+1 oy
272 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Telefonla pek fazla vakit geçirmeyi sevmiyorum ama bazen sıkılıp  burada yazılanları okuyorum gerçekten tüylerim urperiyor hala bu devirde bu kadar kötü kayınvalideler var mı diyorum gerçekten  çok üzücü  7 aylık hamileyim bel ağrım çok arttı diye bir aydır kayınvalidemde kalıyorum kendi evimde var ama kadincagiz ne yapacağını şaşıyor elimi suya bile sokturmuyor kızım hamilesin diyor Allâh bin kez razı olsun hamile yada lohusa olupta kotuleriyle uğraşanlarà gerçekten Allâh yardimci olsun 

9 Cevaplar

0 oy
(8,575 puan) tarafından
Şükürler olsun benim kaynanamda annemden farkszdır. ♥️ burda okuyunca üzülüyorum 
tarafından
Evet bende çok tuhaf buluyorum Allâh iyileriyle karşılaştırsn hepimizi ❤
tarafından
Allah bozmasın canım
-Reklam-
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi bozmasın canım bende öyleyim kayinvalideden yana bende şanslıyım :)
tarafından
Saol canım amin sizinde hiç bozulmasın ❤
0 oy
tarafından
Bende kaynanamdan razıyım Allah'ta ondan razı olsun
0 oy
(419 puan) tarafından
Benm mide oğlunun yanında iyi davranır arkasından iftira bile bana atar 
tarafından
Allah yardımcin olsun ya
0 oy
tarafından
Ay çok şükür benim kaynanam da çok iyi Allah ondan razı olsun
tarafından
Allah bozmasın canım
0 oy
(11,194 puan) tarafından
Allah onların yardımcısı olsun gerçekten yarın muhtaç olcaz belki demiyorlar benim oğlum mutlu olsun demiyorlar el kızı diye yapmadıkları kalmıyor rabbim herkesin kalbine merhamet evine huzur versin
tarafından
Amin amin . Ben şuan kendi isteğimle kalıyorum kalmak zorunda olanlar var birlikte yaşayıp burda okuyoruz gerçekten çok üzülüyorum insanlar intihar noktAsina geliyor bu sorunlar yüzünden
(11,194 puan) tarafından
Oyle bi durumda iş adamlara düşüyor ki ne yazık ki onlar da el gibi davranıyorlar benim kaynanam da kaynanasindan çok çekmiş kayın babam da bakma bakmicaksan demiş elden ayaktan düşünce kaynanam da benim de 2 oğlum var yarın bizim ne olacağımız belli mi diye Allah rızası için bakmış simdi bize hiç kaynanalik yapmıyor olması gereken de bu daha oğlunu gütmeli el kızına bisi dese yanlış anlayabilir ama oğlu annesinin huyunu bilir
0 oy
tarafından
bende 10gün damardan hemşire iğne yaptı. Kaynanam ne bulaşık yıkatmadı, ne ev süpürmeme izin vermedi. İğneden sonra da yarım saat kalkma tansiyonun düşer dedi. Şükür ediyorum . Hepte kaynanam şu sözü der. Gelin gelin olmuyor, gitdiği ev gelin oluyor. Yani asıl sorumluluk onda olduğunu diyor.
tarafından
Evet canim anlayışlı insanlara denk gelmek gerçekten büyük şans
0 oy
(726 puan) tarafından
Dikkat et kendine canım bu işler hiç belli olmuyor valla en iyisi bile daha sonradan bagzi şeyler zıvanadan çıkabiliyor mesafene dikkat et yinede bizde öyleydik şimdi acayip soğudum herseyden eş ailesi yüzünden 
tarafından
Evet bende evlenince hersey değişir zamanla diye çok korkmustum ama şükürler olsun ki annemden farkı yok mesela birazda insanlik sanırım gelin yada kaynana herseyden önce insan olduğunu unutmadan yaşarsa hersey yolunda gidiyor
0 oy
(236 puan) tarafından
Beni annem baktı annem benim herseyim gerisi yalan yemek yapıp önüme getirdi kaynana olcak şeytan da benimle hep kavga etti
tarafından
Üzüldüm canım senin adina

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 527 göst.
0 oy
8 cevap 364 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,674 puan) tarafından soruldu
0 oy