0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
Merhaba bir aylık bebeğim uyandığında sürekli ağlıyor uyumuyor iki üç saatte zor uyuyor şimdide iki saattir uyumuyor gazı sancısı var belli böyle olup damla kullanan var mı ne yaptınız belli ki kolikte ama sadece anne sütü alıyor çözümü olan var mı bende çok uykusuzum

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gaz damlası al bide doyuyor mu emmesi nasıl
(177 puan) tarafından
Emme iyi doyuyo bence kullandığın ise yaradığını düşündüğün bir damla var mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gaz için %100 çözüm yok canım. Sadece Bi parçaya hafifler. Ben piyasadaki tün gaz damlalarini çocuklarıma kullandım.  Allah sabır versin 4. Ayda rahatlıyor 
(177 puan) tarafından
İns cnm
0 oy
tarafından
Sütünün yettiğine emin ol, gazını sürekli çıkar, kucağında uyutmaya çalış kokunu alir uyur belki inşallah düzelir 
(177 puan) tarafından
Sütü içiyor yetiyor da bence ins cnm sağol
0 oy
tarafından
Gaz için masajlar var onları denedin mi inşallah ise yarar YouTube tan bak
(177 puan) tarafından
Biraz masj yaptım iyi geldi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bize bir çocuk doktoru hiçbir gaz damlası bebek gazına faydası yok sadece anneyi psikolojik olarak rahatlatıyor demişti gerçekten o kadar çok gaz damlası aldım kullandim ki fayda etmedi 3 aydan sonra rahatladı bebek su torbası almıştım internetten ona ılık su koyup battaniyesinin üstünden karnına koyuyorum ayaklarına rahatlıyordu birde egzersizler var masajlar var onları dene YouTube de var onlarında faydasını gördüm çok birde doğduğundan emin misin belki karnı açtır onu da düşünmek lazım Allah yardımcın olsun
(177 puan) tarafından
İns cnm sağol
tarafından
Bence doktor sallamis cocuk iyi olmasa ben niye psikolojik olarak rahatlayim her bebege her ilac iyi gelmez ama gelenler de var ben sab simplex kullandim hic fayda etmedi sonra nurse harveys kullanmaya basladim cocuk gaz cikarmaya daha uzun uyumaya basladi
0 oy
(1,995 puan) tarafından
gaz damlası değil de bağırsak düzenleyici bio gaia öneririm gazını kendi rahat çıkarır bize iyi geldi 
0 oy
tarafından
Nurse harveys al canm bi de hep sicak tut karnini ve ayaklarini sen de kendine dikkat et usutme yedigine ictigine kimyon at gaz olmasin bebise
(177 puan) tarafından
Eczanelerde var mi
tarafından
Var canm
0 oy
(833 puan) tarafından
Bebiş gaz damlaları hıkaye kımyon çayı şahane
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Anne sütü alsada bebekler üç dört ay gaz sorunu çeker buda uyutmaz da durdurmaz da canm kesinlikle damla almalısın ve bol bol masaj yap gazlı şeyler de yememeye çalış 
0 oy
(328 puan) tarafından
Kuuzmm benimki beş aylık anca anca düzeldi gazi felan. Ben öyle olduğunda bir bez alıp ütüyü hafif bastirip bezi ılık bir şekilde karnına koyuyorudum rahatlıyordu
0 oy
tarafından
Çözüm mü istiyosun kuzum sabır sadece sen stres yapmalı sütünden stresin bebeğine geçmesin bak emin ol geciyo hele bı kendine gelsin 3 aylık falan olsun sende alisiyosun oda alisiyo bende çok açtım post yatmiyo çok çözüm aradım ama hiç bişey fayda etmedi şimdi gün sayıyorum doğum gününe ve asla o yaşadığım uykusuzluklar gözümün önüne gelmiyo 
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Biogaia bağırsak düzenleyici +nurse harweys ikisini kullandım 4. Ayına kadar süperdi tavsiye ederim 
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım iki tane damla kullandım ama fayda etmedi en sonuncusu nurse harveys diye bı damlaydi kullandım  bir hafta içinde ağlamaları ikinmaari bitti ..kendi kendine yapıyordu gazını artık .. geçmiş olsun 
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Doktor en iyisi nurse harvey + biogai dedi ama bize fayda etmedi. Belki size yarar... Bide sağlık ocaginin verdiği D vitamini de gaz yapabiliyormuş bilginiz olsun 
0 oy
(17,424 puan) tarafından
Ağlaması normal. Gaz damlası olarak biogaia ve sab simplex ikisini birlikte kullandık. Doktor yazmıştı. Parayla alıyorsun ama. Her gün rezene çayı içerdim. İçine kimyon da atardım. 1 ya da 2 bardak içerdim. Bebeğime de 1 çay kaşığı icirirdim. İstemeden sen verme. Kendini ve bebeğini sıcak tut. Usuttugu zaman dehşet gaz oluyor. Süt yapsın diye bulgur yediğim zaman aglamaktan catlardi oğlum. Yediklerini ictiklerine çok dikkat et. 2 ay sonra baya hafifler.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Sıcak tut canım karnının beline yeni çıkmış kiraz çekirdeğinden torba yapmışlar onlardan alabilirsin gaz masajı felan da iyi geliyor benimki de sadece babasının göbeğinde rahat ederdi sıcaktı gazını rahat çıkarırdı diye 
0 oy
(628 puan) tarafından
Hakiki zeytin yağı ver çok iyi geliyor sende kimyon çayı iç ben böyle yaptım hep iyi geliyordu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
3 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
9 Eylül 2024 Aile kategorisinde Selvi Poyraz (86 puan) tarafından soruldu

397,053 soru

11,875,594 cevap

35,990 kullanıcı