0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Slm kızlar hastane çantasını hazırladım dün gece ancak aklıma bı sey takıldı. Ben bebek doğduğunda. Hemşirelere. Tulum ve içine. Çit çitli badi  vercem yada 5li hastane çıkışından ve çit çitli badi vericem... Sorum şu. Bu tulumun içine  çıtçıtlı badi vericem ama bacakları tek tulumda olacak bunun için için iç zıbın almak gerekirmi  sadece tulum ve çit çit badi yeterlimi  sizler nasıl yaptınız..... Doğum eğer  dahada acele etmezse nisanin sonuna doğum olacak 36 haftada

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerek yok canım zıbın çorap ayaklı takım veya tulum şapka eldiven ve battaniye verin Allah'ım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah
(87 puan) tarafından
Tmmdir teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende aynı Nisan 25te doğum olacak. Hemşireye sadece zıbın çorap ve şapkalı eldivenli alt üst takım vericem bide penye battaniyesini. Ama çantama koydum yine de odada duruma göre usurse üstünü değiştirim diye içlik olarak çoraplı don ve uzun kollu çıtçıtlı zıbın aldım tulumun altından giydirmek için hani. Kızım temmuz 26 da doğmuştu onda almamıştım sadece tek takım ve muslin örtü koymuştum 3 tane kizmislardi üşüyor vücut sıcaklığını ayarlayamaz daha diye. Eşim gidip evden kalın battaniye uzun kollu çıtçıtlı zıbın çoraplı don falan getirmişti. İzmir gibi yerde temmuzda üstelik.
(87 puan) tarafından
Bende izmirde oturuyorum yedek olarak aldım uzun kollu zıbın ve patikli alt. Sadece hemşireye.ilk giyecek olarak versemmi içine onu bilemedim
(3,151 puan) tarafından
Yok ilk başta verme dediğim gibi odaya geldiğinde zaten illaki üstünu değişmek gerekiyor ilk giyilen kıyafetler kirleniyor bebek sadece siliniyor tam tertemiz olmadığı için mecbur odada tekrar giydiriyosun o zaman vücuduna göre usumusse içine giydirirsin gerek olmazsa giydirmessin.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kalin battaniye istiyorlar mutlaka ben bir tanede penye battaniye vermiştim
(87 puan) tarafından
İnce muslin koymuatum çanta ya ozaman bı tanede kalın battaniyem var Onuda koyayım isterlerse veririm
(1,944 puan) tarafından
Ben kasimda dogum yaptim zaten verecektim ama ablam mayista yapmasina rağmen hemsireler istemişlerdi hatta koymamis abla sicak diye istedikleri için hemen gidip almişlar.
0 oy
(366 puan) tarafından
Mayıs 17 gibi kısmetse doğum bende çıtçıtlı  zıbın koydum ve hastane çıkışı koydum hemşireye vereceğim paketlerin içine yukarı çıkardığın usurse giydirmek için yedek alt koydum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 81 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevecen (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 363 göst.
0 oy
40 cevap 1,456 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bal oglum (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu