0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Burda bazen çok sorunlu evlilikler hasta olanları Vs görüyorum laf arasında bir kaç defa kayinvalideme anlattım yazık böyle olmuş çok şükür bunları yaşamam inşallah gibi bana sen okuma bunları çok kafanı karistiyorrsun falan demeye başlıyor yani insanlara uzülmemek mi anormal yoksa böyle odun gibi ruhsuz biri olmak etkilenmemek mi ? Başka hiçbir sosyal hesabım yok bende tiktok da abuk sabuk videolar izlemiyorum sonuçta insanların gerçekte olan sorunlarinà üzülmek de bi insanlık dedm sanki ben sorunluymusum gibi böyle söylemesi hoşuma gitmedi normalde dé iyi anlasiriz

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Sen de anlatma 

Zaten burda anlatılanların çoğu kurgu gibi pek inandırıcı değil 
tarafından
+ canım ❤️. Bence de anlatmamak en mantıklısı
tarafından
❣️❣️❣️
(7,121 puan) tarafından
Aşk bahçemin mis kokulu asma çiçeği
tarafından
Birkaç defa farkında olmadan yaptim ama anlatmamak en iyisi galiba
tarafından
Oy oy solan gönlüm de güller açtı ❣️❣️
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Askım sen niye bizi açık ediyosun kaynanan gelirse buraya onu parça pincik edecekler var ahshs :D
tarafından
Ahahah :D yok yok etmesinler öyle kötü değiliz biz
0 oy
tarafından
Kız kaynanaya anlatılır mi burda ki şeyler sjsjjs.

Hem cogusu uydurmasyon yani çok takma burdaki hikayeleri ☺️
tarafından
Var var. Ahhh biz ne konulara üzüldükte foss çıktı.
Onun için çoğu olaya gerçekten inanmıyorum ki zaten tutarsızlıklar da oluyo sorulara cevap vermelerinden yada vermemelerinden.
Onun için herşeyi doğru sanıp üzülme canım☺️
tarafından
Kendimi dümdüz ***** gibi hissettim suan boşa harcadigim duygularımı geri versinler :D ben olan derdimi yazmakla ugrqsamiyorum demek olmayani yazan varmış bravo ballahi
tarafından
Ooo ben bi olay vardı bayağı dert etmiştim ki benimle birlikte aynı dertleri yaşayanlar da olmus sonra baktik fosss olay yok olay sahibi yok herşey dümdüz sjsjsjs.
Senarist çok burda onun için boşver duygularina yazık ☺️☺️
tarafından
Yoo beni aydinlattigin için saol zaten az giriyordm artık uzulmem kimseye :) :D tanımıyorum da kimseyi boşa duygu sacmiyim
tarafından
Üzülme kız valla boşver. Gerçek olay binde bir var zaten sjsjs
0 oy
tarafından
Ben burayı kimseye söylemedim bir nevi içimi doktugum ve fikir bulduğum yer olarak görüyorum 

Bazen sohbet muhabbet oluyor iyi oluyorum ama bebeğim doğunca pek giremeyeceğim gibi
tarafından
Bende bebekle anca bir iki defa bakıp kapatıyorum
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Anlatacak kadar mı etkisine giriyorsun. Sosyal medya müge anlı hepsi yaşadığımiz hayatın dışı da şeyler burası da dahil
tarafından
Ya hayır mesela biri bebeğini kaybetmiş dedim ki çok şükür Allah acısını göstermesin bir defa da evlilikle bebekden sonra eşim çok değişti falan diye bende dedim ki en azından böyle bir derdim yok huzurluyum yine şükür için dedim öyle laf rasında direk olay anlatmad m
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bende eşime anlatıyorum oda istemiyor. Burası senin psikolojini bozuyo diyo
tarafından
Bu erkekler hep aynı
0 oy
tarafından

Burayı kaynanasına anlatmayan da ne bileyim :D valla değişiksiniz 

tarafından
Ama deme öyle ben bişi yapmadım :D
tarafından
Ha bir kere kaynana postu okuyormş gibi yaptım aà dedim kız ne kadar hakli bebeğe tabiki en iyi annesi bakar kimse karışamaz oysaki kiraya zam geldi postuydu karışmaz zaten ama olurda karışırsa diye baştan dedm fikrimi bilsin :D
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben burda olanlari kimseye anlatamıyorum. Çok önemsemiyorum 
tarafından
Bende kafaya takmıyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 315 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busra_beydogan4195 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busra_beydogan4195 (53 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 272 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,869 cevap

34,764 kullanıcı

...