma sonrası kızdı bayağı. Ama birinin aklını karıştırdığı düşünmüyorum.
(683 puan) tarafından
Valla kusuruma bakma ama postlarina baktım aşırı saçma kavgalarının var bide bence sen çok takıntılı sin yeni evliysen biraz sabırlı ol zamanla oturur evlilik bu kadar kafaya takma bunyene zarar psikolojin bozulur
+1 oy
(833 puan) tarafından
Postlarınıza baktım da genel olarak takıntılı. Sıkıntılı, kaprisli bir tipsiniz. Eşiniz yılmış olmalı artık.. 
(13,825 puan) tarafından
Bende okucam herkes yazmis merak ettim:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yasadiginiz sorunları biz bilemeyiz ki,dunki postlarini görmedim birazdan bakarım ama onlar içinde boşanmak istemez bi insan 
tarafından
Bu kadar abartacak birşey değil bence ben de abartmış olabilirim amamAnnesine bırakması eve gelmemesi bir süre kafamızı dinleyelim demesi beni çok üzdü
(9,626 puan) tarafından
Postlarina göz attım da genel olarak esinle hep sıkıntılarınız var ve hepsi de normal düzeyde sorunlar bu yüzden dolmuş olabilir mi
tarafından
Belki de olabilir ama bende doldum ve iyiyken çok iyiyiz biz ama bir sorun olduğu zaman eşim bu şekilde tepkiler gösteriyor
(9,626 puan) tarafından
O zaman evliliği tam kavrayamamis öyle herseyde ev mi terkedilir
0 oy
(833 puan) tarafından
Boşanmak istediği için olabilir mi? 
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Eş ve ailesiyle ilgili sürekli post açmışsın acaba çok mu benciller bence sen kendini dinlendir ailende kal o evde yalnız kalsın 
0 oy
(316 puan) tarafından
Basit bişey yüzünden evliliğini bitirmemeli  YANLIŞ!!!
0 oy
(13,041 puan) tarafından
Gerçekten abartmış Üzücü ama şarkıyı düşündüren gerçekten biri var mı boşanmak kolay mı öyle savma nedenden 

Yada 

Sen xok üstüne gittin aradın açıklama yapmak istedin şımarıklık yapıyor 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşinin aklı karışık bahane arıyor bence. 
0 oy
(482 puan) tarafından
Adami güvensizliğinle darlamışşin cok baskı yaptığın için arada sevgi dahi.olsaa adami huylandirmissin.  Ayrılması başka birine gitmesi dahi normal.  Cunku hic kimse baskıya asla tahammül etmez
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kavgada ev terkedilmez. Dini vecibe uzerine yemin ettirilmez. Sarkiya kirilmis olabilirsin uzatmadan soykeyebilirdin  şahsen benolsam denk de gelmesin der o sarkiyi yadaklardim esime bizim iliski dinamigimiz böyle yani. Anisi var vs derse yahut esim kisitlamaya gelmiyosa sarkiyi acar onunla o sarkida dans eder yskinlik kurardim vs... 

Sen cok takintilisim esinde daha resmen çocuk. 

Ev terketmek en ufak olayi buyutmek yanlis ya ben olsa guvensizlik yaşardım acikcasi her kavgasa ev terkedilip kime gidiliyo derdim
0 oy
tarafından
Elinde olmadan fazla mı sık boğaz ediyorsun acaba kuzum 
tarafından
Canım eşimi çok kısıtlamam nereye ne zaman gittiğine çok sorgulamam ama bazı şeyler bana etkisi olumsuz bu çoğu kadında vardır bence sıkboğazlıktan değil sadece eşim konuyu kapatmıştı sen neden açıyorsun dedi ama ben de o şarkıyı duyunca haliyle kendime hakim olamadım
0 oy
tarafından
Sakin davran. Bu söylenilenleri ciddiye alma önemli bişey yoksa. Normal davran. Normal pilanlar yap.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Su orucunu bozma olayi yasayan sendin dimi ya nekdr sacma cocukca simdide araniz okdr iyi diyisyn bu yuzden mi bosanckmis anlmyrm gercektrn
tarafından
Evet bendim maalesef. Şimdi aramız iyi demiyorum şu an iletişim kurmuyoruz eşimle gerçekten iyiyken çok iyiyiz biz ben şükrediyorum eşimle birlikte olduğum için ama bu ve buna benzer konularda ki davranışları beni kızdırıyor ve anlattığım konuda açıkçası ben eşimden beklerdim beni sakinleştirsin ılımlı davransın aksine o bana kafa tutmaya başladı
(13,825 puan) tarafından
Cnim gercekten postlarina da baktim birkacina hic iyiyiz dememissin surekli bir sorun yani esini en iyi sen tanirsin buncacik seyden bosanilirmiymis sacma ve cocukca herkes ehinde visiler yasar bukdr iyuyse cozmeye bakar
tarafından
İyi olduğum zamanları buraya yazmadım canım. Burada sorunlarımızı paylaşıp sizlerden fikir almak. Onun dışında eşim benimle olduğu için şükreder iltifatlar eder bana ilgisini gösterir güzel davranır vb. Ama bu tür durumlarda evden gitmesi saçmalaması vardır. Sırf bu yüzden iyi olduğumuz zamanları unutmamalıyım değil mi.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 326 göst.