0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından
Kızlar eşim bugün kaza yapmış yola özel şirket arabası büyük saksilardan düşürmüş ve bu saksilari yoldan almadan devam etmiş eşimden önce bir araba daha bu saksilar yüzünden kazadan dönmüş bir arabanın üstüne saksı düşmüş eşimin önündeki arac saksiyi görmüş hemen aniden sollamis eşimde görünce sollamis panik yapmış ve direksiyonu dondurememis bariyer çarpmış o da biraz savurmus önündeki ana yolda duran araca çarpmış ana yolda duran araçta o saksilari topluyormus kenara koyuyormus ki kimse kaza falan yapmasın diye arabamız bariyere çarptığı için ön kaputu yamulmus tampon vs gitmiş Allaha şükürler olsun ki ne eşimde ne de saksiyi toplayan adamda birsey yok ben hiç arabaya üzülmedim eşimin üzülmesine çok üzüldüm eşimin de hiç suçu yok tamamen o saksilari düşürüp toplamayan adamın suçu bir sürü kişi kaza yapacakmış Allahtan kimsenin canına birsey olmamış arabamızı daha yeni almıştık hasar kaydı değişeni boyası hiçbir şeyi yoktu 2011 model Ford focustu eşim mahvoldu üzüntüden akraba olan birine gösterdiler araba pert demiş ama adamlar arabayı ucuza hurda fiyatına alıp yapıp pahalıya satıyorlar eşimin amcasının arabası içinde öyle dediler yaptılar pahalıya sattılar akrabadan uzak duracaksın dost değil düşman resmen araba airbag açmamış şase motor zarar görmemiş Allah kimseye kaza bela vermesin beterinden korusun 

5 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Focuslar da bir lanet mı var acaba bizde o araçla kaza yapmıştık çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun 
(531 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya eşimin ilk arabasiydi gözü gibi bakıyordu daha alalı 5 ay oldu eşim görevde olduğu için arabaya bineli de 2 ay oldu hevesini alamamisti
(14,030 puan) tarafından
Bizimde ayni ve sıfırdı araba ama bir facia yaşadık şarampole yuvarlandık arabanin sağlam bir noktası bile kalmamıştı çok şükür hayattayız eşinde bunu düşünsün ona bir şey olmaması herşeyden önemli
(531 puan) tarafından
Allahım korumuş sizinde Rabbim birbirinize bağışlamış can herseyden önemli mal bir şekilde alınıyor ama can bidaha bulunmuyor
(14,030 puan) tarafından
Tabiki de ben hala o gunlerden vücudumda kalan izlerle yaşıyorum ömür boyu çekeceğim bir bel ağrım kaldı kaza sonrası yaşadıklarımız cabasi ama o araba çoktan unutuldu gitti yenisi alındı bile
(531 puan) tarafından
Hamdolsun Rabbim bu günlere eristirmis sizleri
-Reklam-
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah korumuş ama mal canın yongasi bizde de aynı araba 2013 var kaza olmadı şükür ama bazı yerleri işlem gördü ve çok pahalı parçaları insan ister istemez üzülüyor 
(531 puan) tarafından
Ben vallaha hiç arabaya üzülmedim gözüm görmedi arabayı belki başka birsey gelecekti başımıza bununla musubetler çıktı napalim kaza anlık birsey ama eşim anlamıyor
(11,257 puan) tarafından
Tabiki öyle tuhleyip vahlamadan anlamak lazım
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 
(531 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Evet para çok zor bu zamanda ama Allah size bağışlamış sizin için bunun önemli olduğunu gösterin bence bol bol 
(531 puan) tarafından
Tabiki oyle söylüyorum sürekli hamileyim bugünde sancılarım var eşime diyorum bak bunu yaşadık ama bebegimiz doğacak daha ne Rabbim bir yerden alsa da daha güzel bir hediye verecek diyorum ama o kazaya odakli
(1,873 puan) tarafından
Yani önemsiz değil tabi emek oda ama verilmiş sadakası varmış Allah bebeğine size bağışlamış beterinden korusun
(531 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Boyle seylerin akrabasi olmaz isten anlayan birine yaptırsın canim
(531 puan) tarafından
Adamlar usta canım ama 750 TL olan şeye 2500 TL fiyat veriyorlar değişikler başka ustaya gösterecekler yarın
(2,704 puan) tarafından
İste o yüzden dedim. İs baska akrabalik baska ya savsaklar ya ozensiz yapar bastan savma yapar arac bu yani can tasiycak ona gore gitsin yesi kat yabancı olsun ama isi bilen biri olsun
(531 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok doğru söylüyorsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 339 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 429 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 433 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esrarengizbiri (65 puan) tarafından soruldu