0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Dışarıda çok rüzgar sesi geliyor kızım da korkusuna uyuma numarası yapiyo sesleniyorum sssttt diyor bir de bana sizde durumlar ne :D

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Çok yedim galiba şiştim :ermm: limon yedim şimdi bunu içiyorum anca düzelirim gibi 

Bu arada çok güzelsiniz ❤

image

(996 puan) tarafından
Teşekkürler :) afiyet olsun sana da iftar sonrası ağırlık çöküyor insana
(15,864 puan) tarafından
Kizz elin nasıl oldunyaaaaa???
tarafından
İyi aşkım çok şükür su falan toplamadı ya gayet iyi ama Bugün tekrar sağlık ocağına gittim Silverdin krem almıştım onu bir gün daha kullansan yeterli dedi şükür iyiyim güneş enerjisi kullanıyoruz ya çatıda elimi Onun önüne koydum ki Hani bakayım sıcak su gelecek mi diye sağ olsun onun azizliğine uğradım hdjdjd
tarafından
Vallahi öyle canım böyle bir acayip oldum Neyse bir ağırlık basti üstüme
(798 puan) tarafından
Senin burda ne işin varr begonvil önemli konularımız var ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Aşkım Hem sana WhatsApp'tan laf yetiştiriyorum hem buradayım Dolanıyorum öyle her yerde hahaha☺☺☺
(15,864 puan) tarafından
Çok şükür dikkat et gelmiş geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun inşallah
tarafından
Sağ ol canım Zaten ben söylemiştim hemşireye parmağınıza gerek yok diye O da yok Dursun Çünkü köyde sağlık ocağı var ya acile gitmedim Dursun Eğer su toplarsa acilin Yanık bölümüne gidersin demişti ama gerek kalmadı çok şükür sızısı var ama öyle çok değil zaten sodaya da dikkat edersen Buzluğa koydum çıkardım hsjsjs soğuk soğuk yapıştım hemen

Ama sargı çıkmasa iyidi 2 gün eşime işi yaptırdım jdjdnd
tarafından
Kız neoldu eline İlknur gcmis olsn☺️♥️♥️
tarafından
Sagol Sedoşum
Bebişim Ufak bir kaza olmuştu sıcak su ile ilk gün öyle kızardı biraz sızısını falan hissettim yani bayağı gece Kayınvalidem tarif verdi Zeytinyağı ile mum eritip bağladım Bugün de yine gittim sağlık ocağına Bizim köyde sağlık ocağı var bir tarafı Sağlık Ocağı diğer bir yarısı da hemşirenin kalabileceği bir yer gittim yanına işte baktı Dedi ki acillik bir şey değil zaten hani açabilirsin kalmasın öyle sargıda kremini sür Bir iki güne dedi zaten hiç kızarıklık da kalmaz Çünkü dün kendisi sardı dedi ki eğer su toplarsa direkt yanık bölümüne gidebilirsin Ama şükür su toplama dı ya bomba gibiyim Ufaktan bir alttan alttan yanma olsa da☺☺❤
tarafından
Ayyy çok üzüldüm canısı çok gcmis olsn rabbim beteri nden korusun asko dikkat et  kendine♥️♥️♥️☺️
tarafından
Sağ ol bir tanem Teşekkür ederim❤❤
Kaynanamın da dediği gibi nazar çıktı Nazar elimin yandığını duydu eşim aradı ki anne Senin bir tarif vardı onu ver diye çünkü şu an görümcemin yanında kalıyor İstanbul'da tabii diyor yaparsan o kadar şeyi nazara gelirsin ha dedim zaten herkes bitti Bir benim yaptıklarıma göz değdi sanki2
☺☺❤⚘
tarafından
Ayyy cnm yaa içine almadigin sürece nazar olmaz insan asko :))hee nazar cktiii ☺️puhhah
tarafından
Yok kız ben öyle birisi bir şey yaptığı zaman bunu yapma istemiyorum O yüzden dolayı kendim de Herkes öyle gördüğüm için direkt ne varsa paylaşıyorum☺☺

Ben zaten sakarım hep oldu bitti jdjdks
tarafından
Ahahha yok kız öyle deme bnde oyleym agah:))☺️☺️
tarafından
Hahahah napak bacım kaderimiz ☺☺☺
tarafından
Aynn:))☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Evet cok tatlisiniz
(996 puan) tarafından
Teşekkür ederiz :)
0 oy
tarafından

Pijamalar nerden canım çok tatlı ya:angel:

(996 puan) tarafından
Bi akrabamıza diktirdim canım
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Masallah size canım oya gibi kızcen :) Ben de kızımı uyuttum namaz kılıcam 
(996 puan) tarafından
Teşekkür ederiz :) Allah kabul etsin senin de canım
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Kızlarım uyudu 

Oğlumun karnını dogurdumm debeleniyoruzz❤️☺️❤️ 

Maşallah sizeee ☺️
(996 puan) tarafından
Ay benim kız 1den aşağı uyumaz ne yazık ki darısı başıma :d
(15,864 puan) tarafından
Benim kızlarda öyle ama yarın okul var mecburr☺️Oglann gecc uyuyorr bizimdee
0 oy
tarafından
Tek hasta bnim galiba ıhlamur iciyorumm :))
(996 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım :)
tarafından
Saol cnm ☺️
0 oy
(120,780 puan) tarafından
ne tatlisjniz siz oyle ❤❤❤
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Anne kız kombini harika duruyor :) bizde oğlumla işlerimizi hallettik evi süpürdüm nevresim yıkadım örtüleri değiştik oğlumu yıkadım tırnak kestik malum okul var ödevi tamam tv izliyoruz çok güzel hareketleri :) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 293 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 611 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu

397,193 soru

11,879,794 cevap

35,995 kullanıcı

...