0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,401 puan) tarafından
Kızlar önceden bekarken memlekette tekstilde çalışıyordum beni işten çıkardılar her sabah simit poğaça alıyorduk kızlarla yiyorduk ama 5 TL borcum varmış  iş yerine bende unuttum onu anneme söylemişler bende borcum yok dedim ama sonradan aklıma geldi gerçekten borcum vardı İstanbul'a taşındık burda evlendşm çocuğum oldu 14 aylık oldu ama o para hala sklımda bi türlü unutamıyorum sizce ne yapmalıyım onun yerine çok hayır yaptım sadaka verdim ama hala aklımda dönüp dolaşıyor o iş yerinde el değiştirdi başkası işletiyor şimdi olsa ertesi gün hemen veririm borcumu ams o zamanlar bide çocukluk var 15 16 yaşlarındaydım sizce ne yapmalıyım vicdanım hiç rahat değil 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annene ne demişler 
tarafından
Onun niyetine sadakani vermişsin numarasını bulabilirsin aslında devir alan kisiden
(1,401 puan) tarafından
Ben İstanbul'dayım canım memlekete gitmiyorum
tarafından
Sakadani vermişsin canım o niyetle adamın sadakasi olsun 5 lira yani kat ve katını vermişsin o jiyetle
(1,401 puan) tarafından
Verdim canım ama vicdanımı bir türlü rahatlamıyor elimden gelen yardımı yapıyorum inan ki
tarafından
Birşey olmaz canım unutmuşsun sonuçta
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım sen yerine para vermişsin tövbenide etmişsin artık rahatlasın vicdanın
(1,401 puan) tarafından
İşte ama bi türlü vicdanımı rahatlatamıyorum çok takıldım bu konuya aradan 10 yıl geçti hala aklımda
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Unutmuşsun bir şey olmaz tek derdin bu olsun canım 
(1,401 puan) tarafından
Ben böyle küçücük bir şey yüzünden vicdan azabı çekiyorsan büyük hatalar yapan kadına çocuğa taciz şiddet yapan insanların vicdanı nerde ben çok merak ediyorum geceleri nasıl rahat uyuyorlar
(1,020 puan) tarafından
Herkea bir değil işte malesef...

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 518 göst.
0 oy
16 cevap 703 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 599 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy