0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Esım sabah kaza yaptı arabayla kaldırıma cıkmış. Ambulans falan gelmiş hastaneye gıymışler taburcu olmus. Ama eve gelmedi ben burda merakdan oldum kendı annesıne gitmiş dinlenecekmiş oyle gelıcem dedı sımdıde aramış hep birlikte buraya geliyorlarmış sinir oldum nasıl davranıyor sizce eşime ama cok sinirlendim önce bize gelmesi gerekmezmıydı

15 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından
neye gitmis annesi uff oldu diyip opsun gecsin die mi tobe tobe. dinlenecek bir evi var zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Madem öyle ne demeye evlenmiş ana kuzusu
(252 puan) tarafından
Aynen cok sinirlendim
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Evet evinde gelmesi lazımdı tabi  
0 oy
(119,349 puan) tarafından
cok gecmis olsun esinjn yaptigi olmamis
0 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun da kaynanana neden kızdın ki? Eşin kendisi evime gideceğim demeliydi çağısalar bile.
(252 puan) tarafından
Çağıırmışlar
tarafından
tamam yine de eşin hatalı evine gelmeliydi. kaynanan iyi niyetle de çağırmış olabilir. problem eşinde..
0 oy
tarafından
Hep birkikte nie sana geliyorlarmis kaynanandada hata var neden alip evine goturuyo buyuk konusmayayim ama esim bolr bisey yapsa gelme ananda kal derim yani beni merakta birakcak eve gelmicek sonra vazgecip hep birlikte gelicekler hicbrini kabul etmem 
(252 puan) tarafından
Canım cok sıkıldı ya
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende başıma  birşey gelse ilk anneme giderim o yüzden Bana ters gelmedi ya anneside merak etmiştir belki 
(252 puan) tarafından
Tabıkı de ama gelmek isdıyorlarsa gelsinler ama gıdıp onları almaya gitmemiş
0 oy
(262 puan) tarafından
simdi kotu dusunmeyelm canm anasini emiyorsa daha cok normal yani anasi pışpışlasn oyle getirsin sana.Boyle adamlar evlenmesin yuva kurmasn ya olan hatunlara oluyo malesef
(252 puan) tarafından
Kesinlikle başım ağrıyor artık
(262 puan) tarafından
skma canini kuzum yakin arkadasimin esi de ayni gece nobetten gelor gider annesigilde yatar haftada adam 5 gun gormese dayanamaz bi garipler annesude demiyo ki esin hamile cocugun yaramaz git onllaela ilgilen evinde dur yat diye
0 oy
tarafından
Tavirini direk koy
(252 puan) tarafından
Kızdım zaten
0 oy
(576 puan) tarafından
Annesinin evi daha yakınsa ve kendini kötü hissediyosa hala o yüzden ilk oraya gitmiş olabilir.
(252 puan) tarafından
Onlara gitmiş dinlenmiş onlarında alıp arabayı kendı surerek gelmuş
0 oy
tarafından
Kaynanana değil eşine sinir ol bence evi varken anasının yanına neden koşmuş ilk
(252 puan) tarafından
Bende ona kızdım
0 oy
(616 puan) tarafından
Hep birlikte geliyorsa. Kaynana sende kalır söylim. Oğluma bakıcam muhabbetiyle. Allah sana yardım etsin. Bu kaynanalara da hidayet
(252 puan) tarafından
Yatılı gelmiş zaten 2 3 cantayla
0 oy
tarafından
Senin evin ayriysa ilk önce kendi evine gidersin hayatının devaminda annen değil kendi ailen olucak ben bıktım bu sorumsuz insanlardan benim kocamds burda deprem oldu kaynanamla bir duruyrium benim dışarda olduğumj biliyodu ilk önce annesini aradı sonra beni aradı tesadüf o ki tam ben eve girdim çocuğun bebek arabaisni yerine bıraktım sallamaya başladı bı bsktim ki benim kocam o vazgeçemediği anasını arıyor iki çocukla kadın sokakta diyip de beni aramıyor
(252 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum
tarafından
Vallaha böylesi olucagini hiç olmasın daha iyi
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Geldiğinde bizzat tavrını koy canım hiç çekinme yaptığı yanlış önce evine gelmeliydş anası çok merak ettiyse o gelsin o zaman
(252 puan) tarafından
Kızdım zaten
0 oy
tarafından
Annesi üst üste arayıb zorla çağırmışdır onu. Sen de gelecek diye saf saf beklemişsin.
(252 puan) tarafından
Aynen öyle oldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 253 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 339 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 434 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esrarengizbiri (65 puan) tarafından soruldu